Friday The 13th قبل از حذف از فروش، همه بازیکنان را به حداکثر سطح می رساند

بازی چند نفره ترسناک نامتقارن Friday The 13th در پایان سال به دلیل انقضای مجوز از فروش حذف خواهد شد. با این حال، در اواخر این هفته، به‌روزرسانی همه بازیکنان را به حداکثر سطح ارتقا می‌دهد و دسته‌ای از محتوای دارای دروازه‌های معمولی را برای همه باز می‌کند تا “وابستگی به سرورهای پایگاه داده کاهش یابد.”

انتخاب های ما را برای بهترین بازی های ترسناک برای بازی در رایانه شخصی بررسی کنید.

در یوتیوب تماشا کنید

توسعه دهندگان Gun Media به روز رسانی را اعلام کرد در توییتر. اگرچه ممکن است به دلایل فنی باشد، این یک انگیزه اضافی است که بازی را قبل از شروع ناپدید شدن پیش ببرید.

لیست کامل تغییراتی که این پنج شنبه، 6 جولای ارائه می شود، شامل در دسترس قرار دادن 30 امتیاز افسانه ای برای همه، ارتقاء همه بازیکنان به سطح 150، باز کردن Challenge Skulls، تمام Jason’s Kills و حذف توانایی کسب XP – که قبلاً دسترسی به دروازه داشت. به موارد فوق الذکر

ماه گذشته، Gun Media قیمت Friday The 13th را به 5 دلار و تمام DLC های آن را به 1 دلار به دلیل مرگ قریب الوقوع آن کاهش داد. به گفته توسعه دهندگان، در حالی که در 31 دسامبر 2023 از فروش حذف می شود، باید “حداقل تا 31 دسامبر 2024 به کار خود ادامه دهد.” این ممکن است تا حدی به این دلیل باشد که سرورهای اختصاصی آن در سال 2020 تعطیل شدند و از آن زمان به بازی چند نفره همتا به همتا متکی بوده است.

Friday The 13th در سال 2017 منتشر شد و با این که یک بازی اکشن بر اساس یک فرنچایز فیلم دهه 80 بود که نامناسب بود، روند رو به رشدی داشت. آدام (RPS در صلح) آن را “گاهی پرتنش و اغلب خنده دار” نامید. تصور می‌کنم اگر Dead By Daylight تا حدود یک سال آن را با پانچ نامتقارن ترسناک شکست نمی‌داد، در حالی که به اندازه کافی انعطاف‌پذیر بود تا از چندین هیولا فیلم پشتیبانی کند، موفقیت بیشتری پیدا می‌کرد.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/friday-the-13th-is-boosting-all-players-to-max-level-ahead-of-its-removal-from-sale

بخوانید:   جیک سولومون بدون قطع: در اینجا مصاحبه GDC پس از Firaxis ما به طور کامل است