FTC در مورد Microsoft-Activision درخواست تجدید نظر رد شد

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/ftc-is-denied-appeal-in-microsoft-activision-case/1100-6516009/?ftag=CAD-01-10abi2f

در حال حاضر آخر هفته است، بنابراین ممکن است انتظار حرکت دیگری در این مورد را تا روز دوشنبه نداشته باشیم. و برای گیمرها، انتظار نداشته باشید که Call of Duty به این زودی به بازی Xbox Game Pass برسد، همانطور که فاش شد حداقل تا سال 2025 نمی توان به کتابخانه اشتراک ایکس باکس رسید.

حکم قاضی رئیس دادگاه در روز سه شنبه 11 ژوئیه صادر شد و FTC را رد کرد. یک روز بعد، FTC برای تجدید نظر در مورد این حکم و یافتن حکم خود در دادگاه تجدید نظر اقدام کرد، اما اکنون نیز این درخواست رد شده است. بسیار محتمل است که مایکروسافت اکنون این معامله را ببندد، شاید به زودی در روز دوشنبه، 17 جولای.

شرکت مادر ایکس‌باکس همچنان باید با نهاد نظارتی بریتانیا، CMA، کار کند، زیرا تنظیم‌کننده‌ها نگرانی‌هایی در مورد پتانسیل مایکروسافت برای انحصار ابر در آینده داشتند. در یک یادداشت داخلی فیل اسپنسر، رهبر Xbox در اوایل این هفته، اسپنسر اشاره کرد که تیم او در حال حاضر به دنبال راه‌هایی برای اصلاح قرارداد است «تا به نگرانی‌های CMA به روشی قابل قبول برای CMA رسیدگی شود»، بنابراین به احتمال زیاد دو طرف در تمام هفته در این رویداد در تماس نزدیک بوده‌اند. درخواست تجدید نظر FTC به سرعت رد شد.

درخواست کمیسیون تجارت فدرال (FTC) برای معافیت قضایی در پرونده خود علیه مایکروسافت، تنها دو روز پس از ارائه درخواست تجدیدنظر توسط کمیسیون، توسط بخش نهم در دادگاه استیناف رد شد. این یک هفته پر حادثه در درام دادگاه مرتبط بین مایکروسافت و FTC را به پایان می رساند، زیرا این غول فناوری به دنبال بستن قرارداد خود برای خرید Activision-Blizzard بود که برای اولین بار بیش از یک سال و نیم پیش اعلام شد.

بخوانید:   Blaseball، یک فرقه مورد علاقه پوچ گرا، رسما پایان می یابد