Final Fantasy Pixel Remaster – ما کامپیوتر، سوئیچ، Steam Deck، موبایل، PS5 و موارد دیگر را مقایسه می کنیم – TouchArcade

امیدوارم من Final Fantasy Pixel Remaster مقایسه به شما کمک کرد تصمیم بگیرید جدیدترین نسخه کلاسیک را از کجا بخرید فاینال فانتزی بازی ها. امیدوارم اسکوئر انیکس نهایتاً کامپیوتر و موبایل را برای دریافت محتوا و ویژگی‌های خاص کنسول وصله کند، اما تا آن زمان، موبایل و رایانه شخصی در مقایسه با نسخه‌های کنسول کمبود داشتند.

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/24/final-fantasy-pixel-remaster-switch-vs-ps4-vs-pc-steam-deck-mobile-iphone-android-ipad-ps5-features-differences-compared/

اگر برای حمل و نقل بیشتر از همه ارزش قائل هستید، نسخه سوئیچ راهی برای رفتن است. علیرغم مشکلات تکان دهنده ای که در برخی از پلتفرم های دیگر وجود ندارد، بهترین ارزش را ارائه می دهد زیرا در تلویزیون و در حالت دستی قابل پخش است و در عین حال بیشترین ویژگی ها را ارائه می دهد. اگر به قابلیت حمل اهمیتی نمی دهید، نسخه PS4 روی PS5 بهترین نسخه بازی در حال حاضر است. اگر ویژگی‌های جدید نسخه‌های کنسول برای متقاعد کردن شما برای بازی در آنجا کافی نیست، بهترین نسخه نسخه PC است. موبایل حتی امروزه فاقد پشتیبانی کنترلر است و در صورت دسترسی به پلتفرم های دیگر، توصیه به سایرین را سخت می کند.

Final Fantasy Pixel Remaster سری توضیح داد

نسخه های PS4، Switch و Steam از Final Fantasy Pixel Remaster بازی ها از کنترلر پشتیبانی می کنند. نسخه‌های iOS و اندروید در حال حاضر فاقد پشتیبانی کنترلر هستند. امیدوارم نسخه های موبایل در آینده با پشتیبانی از کنترلر وصله شوند.

هر شش بازی به صورت جداگانه یا به صورت الف در دسترس هستند Final Fantasy Pixel Remaster بسته I – VI در iOS، Switch، PS4 و Steam. خرید بازی ها به صورت جداگانه هزینه بسیار بیشتری را به همراه دارد، بنابراین قبل از خرید آن را در نظر داشته باشید. برای تخفیف نمی توانید به بسته ارتقا دهید. در حال حاضر، بسته نرم افزاری تقریباً قیمت دارد 65 دلار در iOS، 75 دلار در PS4 (سازگاری با PS5 به عقب)، 75 دلار در سوییچ، و 75 دلار در Steam. تا زمان نوشتن این مقاله هیچ بسته نرم افزاری برای Google Play وجود ندارد.

بخوانید:   'Nuclear Blaze'، 'Varney Lake'، 'Fran Bow'، به علاوه دیگر عرضه ها و فروش های امروز - TouchArcade

نسخه Switch حتی با وجود مشکلات عملکرد بهتر از نسخه Steam Deck به لطف همه ویژگی های جدید موجود است. اگر اینها به نسخه رایانه شخصی یا نسخه های تلفن همراه بیایند، همه چیز متفاوت خواهد بود. تا آن زمان، سوییچ راهی برای دستیابی به بهترین نسخه قابل حمل است Final Fantasy Pixel Remaster سلسله.

Final Fantasy Pixel Remaster رهاسازی فیزیکی

گزینه جدیدی که به دارندگان پلی استیشن و سوییچ اجازه می دهد از موسیقی متن اصلی استفاده کنند به این معنی است که پخش کننده موسیقی درون بازی در آن نسخه ها به شما امکان می دهد به هر دو ترتیب جدید برای Final Fantasy Pixel Remaster و موسیقی متن اصلی نسخه PS4 شامل پشتیبانی از تروفی نیز می شود و هر بازی دارای تروفی پلاتینیوم مخصوص به خود است اگر برای شما مهم است. نسخه‌های PS4 و Switch همچنین قابلیت رد شدن از برخی صحنه‌های برش را دارند که در حال حاضر در نسخه رایانه شخصی و موبایل قابل حذف نیستند.

پس از راه‌اندازی روی موبایل و رایانه شخصی، Square Enix برخی از مشکلات آن پلتفرم‌ها را اصلاح کرد، اما مشکلات اصلی مربوط به فونت و اسکرول هرگز در هیچ‌یک از پلتفرم‌ها حل نشد. از طرف دیگر موبایل هنوز پشتیبانی کنترلر را دریافت نکرده است. در حالی که فونت نسخه رایانه شخصی را می توان به صورت دستی از طریق فایل های خود بازی اصلاح کرد، این کار در iOS امکان پذیر نیست.

روی کاغذ، نسخه‌های کنسولی به راحتی راهی برای انتخاب ویژگی‌های جدید و گزینه موسیقی متن هستند، اما در مورد عملکرد و قیمت چطور؟

Final Fantasy Pixel Remaster قیمت در سوییچ، PS4، رایانه شخصی و موبایل

این اصلاح‌کننده‌های سختی یا گزینه‌های تقویت کنسول به شما امکان می‌دهند چند عنصر گیم‌پلی مانند تجربه را از 0 تا 4 برابر تنظیم کنید، برخوردهای تصادفی را خاموش کنید و موارد دیگر. تا لحظه نگارش این مقاله، هیچ چیز مشخصی برای موبایل و رایانه شخصی برای دریافت این ویژگی ها اعلام نشده است.

اگر شما نیز مانند من از داشتن بازی های فیزیکی لذت می برید، تنها نسخه موجود نسخه فیزیکی آسیایی در سوییچ است. نسخه فیزیکی PS4/Switch آمریکای شمالی و اروپایی مدت‌هاست که به فروش رسیده است. امیدوارم اسکوئر انیکس نسخه فیزیکی را دوباره منتشر کند. در حال حاضر، تنها راه برای دریافت نسخه فیزیکی نسخه Asia Switch است.

بخوانید:   9 فیلمی که کارگردانان را در اواسط تولید تغییر دادند - برای بهتر یا بدتر

همه نسخه ها خارج از گزینه های فونت یکسان به نظر می رسند. عملکرد جایی است که همه چیز متفاوت است. نسخه سوئیچ و دستگاه‌های تلفن همراه قدیمی‌تر به دلیل سرعت پایین فریم، مشکلات لکنت اضافی مشابهی دارند. اینها در نسخه رایانه شخصی، دستگاه های تلفن همراه جدیدتر و نسخه PS4 در آزمایش من وجود ندارند. این یک معامله شکن نیست، اما آنقدر قابل توجه است که من را آزار می دهد تا اینکه در عرض چند ساعت به آن عادت کردم. زمان‌های بارگذاری نیز جایی است که همه چیز متفاوت است. PS4 در PS5 و رایانه شخصی روی SSD سریعترین بارگذاری را ارائه می دهند. در اینجا نیز سوئیچ کندتر از بسیاری از دستگاه های تلفن همراه است.

Final Fantasy Pixel Remaster – پشتیبانی از کنترلر

Final Fantasy Pixel Remaster – تصاویر و عملکرد

Final Fantasy Pixel Remaster فونت – کدام نسخه فونت را رفع کرده است؟

کدام نسخه از Final Fantasy Pixel Remaster باید بخری؟

مگر اینکه فونت های ژاپنی و انگلیسی را در رایانه شخصی عوض کنید یا به مودینگ متوسل نشوید، در فونت پیش فرض زشت مانند نسخه های موبایل گیر کرده اید. در PS4/PS5 و نینتندو سوییچ، می‌توانید از فونت پیکسل جدید استفاده کنید که بی‌نقص نیست، اما نسبت به فونت اصلی پیشرفت چشمگیری دارد.

در وضعیت فعلی، فقط نسخه‌های PC و PS4 که روی PS5 پخش می‌شوند، روان‌ترین تجربه را ارائه می‌دهند و حتی آنها نیز مشکلات اسکرول یکسانی دارند. با ویژگی های اضافی و گزینه موسیقی متن، نسخه PS4 در PS5 بالاتر از نسخه PC است و در کل آن را به بهترین نسخه تبدیل می کند.

Final Fantasy Pixel Remaster – Steam Deck در مقابل Nintendo Switch

اگر کاملاً تازه وارد هستید Final Fantasy Pixel Remaster سری، شش مورد اول را آورد فاینال فانتزی بازی های اصلی برای iOS، Android و Steam. هدف این نسخه‌ها ارائه زیبایی پیکسلی فوق‌العاده بازی‌های اصلی به نمایشگرهای مدرن با بهبود کیفیت زندگی، موسیقی تنظیم‌شده جدید و موارد دیگر بود. کلاسیک فاینال فانتزی بازی‌ها روی موبایل منتشر شده‌اند و برخی از آنها قبلاً روی رایانه‌های شخصی نیز بوده‌اند، اما ما هرگز نسخه‌های دو بعدی آن را نداشتیم فاینال فانتزی III یا فاینال فانتزی IV قبلاً روی موبایل یا رایانه شخصی و رایانه شخصی هیچ نسخه ای از دو بازی اصلی اول را قبل از این مجموعه از انتشار ندیده بود.

اگر اسکوئر انیکس نسخه موبایل و رایانه شخصی را اصلاح کند، این ویژگی را به روز خواهم کرد. در حال حاضر، من توصیه می کنم به سراغ نسخه های PS4/PS5 یا سوییچ بروید.

بخوانید:   ویدیوهای Lost Signals جزئیات هنر، موسیقی و حال و هوای دنباله آینده - TouchArcade

زمانی که بازی ها به کنسول ارائه شدند، اسکوئر انیکس آنها را ماه گذشته بر روی PS4 و Nintendo Switch منتشر کرد. من بازی کردم Final Fantasy Pixel Remaster سری بر روی PS5 من از طریق سازگاری با عقب و همچنین مدل OLED Nintendo Switch و Switch Lite من. نسخه جدید کنسول با گزینه فونت پیکسل، امکان استفاده از موسیقی متن اصلی علاوه بر ترتیبات جدید، بسیاری از اصلاح کننده های سختی و موارد دیگر وارد شد.

حتما بررسی Shaun را در مورد کامل بخوانید Final Fantasy Pixel Remaster مجموعه در سوئیچ در اینجا. همچنین می‌توانید بررسی‌های دقیق او را از بازی‌های فردی بخوانید. بررسی او را در مورد Final Fantasy Pixel Remaster اینجا، Final Fantasy 2 Pixel Remaster اینجا، Final Fantasy 3 Pixel Remaster اینجا، Final Fantasy 4 Pixel Remaster اینجا، Final Fantasy 5 Pixel Remaster اینجا، و Final Fantasy 6 Pixel Remaster اینجا در iOS او همچنین در اینجا یک RPG Reload ویژه روی آنها انجام داد. حالا بیایید وارد مقایسه ها شویم.

Final Fantasy Pixel Remaster ویژگی ها بر اساس پلت فرم

صبر کن Final Fantasy Pixel Remaster دوباره سریال؟ چه ماهی است؟ خوب، این یک ویژگی است که من از ماه گذشته زمانی که نسخه های کنسولی جدید کلاسیک های Square Enix را پخش کردم، آماده کرده ام. من از انتشار آن در زمان انتشار خودداری کردم زیرا می خواستم منتظر دو چیز بالقوه باشم. اولین مورد این بود که آیا Square Enix محتوا و ویژگی های جدید را در نسخه های موبایل و رایانه شخصی وصله می کند یا خیر. این اتفاق نیفتاده است و بیش از یک ماه از عرضه نسخه های کنسول می گذرد. دومین چیزی که منتظرش بودم، این بود که ببینم آیا نسخه‌های PS4 و Nintendo Switch این بازی وجود دارد یا خیر Final Fantasy Pixel Remaster این سری به‌روزرسانی‌های پس از راه‌اندازی را برای رسیدگی به مشکلات من می‌بینند (که تا مدتی به آن خواهم رسید). این اتفاق هم نیفتاده است. بنابراین بدون اینکه روی مماس دیگری برود، این Final Fantasy Pixel Remaster هدف مقایسه این است که به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام پلتفرم برای شما بهترین نسخه است. من ویژگی ها، عملکرد، راحتی، قیمت و موارد دیگر را در اینجا مقایسه خواهم کرد.

است Final Fantasy Pixel Remaster بهترین روی PS5 یا PC