EA Sports FC 24 ستاره های فوتبال زنان را به تیم نهایی اضافه می کند

EA Sports FC 24 در تاریخ 29 سپتامبر برای Xbox Series X|S، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5، Nintendo Switch و PC عرضه می شود. بازیکنانی که نسخه Ultimate Edition را خریداری کنند، در 22 سپتامبر دسترسی زودهنگام دریافت خواهند کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/ea-sports-fc-24-adds-womens-soccer-stars-to-ultimate-team/1100-6515961/?ftag=CAD-01-10abi2f

در این بازی بیش از 700 تیم از سراسر جهان حضور خواهند داشت که شامل تیم هایی از لیگ برتر انگلیس، بوندسلیگا آلمان، سری آ ایتالیا و لالیگا اسپانیا می شود. پخش زنده همچنین توافق جدیدی بین EA Sports و UEFA را تأیید می کند که به بازیکنان امکان دسترسی به لیگ قهرمانان، لیگ قهرمانان زنان، لیگ اروپا و سوپر جام را می دهد.

پخش زنده همچنین پیشرفت‌های فنی EA Sports FC 24 را ارائه کرد که شامل فناوری جدید HyperMotion V است که با استفاده از داده‌های 180 تیم دنیای واقعی ابداع شده است تا “حرکت دنیای واقعی در بازی را بیش از هر زمان دیگری منعکس کند.” قابل ذکر است که نسخه نینتندو سوییچ برخلاف نسخه‌های قدیمی سال‌های گذشته، اکنون با همان فناوری Frostbite اجرا می‌شود.

پخش زنده رسمی برای EA Sports FC 24، قهرمان ملی انگلیس، لی ویلیامسون را اعلام کرد. این استریم در ادامه تأیید کرد که بازیکنان می‌توانند تیم‌هایی را با ستاره‌های فوتبال مردان و زنان – اعم از فعلی و تاریخی – به طور همزمان در زمین بسازند.

بخوانید:   بازی Roguelike Hack and Slash 'Ultra Blade' به‌روزرسانی محتوای بزرگی دریافت می‌کند و کلاس جدید، سلاح‌ها، آثار، مناطق و موارد دیگر را اضافه می‌کند – TouchArcade

EA Sports از مجموعه ای از جزئیات جدید برای EA Sports FC 24 پرده برداری کرده است – اولین بازی با نام جدید فرانچایز قدیمی فوتبال. با نام جدید راه‌های جدیدی برای تجربه حالت‌های مورد علاقه طرفداران به وجود می‌آید، که یکی از آنها اضافه شدن بازیکنان زن به Ultimate Team است.