Diablo 4 – How To Beat The Wandering Death Boss

آلبوم عکس

سمت چپ: توانایی های Bone Jail و Spectral Circle. سمت راست: بازیگران پرتو نفی.

Diablo 4 Wandering Death زمان یا مکان مشخصی ندارد. بلکه بخشی از مجموعه انتخاب همراه با دیگر باس های جهان است. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

  • هر شش ساعت، یک World Boss در بازی تولید می شود.
  • مکان متفاوت است، اما معمولاً در یکی از میدان‌های بزرگ و مدور است. اینها عبارتند از: قله های شکسته – بوته، اسکاسلن – کان آدار، استپ های خشک – کالدرا ساراان، کهجستان – حوضچه سرخ شده و هوازار – میدان های هتک حرمت.
  • تا زمان نگارش این مقاله، متوجه شدیم که رئیس جهانی که با آن مبارزه خواهید کرد، به‌طور تصادفی رفتار می‌کند، بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که در یک بازه زمانی خاص، مرگ سرگردان را ببینید.
  • 30 دقیقه قبل از ظاهر شدن باس، نمادی بر فراز یک میدان ظاهر می‌شود و به همه بازیکنان اطلاع می‌دهد که یک World Boss در شرف ظهور است. این بدان معنی است که شما باید تقریباً ده بازیکن را ببینید که به همان مکان می روند تا در فعالیت شرکت کنند.
  • پس از شروع مبارزه، بازیکنان 15 دقیقه فرصت دارند تا قبل از ناپدید شدن موجود، آن را شکست دهند.
ما برای اولین بار با مرگ سرگردان زمانی که در میدان هوازار تولید شد، مواجه شدیم.
ما برای اولین بار با مرگ سرگردان زمانی که در میدان هوازار تولید شد، مواجه شدیم.

توانایی های مرگ سرگردان

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

بخوانید:   وصله Horizon Forbidden West: Burning Shores با رفع یک باگ بزرگ پیشرفت به کمک می آید.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/diablo-4-wandering-death-boss-guide/1100-6514925/?ftag=CAD-01-10abi2f

به طور کلی، رئیس دنیای مرگ سرگردان حملاتی دارد که به راحتی تلگراف داده می شوند، بنابراین می توانید جاخالی دادن ها، معجون ها یا مهارت های دفاعی خود را آماده کنید. کلاس‌های محدوده‌ای مانند Rogue، Necromancer و Sorcerer ممکن است با دورتر شدن از هدف زمان آسان‌تری داشته باشند. کسانی که روی غوغا تمرکز می کنند، مانند بربرها و درویدها، باید هوشیارتر باشند زمانی که موجودی می خواهد توانایی های خود را به نمایش بگذارد.

در هر صورت، این تنها چیزی است که باید در مورد شکست دادن رئیس دنیای مرگ سرگردان Diablo 4 بدانید. برای تلاش های خود، لوت تصادفی دریافت خواهید کرد که می تواند شامل شود اقلام مقدس و اجدادی. به همین ترتیب، هدف نیز به عنوان یک عمل می کند Whisper of the Dead bounty، اطمینان حاصل می کند که پس از یک کشتن، +5 Grim Favors دریافت می کنید. آخرین اما نه کم اهمیت، این تنها غول بزرگی نیست که می توانید با آن مبارزه کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، تخم ریزی آنها ممکن است تصادفی باشد، اما شما همچنین می توانید در نهایت به مبارزه بپردازید آشوا آفت و بخل طلای نفرین شده.

The Diablo 4 Wandering Death یکی از Bosses های جهانی بازی است. این غول خزنده که شبیه یک درخت غول پیکر ساخته شده از استخوان است، توانایی های ویرانگری زیادی دارد که باید مراقب آنها باشید. راهنمای ما در Diablo 4 Wandering Death در مورد زمان و توانایی های این دشمن صحبت می کند.

چگونه در Diablo 4 مرگ سرگردان را شکست دهیم

زمان تخم ریزی مرگ سرگردان

اینها توانایی هایی هستند که هنگام مبارزه با رئیس دنیای مرگ Diablo 4 Wandering Death باید مراقب آنها باشید:

  • دایره طیفی خطوط دایره ای چندگانه روی زمین ظاهر می شود. از مسیر خود خارج شوید زیرا اینها سرعت شما را کاهش می دهند و به مرور زمان آسیب می بینند.
  • زندان استخوان – اگر Necromancer ها دارای زندان استخوان هستند، پس مرگ سرگردان دارای زندان استخوان است. اساساً تا سه محوطه در منطقه ایجاد می کند. اگر در داخل گیر افتاده اید، به سرعت دیوارها را خراب کنید تا بتوانید فرار کنید. این به این دلیل است که یک انفجار مهیب پس از چند ثانیه آن نقطه را فرا خواهد گرفت.
  • خوشه های آهنی – خطوط سیاه روی زمین ظاهر می‌شوند، که نشان می‌دهد چندین سنبله دندانه‌دار به سمت و سوی محل رئیس آبشار می‌شوند.
  • پرتو نفی – این طلسم نهایی مرگ سرگردان است که در آن تا سه پرتو انرژی سوزان ایجاد می کند. وقتی دیدید خطوط از بازوهای آن ظاهر می شوند، آماده حرکت باشید. رئیس در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت می چرخد. شما همچنین باید در حین چرخش به اطراف حرکت کنید و مراقب باشید که در حین چرخش در نقاط امن باقی بمانید.
بخوانید:   نقد و بررسی «داستان پارک باغ وحش» – تجارت میمون، سبک Kairosoft – TouchArcade

Diablo 4 دارای کلاس ها، مکانیک ها و فعالیت های متعددی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، می توانید به ما مراجعه کنید مرکز راهنماهای D4.