Final Fantasy 16 دارای حالت جدید بازی پلاس و یک پچ روز اول خواهد بود

حالت‌های تمرین و چالشی که از طریق سنگ آرته در بازی به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید، در حالت Final Fantasy، با تنظیمات سختی Ultimania و یک حالت آزمایشی سخت به نام Chronolith Trials نیز ارتقا خواهند یافت.

در یک پخش زنده ژاپنی در روز شنبه (همانطور که توسط کاربر توییتر گزارش شده است جنکی)، توسعه دهندگان حالت Final Fantasy Mode را معرفی کردند، گزینه ای که پس از یک بار تکمیل بازی در منوی اصلی در دسترس قرار می گیرد. حالت فاینال فانتزی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا سطح شخصیت، توانایی‌ها و تجهیزات خود را در یک بازی جدید با سقف 100 نفری و با دشمنان سطح بالاتر حمل کنند. یک اسلحه Ultima برای ساخت و یک جایزه طلایی برای تکمیل مجدد بازی در این حالت وجود خواهد داشت.

نائوکی یوشیدا، تهیه کننده، همچنین گفت که بازی یک پچ روز اول برای رفع چند مشکل «بسیار جزئی» دریافت می‌کند – اعلامیه‌ای که او با فروتنی اعلام کرد، پس از اینکه تیم قبلاً متعهد شده بود از چنین به‌روزرسانی اجتناب کند.

این وصله حدود 300 مگابایت حجم خواهد داشت و برخی از باگ‌های نادر پیشرفت و خرابی را برطرف می‌کند، خطاهای متنی جزئی را تصحیح می‌کند و عملکرد را در چند ناحیه که نرخ فریم در آن‌ها دچار مشکل است، بهینه می‌کند. برای اجرای بازی نیازی به اعمال پچ نخواهد بود.

فاینال فانتزی 16 اسکوئر انیکس در آخرین آخرین فشار تبلیغاتی خود قبل از عرضه بازی در این هفته، یک حالت جدید به اضافه بازی خواهد داشت.

بخوانید:   Shredder's Revenge' – Dimension Shellshock DLC Survival Mode آشکار شد، ویدیوی گیم پلی جدیدی منتشر شد – TouchArcade

این برای تیم یوشیدا باعث افتخار بود که یک نسخه بسیار شیک و تمام شده از آن را منتشر کند فاینال فانتزی 16 بدون هیچ تاخیری در تاریخ انتشار، و تبلیغات گسترده اسکوئر انیکس از بازی در ماه‌های اخیر – از جمله انتشار دمویی که در هفته گذشته مورد استقبال قرار گرفت – از اعتماد آن به عنوان صحبت کرده است. در این زمینه، پچ کوچکترین شکست است.

فاینال فانتزی 16 در تاریخ 22 ژوئن، به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 عرضه می شود.

منبع: https://www.polygon.com/23766858/final-fantasy-16-new-game-plus-day-one-patch