Genocidal Organ مانند یک انیمیشن Metal Gear Solid از طریق Rainbow Six است

اندام نسل کشی برای اجاره در آمازون، اپل و وودو در دسترس است.

منبع: https://www.polygon.com/23696297/genocidal-organ-anime-spy-tv-metal-gear-tom-clancy

با وجود همه تنوع و هیجان‌هایی که در انیمه وجود دارد، یافتن یک تریلر جاسوسی ساده برای تماشای آن که تغییری در ژانر دیگری نباشد، به‌طور شگفت‌آوری دشوار است (جاسوس × خانوادهریف اکشن جاسوسی در کمدی های داخلی) یا ذاتا فراطبیعی (تیره تر از آبی). یه انیمه شبیه هست بازی جوکر، گلگو 13، و عدن شرق، مطمئن. اما اگر به دنبال یک انیمه هیجان انگیز جاسوسی دیستوپیایی در قالب سری بورن رابرت لودلوم یا تام کلنسی هستید. رنگین کمان شش از طریق سری Metal Gear هیدئو کوجیما، نمی‌توانید با فیلم علمی تخیلی دیستوپیایی شوکو موراس 2017 اشتباه کنید. اندام نسل کشی.

تنظیم در آینده نزدیک، اندام نسل کشی تمرکز بر کلاویس شپرد، یکی از اعضای یک تیم زبده سیاهپوست متشکل از سوپرسربازان پیشرفته عصبی است که وظیفه دارند «جان پل»، مدیرعامل یک شرکت مشاوره بین‌المللی مرتبط با رشته‌ای از درگیری‌ها و نسل‌کشی‌ها را دنبال کنند. سفرکرده. برای دستگیری جان پل، کلاویس مامور می شود تا مخفیانه برود و به معشوق جان، لوسی اسکروپووا نزدیک تر شود، به این امید که او ناخواسته راهنمایی در مورد محل اختفای او ارائه دهد.

جایی که اندام نسل کشی شکاف های باقی مانده از دیگر انیمه های مشابه خود را با مضمون جاسوسی پر می کند، در جهان سازی و احترام به جهانی خیالی است که در گفتگو با دنیای ما وجود دارد. این فیلم نه تنها در پی انفجار ساختگی یک بمب هسته ای دست ساز در پایتخت بوسنی سارایوو – شهری که به عنوان مکان طولانی ترین محاصره نظامی قرن بیستم – اما به صراحت در پی حملات 11 سپتامبر. روزی که برج های دوقلو در نیویورک سقوط کردند، چیزی تغییر کرد. ما به جنگ علیه ترور کشیده شدیم. «اگرچه مخالفت هایی علیه تجاوز به حریم خصوصی وجود داشت، اما ما به شدت می ترسیدیم. با گذشت زمان، ما داوطلبانه بیشتر و بیشتر از آزادی خود صرف نظر کردیم تا احساس امنیت کنیم. ما هرگز نمی خواستیم دوباره چنین آسیبی را متحمل شویم. اما واقعیت این است که غیرممکن است که واقعاً ایمن یا واقعاً آزاد باشید.»

تصویری نزدیک از مردمک یک مرد انیمیشنی که به زور توسط دوربینی با فناوری پیشرفته روی یک تلفن هوشمند در Genocidal Organ اسکن می شود.

تصویر: Geno Studio/Toho Animation

همانطور که او به طور پیوسته به درک کامل نقشه جان نزدیک تر می شود، کلاویس نه تنها از هزینه های اخلاقی اعمال خود، بلکه با درک چیزی که هرگز فکرش را نمی کرد – وجود منطقه ای که قبلاً کشف نشده بود – به طور فزاینده ای ناآرام می شود. مغز انسان که وقتی تحریک می شود، اعمال غیرقابل کنترل خشونت و افراط گرایی را برمی انگیزد. به طور خلاصه، یک “ارگان نسل کشی”.

سومین مدخل از یک سه گانه از انیمه های اقتباسی از رمان های نویسنده فقید علمی تخیلی ژاپنی ساتوشی “پروژه” ایتو، اندام نسل کشی دور و بر بهترین از این دسته است. ریوتارو ماکیهارا امپراتوری اجساد بر اساس یک داستان ناتمام Itoh است، و پسر – مطمئنا این کار را انجام می دهد احساس کنید آن را دوست دارم، در حالی که مایکل آریاس و تاکاشی ناکامورا هارمونی در کل بسیار مناسب است اما نمی تواند کاملاً مطابقت داشته باشد اندام نسل کشیسبک بصری براق و جاذبه های موضوعی.

اگر فکر می‌کردید که دیالوگ‌ها شبیه چیزی است که در کات سین بازی Metal Gear می‌شنوید، خیلی دور نیستید. به هر حال، Project Itoh دوست (و چیزی شبیه به یک محافظ غیررسمی) هیدئو کوجیما، خالق سری بازی‌های اکشن جاسوسی تاکتیکی مورد تحسین منتقدان بود. تاثیر سری متال گیر تمام شده است اندام نسل کشی، با تاکید بر جاسوسی، اکشن درخشان، و شبکه پیچیده ای از توطئه های سیاسی در پشت و وفاداری های بین فردی مبهم که داستان فیلم را تشکیل می دهد. سپس سخت افزار نظامی بیولوژیکی و لباس های مخفی کاری که از مواد برداشت شده از لاشه دلفین ها استفاده می شود نیز وجود دارد. آره عجیب میشه

حتی طرح داستانی فوق الذکر فیلم مربوط به منطقه ای پنهان از ذهن انسان که مستعد دستکاری است، به طرز وحشتناکی یادآور انگل های تارهای صوتی که به طور برجسته در Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. با توجه به اینکه کوجیما و ایتو چقدر به هم نزدیک بودند، آیتو برای نوشتن رمان ژاپنی در سال 2008 انتخاب شد. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots و کوجیما از جمله تقدیم پس از مرگ به Itoh در تیتراژ پایانی 2010 Metal Gear Solid: Peace Walkerاین کاملاً دور از ذهن نیست که کوجیما ممکن است تا حدی از تحسین‌برانگیزترین رمان دوست فقیدش در ساخت آخرین بازی متال گیر او الهام گرفته باشد.

عکس اول شخص از یک تفنگ آینده‌نگر که در راهروی پر از دود شلیک می‌کند، مکان‌نماهای رابط کاربری و متن‌های مختلف در حاشیه راست و چپ که به یک رزمنده اشاره می‌کند که پس از شلیک گلوله در Genocidal Organ عقب می‌نشیند.

تصویر: Geno Studio/Toho Animation

اندام نسل کشی یک فیلم هیجان‌انگیز تاریک، جذاب و از نظر اخلاقی خاکستری است که در پرده سوم به نوعی بی‌حرکت می‌شود، اما در نهایت به یک درام نظامی گمانه‌زنی مهیب ختم می‌شود که تیرگی اخلاقی ذاتی ژئوپلیتیک آمریکا و تمایل به ظاهر سیری ناپذیر بشریت نسبت به درگیری‌های فانی را بررسی می‌کند. اندام نسل کشی احتمالاً نزدیک‌ترین اثر خلاقانه بعدی – فیلم یا انیمه – برای تقلید از جذابیت‌های خاص سری متال گیر است. با این حال، حتی جدا از این زمینه، فیلم شوکو موراس در نوع خود یک تریلر جاسوسی کاملاً سرگرم‌کننده است، با قهرمانی باحال که در جهان ترسناکی عجیب و غریب پر از تهدیدهای وجودی از درون و بیرون حرکت می‌کند. این فیلمی است که به اندازه دنیایی که در آن ساخته شده احساس غریبی می کند، و دقیقا به همین دلیل است که به عنوان اثری از داستان های جاسوسی معاصر موفق می شود.