Fantavision، معمای آتش بازی PS2 در سال 2000، دوباره ثابت می کند که همه بازی ها در نهایت به رایانه شخصی می آیند.

هفته گذشته زمانی را صرف تماشای تبلیغات بازی های قدیمی و ژاپنی پلی استیشن کردم، پس از آن که Humanity معمایی به آنها در تریلر خود اشاره کرد. از جمله این تبلیغات بود چندین مورد برای Fantavision، یک بازی پازل تطبیق رنگ کمی دوست داشتنی درباره نمایش های آتش بازی از سال 2000.

وقتی امروز Fantavision در Steam ظاهر شد، شگفتی من را تصور کنید.

به نظر می رسد که Fantavision ماه گذشته به عنوان یک بازی راه اندازی برای PSVR2 با نام Fantavision 202X دوباره منتشر شد. در حالی که نسخه اصلی توسط استودیوی ژاپنی سونی که اکنون تعطیل شده است توسعه داده شده و توسط خود سونی منتشر شده است، نسخه 202X در Steam توسط Cosmo Machia ساخته و منتشر شده است، که قبلاً پورت‌های Steam PS2 shmup Castle OF Shikigami و دنباله آن را مدیریت می‌کرد.

که باعث می شود کمی عجیب باشد که اکنون در Steam ظاهر شده است – اما هنوز هم عجیب است. Fantavision یک بازی پازل بلادرنگ است که در آن بازیکنان با کنترل جهت پرتو، شعله‌ها را با رنگ‌ها و نمادهای مختلف مطابقت می‌دهند. هنگامی که سه یا چند شراره را با هم تطبیق دادید، می‌توانید آنها را منفجر کنید و مانند آتش بازی‌های رنگارنگ منفجر شوند. Fantavision که توسط یک تیم کوچک به عنوان یک بازی راه اندازی پلی استیشن 2 توسعه یافته است، تا حدی برای نشان دادن جلوه های ذرات پلی استیشن 2 طراحی شده است.

اثرات ذرات آن هنوز پس از 23 سال خوشایند به نظر می رسد، حتی اگر از نظر فنی دیگر چشمگیر نباشند. من تصور می کنم که آنها با یک هدست VR نیز بسیار خوب به نظر می رسند.

بخوانید:   تاتی گابریل بازیگر Uncharted قرار است به Mortal Kombat 2 در نقش Jade بپیوندد.

علاوه بر واقعیت مجازی، Fantavision 202X از وضوح 4K نیز پشتیبانی می کند و حالت پخش مجدد دارد. قیمت آن 15 پوند / 20 دلار است از استیم.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/fantavision-2000s-ps2-firework-puzzler-proves-again-that-all-games-come-to-pc-eventually