Fabledom می خواهد یک بازی مدرن The Settlers در رایانه شخصی باشد

احساس می کنم در 12 ماه گذشته هستم کاری جز شهرسازان انجام نداد. آنها هستند هر کجا در حال حاضر در Steam، اما به اعتبار آن افسانه واقعا شهرساز نیست این بیشتر یک شهر بزرگ است.

یک بازی در یک حومه روستایی فانتزی قرون وسطی، افسانه از نزدیک به نسخه کلاسیک یوبی سافت نگاه می کند (و متأسفانه مدت ها نادیده گرفته شده است) شهرک نشینان مجموعه‌ای که بر پایه ایده ساختن یک شهر کوچک استوار است و دهقانان را به مزارع سرسبزش می‌کشاند و سپس آنها را برای تولید اقتصاد (یا گاهاً در نبرد می‌میرند).

با این حال، جایی که چیز دیگری را امتحان می کند، در لایه ای از چیزهای فانتزی/شخصیتی است که به صورت نازک در بالای آن پخش شده است. Fabledom پادشاهی شما را به عنوان یکی از بسیاری در منظره‌ای که به‌طور تصادفی تولید می‌شود، دارد، و شما می‌توانید از طریق تکمیل مأموریت‌های خاص، با این حاکمان رقیب، از جفت شدن گرفته تا درهم تنیدگی عاشقانه، روابط برقرار کنید.

تریلر FABLEDOM – Early Access Launch

همه چیز این است به طرز بیمارگونه جذاب. منظره افسانه ای زیبا است، دهقانان کوچک زیبا هستند، مزرعه های کوچک آنها زیبا هستند. هر چه بیشتر به صفحه مانیتور خیره می‌شدم، دندان‌هایم بیشتر از این‌که چطوری درد می‌کردند شیرین همه چیز بود. مهم نیست که برخی از این بیچاره ها تمام زندگی خود را صرف بیل زدن زغال سنگ یا شکستن کمرشان در چیدن سبزیجات می کنند، همه آنها به نظر می رسند که در حین انجام این کار سرگرم سرگرمی هستند و همین برای من نیز کافی است تا احساس خوبی نسبت به آن داشته باشم.

بخوانید:   کره شمالی: به رزمایش نظامی واشنگتن و سئول پاسخ محکمی خواهیم داد

من همچنین واقعاً جنبه‌های سفارشی‌سازی بازی را بررسی می‌کنم، که به شما امکان می‌دهد نه تنها ساختمان‌ها را قرار دهید، بلکه حیاط‌ها و حومه اطراف آن‌ها را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال، هنگام ساختن یک خانه، ساختمان و حصارهای آن را قرار می دهید، آنها را برای تعیین اندازه حیاط بیرون می کشید و سپس می توانید از میان سازه های کوچکتر مانند بند رخت و کندوهای عسل برای نشستن در داخل آن مرز انتخاب کنید. کمی فوق العاده اضافه می کند سیمزعنصری شبیه به بازی که ساخت شهر شما را به یک تجربه شخصی سازی و شخصی تر تبدیل می کند.

در حالی که من نتوانسته ام همه چیزهای سطح استراتژیک موجود در بازی را امتحان کنم، یا به این دلیل که به این حد نرسیده ام یا به دلیل قفل بودن یک ویژگی (هنوز که هنوز توسعه نیافته است)، به نظر می رسد یک وضعیت “آشکار روی کیک” باشد. بخش عمده ای از تجربه در اینجا مربوط به شهرسازی و مدیریت است، و از بین تمام بازی هایی مانند این که در چند ماه گذشته بازی کرده ام، این یکی از بهترین ها است.

افسانه اکنون در دسترسی زودهنگام در Steam منتشر شده است.

تصویر مقاله ای با عنوان Fabledom می خواهد جانشین مهاجرانی باشد که منتظرش بودید

تصویر: فندوم

منبع: https://kotaku.com/fabledom-city-builder-pc-strategy-steam-romance-town-1850342935