Foamstars Splatoon مانند Square Enix دارای سبکی است، شاید بیش از حد

مشابه بازی‌های Splatoon، می‌توانید زمین را – مکان‌هایی که شامل باشگاه‌های پر زرق و برق و به سبک لاس وگاس است – با فوم رنگ تیم خود بپاشید و به آرامی در آن بگردید. حملات مهارتی و حباب‌های خاصی را می‌توان در همان نقطه شلیک کرد تا انبوهی از حباب‌ها ایجاد شود که سپس به شما نقطه برتری برای شلیک (یا شلیک) می‌دهد. هر شخصیت، ترکیبی از بت های کارتونی و اینفلوئنسرها، دارای دو حمله مهارتی متفاوت است. به عنوان مثال، سوآ صورتی دم می‌تواند یک نارنجک پرتاب کند و یک پرش چرخشی در هوایی انجام دهد که حباب‌هایی منتشر می‌کند. شخصیت‌های مختلف مهارت‌های متفاوتی دارند، بنابراین شخصیتی مانند Pen Gwyn برای تیراندازی در مسافت‌های طولانی مناسب‌تر است، در حالی که Rave Breaker می‌تواند نقشه را با فوم‌های زیادی بپوشاند.

یک شخصیت در Foamstars یک حمله نهایی را انجام می دهد.  تمام میدان دید مملو از کف و حباب است.

تصویر: Square Enix

بازی تیراندازی سوم شخص جدید Square Enix فوم استاربه نظر می رسد که تیم های چهار بازیکن را در نبردهای حباب دار در مقابل یکدیگر قرار می دهد، به نظر می رسد برداشت این شرکت از سری پرطرفدار جوهر افشان نینتندو، Splatoon باشد.

فرمت مسابقه یک تغییر خوشایند است که احتمالاً برای بازیکنان انفرادی که به دنبال هیجان از انجام یک مسابقه هستند، بسیار لذت بخش خواهد بود. بازیکن ستاره بیشترین فشار را در اواخر بازی متحمل می شود و می تواند جریان نبرد را به شکلی دراماتیک تغییر دهد. در یک نقطه، به نظر می رسید که تیم من با کسب هفت مهارت متوالی، یک پیروزی آسان به دست آورد، اما پس از اینکه یک بازیکن ستاره تیم دیگر از ما فرار کرد، در نهایت بازی را باخت. با تعقیب آنها، تمرکزمان را بر زنده ماندن از دست دادیم.

فوم استارز دیوانه شده فرمت همچنان باید آن را برای هر بازیکنی که نینتندو سوییچ ندارد، مورد استقبال قرار دهد. ماهیت سریع و غیرقابل پیش‌بینی مسابقات منجر به سناریوهای هیجان‌انگیز شد و بازی بدون هیچ مشکل یا اشکال عمده‌ای انجام می‌شد – که با توجه به اینکه باید در مسابقات سریع و سریع از اسپری کردن و حرکت فوم استفاده کنید، بسیار چشمگیر بود. با این حال، همانطور که کسی که به طور منظم در سایر شوترهای محبوب بازی می کند، دوست دارد Splatoon 3 و ساخت صفر فورتنایت، نمی توانم خودم را در حال تغییر به آن ببینم فوم استار در هر زمان به زودی. گیم پلی بازی کمی بیش از حد سخت و از نظر بصری گیج کننده بود که در حال حاضر جایگزینی مطمئن برای تیراندازان قوی تر به نظر می رسید.

فرض کلی از فوم استار به راحتی قابل درک و پرش است. برای برنده شدن در یک مسابقه، تیم شما باید هر یک از اعضای تیم مقابل را هفت بار بکشد. هنگامی که تیم شما هفت کشتن به دست آورد، بهترین بازیکن تیم دیگر به “بازیکن ستاره” تبدیل می شود و برای برنده شدن در بازی باید آنها را بکشید.

بازی دارای مکانیکی است که اگر شخصیت شما بمیرد، به یک توپ غلتان فوم تبدیل می شود. در این مرحله، یا حریف شما باید در شما موج سواری کند تا شما را بکشد، یا هم تیمی شما می تواند شما را احیا کند. این یک مکانیک سرگرم کننده در تئوری است، اما در هرج و مرج یک مسابقه، یک بار دیگر باعث سردرگمی بصری شد. در میان نویز بصری، شخصیت‌های پایین اما نه بیرون که شبیه توپ‌های فوم به نظر می‌رسند، علیرغم اینکه با تابلوهای نئونی که عبارت «شانس» را نشان می‌دهند، مشخص می‌شوند. مکانیک احیا عنصر دیگری را به یک صفحه نمایش شلوغ اضافه کرد و فقط سرعت سریع نبرد را کاهش داد. در نهایت، من چندین نفر را در آن حالت توپ فوم پشت سر گذاشتم زیرا نتوانستم آنها را پیدا کنم.

فوم استار برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 می آید. Square Enix هنوز تاریخ انتشار را اعلام نکرده است.

منبع: https://www.polygon.com/23763462/foamstars-preview-release-square-enix-impressions-splatoon-like

شخصیتی در Foamstars در حالی که تعداد زیادی حباب را در سمت دشمن تخلیه می کند، از میان یک تن فوم به هوا می رود.  یک طرف حباب صورتی و یک طرف حباب آبی رنگ وجود دارد.  این محیط مانند منظره شهری طلایی درخشان به نظر می رسد.

تصویر: Square Enix

یک شخصیت در Foamstars در حالی که تعداد زیادی حباب را در سمت دشمن تخلیه می کند، به هوا می پرد.  یک طرف حباب صورتی و یک طرف حباب رنگی سبز وجود دارد.  این محیط مانند منظره شهری طلایی درخشان به نظر می رسد.

تصویر: Square Enix

شخصیتی در Foamstars در حالی که حباب هایی را به سمت دشمن شلیک می کند، از میان یک تن فوم به هوا راه می رود.  یک طرف حباب صورتی و یک طرف حباب آبی رنگ وجود دارد.  این مکان مانند منظره شهری طلایی درخشان به نظر می رسد و میدان تا حد زیادی با حباب های آبی پوشیده شده است.

تصویر: Square Enix

برای چنین تم زیبا، من با آن مبارزه کردم فوم استاروقتی نوبت به گرمای نبرد رسید، تصاویر بصری. حباب ها به شدت به اطراف پریدند و من را از تاثیر واقعی حباب ها و سلاح هایم غافل کردند. به طور کلی، تیراندازی از فاصله نزدیک به راحتی قابل انجام است، اما هر چیزی که فاصله بیشتری داشته باشد، شبیه عکسبرداری در تاریکی است. ضخامت حباب‌ها صفحه را شلوغ کرده است، زیرا آنها به جای اینکه فقط نقشه را بپوشانند روی هم انباشته می‌شوند. اغلب اوقات، حباب ها بلندتر از شخصیت من به نظر می رسید و آنها را پنهان می کرد.

به عنوان بخشی از Summer Game Fest، Polygon به طور عملی با بازی آشنا شد و یک خبر خوب وجود دارد: فرمت مسابقات یک پیچ و تاب لذت بخش را ارائه می دهد که منجر به یک رقابت هیجان انگیز می شود. یک خبر بد نیز وجود دارد: مبارزه با حباب‌ها مانند جوهر گلوپی نیست – و گیم‌پلی به دلیل آن آسیب می‌بیند.