Diablo 4 Patch 1.0.3 پیشرفت های بزرگی در بازی endgame ایجاد می کند

دیابلو 4 حالا به فصل اولش می‌رود که آخرین بازی در وضعیت بهتری قرار دارد. اما تنها زمانی که فصل اول به پایان برسد – و جامعه با نیاز خود برای یک شخصیت تازه برای لذت بردن از محتوای فصلی کنار بیاید – ما شروع به درک واقعی بازی خواهیم کرد. دیابلو 4 در بلند مدت خواهد بود.

منبع: https://www.polygon.com/23776855/diablo-4-patch-1-0-3

در میان بسیاری از رفع اشکال، یادداشت های پچ جزئیات برخی از تنظیمات بعدی را برای تجربه پاداش ها شرح دهید. Nightmare Dungeons که در قلب پیشرفت کاراکتر شما در مراحل بعدی بازی قرار دارند، XP “به طور قابل توجهی افزایش یافته” را برای تمام کردن و کشتن هیولاها اهدا می کنند. (برخی بازیکنان گزارش می دهند که سه برابر تجربه یک Nightmare Dungeon را تجربه می کنند.) مشکلی که باعث می شد هیچ XP برای تکمیل “رویداد سبک نگه داشتن” که می تواند در انتهای یک سیاهچال رخ دهد اهدا نشود نیز برطرف شده است. . همچنین برای کسانی که از چرخ همستر Nightmare Dungeon استفاده می کنند، یک معیار صرفه جویی در زمان وجود دارد – این سیاه چال ها اکنون می توانند مستقیماً از طریق نقشه به آنها منتقل شوند.

این‌ها تنها راه‌هایی نیستند که بازی اخیر سخاوتمندانه‌تر شده است: رومینگ رومینگ Helltide لوت با کیفیت بالاتری را رها می‌کند، و صندوق‌های Helltide اکنون تجربه پاداش بیشتری را اعطا می‌کنند. بلیزارد گفت: «ما در حال حاضر روی افزایش تراکم هیولا و نخبگان محتوای آخر بازی کار می‌کنیم و قصد داریم این تغییر را در اوایل فصل اول معرفی کنیم.» (فصل 1 در اواسط تا اواخر جولای منتشر می شود.) اما پیشرفت ناچیز Nightmare Dungeons قطعا بزرگترین مشکل جامعه بود و به نظر می رسد بازیکنان در حال حاضر خوشحال از تغییرات.

بخوانید:   دیوید هاربر و جودی کامر در بازسازی Alone in the Dark بازی می کنند

راه‌حل‌های این مورد – جداول لوت سطح بالا و دشواری بالقوه درجه پنجم جهانی – به سرعت به دست نمی‌آیند. اما آخرین پچ بازی، به روز رسانی 1.0.3، تا حدودی به سمت صاف کردن همه چیز و کاهش مشکلات اواخر بازی پیش می رود.

با ادامه تم جذاب، هر کلاس با افزایش آسیب، کاهش خنک‌سازی مواجه شده است. و سایر پیشرفت‌های مهارتی، که برخی از آنها کاملاً مهم هستند – مانند کاهش مهارت چرخش آهنی Barbarian از 60 به 45 ثانیه در حالی که پاداش‌های ضربه حیاتی آن بیش از دو برابر شده است. در حالی که حتی یک اعصاب روی صفحه وجود ندارد، به نظر می رسد این ترفندها کمتر در جهت تعادل هستند تا تصور عمومی مبنی بر اینکه طبقات احساس ضعف می کنند، و دیابلو 4 به طور کلی کمی در سمت کند احساس می شود.

دیابلو 4 تا حد زیادی با بازیکنان خوب پیش رفت – بهتر از دیابلو 3 به هر حال در طول دوره پر دردسر راه اندازی آن انجام شد – اما یک اجماع در حال شکل گیری است که بازی آخر و پایان بازی به خوبی متعادل نیستند. پس از حدود سطح 70-75، تجربه به اندازه کافی سریع به دست نمی آید، و نه غارت می شود.