Diablo 4 – Secret Of The Spring Side Quest and Emote Guide

ابتدا، باید یادداشت معما را جمع آوری کنید که تلاش را آغاز می کند. این یادداشت را می‌توان در شمال کیووشاد در نزدیکی ورودی سیاه‌چال فورساکن کواری پیدا کرد که روی نقشه بالا با دایره قرمز مشخص شده است. سریعترین مسیر در اینجا این است که از طریق خروجی شرقی شهر را ترک کنید و به انتهای نقشه به سمت شمال بچسبید. هنگامی که یادداشت را پیدا کردید، تلاش شروع به علامت گذاری یک منطقه کوچک روی نقشه در شمال محل یافتن یادداشت می کند.

خود فنر را می توان کمی در شمال جایی که نت برداشته می شود یافت.
خود فنر را می توان کمی در شمال جایی که نت برداشته می شود یافت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Diablo 4، مانند راهنمای کلاس یا سیاه چال، به مرکز راهنماهای Diablo 4 GameSpot مراجعه کنید.

Diablo 4 پر از ماموریت های جانبی است و در حالی که بسیاری از آنها به سادگی از شما می خواهند که نیروهای جهنم را از بین ببرید، برخی از آنها نیاز به تفکر بیشتری دارند. یکی از آن‌ها یک جستجوی جانبی به نام «راز بهار» است که می‌توان آن را درست در شمال اولین مرکز اصلی شهر کیوواشاد پیدا کرد. این تلاش زمانی شروع می شود که یک یادداشت کوچک با یک معما پیدا کنید. در اینجا نحوه تکمیل آن آمده است.

چگونه راز بهار را در دیابلو 4 کامل کنیم؟

این یادداشت را می‌توان در نزدیکی ورودی سیاه‌چال معدن Forsaken یافت.
این یادداشت را می‌توان در نزدیکی ورودی سیاه‌چال معدن Forsaken یافت.

در عوض، چرخ emote را باز کنید و دکمه برای را فشار دهید شخصی سازی و لیست احساسات تخصیص نیافته را پایین بیاورید تا زمانی که آن را پیدا کنید صبر کن. شکلک Wait را به چرخ خود اضافه کنید و سپس از آن در کنار فنر برای ایجاد یک سینه استفاده کنید. صندوق فقط حاوی طلا و منابع برای من بود، اما این می تواند از افراد مختلف متفاوت باشد. پس از باز کردن قفسه سینه، تلاش کامل می شود.

بخوانید:   میرضیایف: سازمان همکاری شانگهای یک نهاد قدرتمند است

در خود یادداشت آمده است: “فانوس گرما در آغوش زمستان، صبری که به لطف خود طبیعت پاداش داده می شود.” هنگامی که به مکان مشخص شده در نقشه برسید، حوض کوچکی از آب را خواهید دید که چشمه ای به نام کوئست است. مانند برخی از ماموریت‌های جانبی دیگر در Diablo 4، شما باید از یک emote خاص در اینجا استفاده کنید. چیزی که ممکن است برای برخی گیج کننده باشد این است که “صبر” ذکر شده در معما با هیچ چیز در چرخ شکلک پیش فرض مطابقت ندارد.

برای تخم ریزی سینه باید از Wait Emote در کنار فنر کوچک استفاده کنید.
برای تخم ریزی سینه باید از Wait Emote در کنار فنر کوچک استفاده کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/diablo-4-secret-of-the-spring-side-quest-and-emote-guide/1100-6514781/?ftag=CAD-01-10abi2f