Dungeons & Dragons تغییرات پیشنهادی بیشتری را برای نسخه پنجم منتشر می کند

انبوهی از مواد پخش آزمایشی Dungeons & Dragons در روز پنجشنبه راه اندازی شد که نشان دهنده بزرگترین دسته از تغییرات پیشنهادی تا کنون در مجموعه قوانین نسخه پنجم محبوب بازی است. سند Unearthed Arcana اجرا می شود 77 صفحه، و شامل تغییرات اساسی به هفت کلاس اصلی از کتابچه راهنمای بازیکن (2014) – بارد، روحانی، دروید، راهب، پالادین، محیط بان، و سرکش. بازخورد در مورد Playtest با نظرسنجی در 11 جولای آغاز می شود.

کتاب D&D بعدی که در حال انتشار است Bigby Presents: Glory of the Giants، گنجینه ای از دشمنان غول پیکر جدید و تجدید نظر شده و همچنین چیزهای دیگر، مانند طلسم های جدید و پس زمینه شخصیت ها. پیش سفارش از طریق وب سایت جادوگران ساحل نسخه دیجیتالی کتاب را به صورت رایگان دریافت خواهد کرد. می‌توانید در خلاصه‌ای از تقویم انتشارات 2023 و 2024 Wizards بیشتر بخوانید.


منبع: https://www.polygon.com/23778566/dnd-dungeons-dragons-unearthed-arcana-6-bard-cleric-druid-monk-paladin-ranger-rogue

در ماه مه، کریس پرکینز، معمار طراحی بازی، توضیح داد که چرا، تقریباً یک دهه پس از انتشار نسخه جدید بسیار موفق بازی، این کتاب‌های جدید بسیار ضروری بودند.

Wizards of the Coast، ناشر D&D، در وسط یک تنظیم مجدد قوانین اصلی بازی نقش آفرینی نمادین است. شرکت تابعه هاسبرو مستقر در سیاتل که در ابتدا «One D&D» نام داشت، اکنون به این به‌روزرسانی‌ها به عنوان آیین‌نامه‌های اصلی اصلاح‌شده 2024 اشاره می‌کند. سه آیین نامه اصلاح شده از این دست در سال آینده منتشر خواهند شد و با نام اصلی خود همراه با سال تجدید نظر به عنوان ضمیمه می شوند – بنابراین کتابچه راهنمای بازیکن (2024) راهنمای استاد سیاه چال (2024) و کتابچه راهنمای هیولا (2024). در حالی که این کتاب‌ها کاملاً با نسخه‌های 2014 قبلی سازگار خواهند بود – و همچنین هر کتاب ویرایش پنجمی که هنوز برای TTRPG منتشر شده است – آنها همچنین نقطه شروع جدیدی برای محتوای آینده هستند.

بخوانید:   «Jack Jeanne»، «Fall of Porcupine»، به علاوه دیگر نسخه‌های جدید و فروش امروز - TouchArcade

کریس پرکینز، معمار طراحی بازی، در مصاحبه گروهی با مطبوعات در ماه می گفت: «برای بسیاری از مردم، این کتاب‌ها تجربه مقدماتی آن‌ها برای بازی است. «آن کتاب‌ها متراکم‌تر از برخی از کتاب‌های بعدی ما هستند، بازی هیولاها به آسانی یا سرگرم‌کننده بودن برخی از کتاب‌های اخیر ما نیست، و پیدا کردن چیزها به این آسانی نیست. (…) بنابراین اطمینان از اینکه دروازه ما به بازی تا حد امکان قوی، زیبا (و) در دسترس باشد، فکر می کنم برای طول عمر بازی بسیار مهم است – و فقط برای لذت بردن مردم.

همراه با انتشار امروز است یک ویدیو تقریبا یک ساعته با معمار طراحی بازی، جرمی کرافورد، و همچنین ویدیوهای کوتاه‌تر مخصوص کلاس. توجه به این نکته مهم است که هیچ یک از این تغییرات نهایی نیستند و تیم ویزاردز قبل از نهایی شدن تصمیمات طراحی به بازخورد بازیکنان خود بستگی دارد. شما می توانید مواد پلی تست را به صورت رایگان در اینجا دانلود کنید وب سایت D&D Beyond.