DLC KOTOR 2 رها شده در سوئیچ، توسعه دهندگان با بازی های رایگان عذرخواهی می کنند

The Witcher 3 با کارت PvE تنش مانند Roguelike در Rogue Mage روبرو می شود

تصویر: سرگرمی ابسیدین

بازی‌هایی که بازیکنان تحت‌تاثیر می‌توانند انتخاب کنند شامل فهرست زیر از بازی‌های دیگر است جنگ ستارگان پورت هایی که Aspyr روی آنها کار کرده است:

به نظر می رسد که در حال حاضر همه چیز مطابق با Aspyr پیش نمی رود. استودیوی مستقر در آستین پشت دسته ای از افراد شایسته است جنگ ستارگان پورت ها و ریمسترها توسط Embracer خریداری شد برای 450 میلیون دلار در سال 2021. در همان سال از بازسازی نسخه اول خبر داد شوالیه های جمهوری قدیم در ویترین PS5 که بلافاصله هیجان زیادی ایجاد کرد. یک سال بعد بلومبرگ گزارش داد که این پروژه بود در حال حاضر دچار مشکل شده است و خواهد بود به یک استودیوی کاملاً جدید نقل مکان کرد زیر چتر Embracer

اولین بازی در این لیست نسخه PC است کوتور 2 که میکند شامل DLC Restoration Content باشد، هرچند اگر فقط یک سوییچ دارید، این کار کمک زیادی به شما نخواهد کرد. و به عنوان برخی بازیکنان دارند اشاره کرد، مشخص نیست که استودیو چگونه آن را جبران خواهد کرد که ممکن است از قبل مالک همه این بازی ها باشد، که وقتی صحبت از آن به میان می آید جنگ ستارگان طرفداران یک سناریوی کاملا بعید نیست.

متأسفانه، امروز ما اعلام می کنیم که DLC بازیابی محتوای برای نسخه نینتندو سوییچ جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیم II – اعیان سیث برای انتشار به جلو حرکت نخواهد کرد.» این استودیو توییت کرد در 2 ژوئن. مایلیم از همه برای حمایت مستمرشان با ارائه یک کلید بازی ویدیویی رایگان برای بازیکنانی که خرید کرده اند تشکر کنیم. جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیم II – سیث Lords on Nintendo Switch قبل از این اعلامیه.

استودیوی پشت پورت، Aspyr، خبر بدی را اواخر جمعه شب ارائه کرد و به دارندگان بازی Switch گفت که این به‌روزرسانی پشتیبانی از یک سری مدهای ساخته شده توسط طرفداران را اضافه می‌کند که برخی باگ‌ها را برطرف می‌کنند و تکمیل می‌کنند. کوتور 2شخصیت ها و پایان خشن متاسفانه لغو شده بود. این اساساً «برش نهایی» غیررسمی RPG عالی Obsidian Entertainment است و بازیکنان سوییچ اکنون اساساً آن را از دست خواهند داد، علی‌رغم این واقعیت که قبلاً در کنار عرضه پورت در سال 2022 به بازار عرضه شده بود.

جنگ ستارگان: شوالیه‌های جمهوری قدیمی ۲ روی سوییچ از همان ابتدا یک آشفتگی بود. مانند نسخه باگی و ناقص بازی اصلی در سال 2004، پورت سال گذشته هیبریدی دستی نینتندو با باگی راه اندازی شد که بازی را ساخت شکست دادن برای برخی از بازیکنان غیرممکن است. پچ های بعدی مسائل دیگر را اضافه کرد. و اکنون بازیکنان دیگر DLC رایگان Restoration Content را که قبلاً قول داده بودند دریافت نخواهند کرد.