Dragon Age: Dreadwolf ظاهرا امسال عرضه نمی شود

آنتونی یک مشارکت کننده مستقل است که اخبار علمی و بازی های ویدیویی را برای IGN پوشش می دهد. او بیش از هشت سال تجربه در پوشش پیشرفت‌های مهم در زمینه‌های علمی متعدد دارد و مطلقاً زمانی برای شیطنت‌های شما ندارد. او را در توییتر @BeardConGamer دنبال کنید

منبع: https://www.ign.com/articles/dragon-age-dreadwolf-seemingly-isnt-launching-this-year

این بازی هنوز یک پنجره رسمی برای انتشار ندارد. با این حال، BioWare در اکتبر 2022 فاش کرد که نسخه آلفای بازی اکنون از ابتدا تا انتها قابل بازی است و به طرفداران امیدواری می دهد که انتشار آن چندان دور نباشد.

همانطور که توسط یوروگیمرآخرین گزارش درآمد EA شامل برنامه‌ای از بازی‌های اعلام‌شده قبلی است قرار است در سال مالی 2023/24 منتشر شودکه تا پایان مارس 2024 ادامه دارد. این فهرست شامل مجموعه‌ای از عناوین آینده از جمله ارباب حلقه‌ها: قهرمانان سرزمین میانه، جاودانه‌های Aveum و Madden 24 بود، اما هیچ اشاره‌ای به عصر اژدها: Dreadwolf نداشت.

شواهد بیشتری مبنی بر افزایش سرعت BioWare برای انتشار Dreadwolf با انتشار مینی سریال پیش درآمد Dark Horse Comic به نام Dragon Age: The Missing در ژانویه 2023 به دست آمد. نوشته جورج مان و تصویرگری کایران مک کیون، Dragon Age: The Missing به تنظیم صحنه برای بازی آینده کمک می کند و در عین حال قهرمانان داستان، Varric Tethras و Lace Harding را در جاده های عمیق آلوده به بلایت در زیر Marnas Pell دنبال می کنند.

ژانویه همچنین شاهد بودیم که Mac Walters مدیر تولید Dragon Age: Dreadwolf از پروژه کنار رفت و BioWare به طور کلی پس از گذراندن تقریباً دو دهه با توسعه دهنده. والترز قبلاً روی دومین و سومین اثر از مجموعه Mass Effect به همراه جدیدترین عنوان Mass Effect: Andromeda و RPG Anthem علمی تخیلی EA کار کرده بود.

بخوانید:   بیش از 40 تبلیغ عجیب و غریب بازی های ویدیویی قدیمی که نمی توانیم به آنها فکر نکنیم

آخرین گزارش درآمد EA در لیست بازی‌های آینده خود، اشاره‌ای به بازی RPG آینده BioWare Dragon Age: Dreadwolf ندارد، که نشان می‌دهد نسخه بعدی این فرنچایز محبوب تا آوریل 2024 منتشر نخواهد شد.

حذف EA نشان می دهد که بازی RPG مورد انتظار BioWare حداکثر تا آوریل 2024 منتشر نخواهد شد. به طور رسمی در دسامبر 2018 فاش شد، Dragon Age: Dreadwolf چهارمین ورودی از مجموعه فانتزی خواهد بود.