GFN پنجشنبه: فروش Steam در GeForce NOW

Age of Empires II در GeForce NOW
انقلاب (صنعتی) از ابر پخش خواهد شد.

مجموعه بازی های خود را با چند انتخاب برتر رشد دهید.

GFN پنجشنبه در کنار شیرینی از راه می رسد فروش تابستانی استیم – با صدها بازی رایانه شخصی قابل پخش GeForce در حال حاضر در طول رویداد ویژه Valve برای گیمرهای رایانه شخصی موجود است.

بازی‌های اسکوئر انیکس را با کیفیت زیبا بر روی رایانه‌های شخصی ضعیف با داستان‌های تک‌نفره دلخراشی مانند زندگی عجیب است 2 و زندگی عجیب است: رنگ های واقعی، یا با یک تیم در دنیای تاریک علمی تخیلی مبارزه کنید خارج از کشور.

اگر می توانستید 𝒕𝒓𝒂𝒗𝒆𝒍 به هر سرزمین بازی ویدیویی بروید، کجا بود؟ 🤔

وایکینگ شوید، در دریای آزاد قایقرانی کنید و با هیولاها در جهان مبارزه کنید والهایم، یا در نقش یک شبح یا شکارچی یک بازی مخفی کاری شبح آور انجام دهید شکار شبح نیمه شب. این عناوین را از ناشر Coffee Stain Studios در حال حرکت و تقریباً در هر دستگاه تلفن همراه Android یا iOS پخش کنید.

همچنین در فروش، مسافر هشت پات و OCTOPATH TRAVELER II بپیوند به کتابخانه GeForce NOW به عنوان بخشی از پنج بازی جدید که در این هفته به سرویس می‌رسند.

ذخیره شده توسط فروش

OCTOPATH TRAVELER II در GeForce NOW
هشت مسافر، هشت طبقه، یک ابر بسیار قدرتمند برای جریان.

— 🌩️ NVIDIA GeForce NOW (@NVIDIAGFN) 5 جولای 2023

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/07/06/geforce-now-thursday-july-6/

بازی‌های عالی را با تخفیف‌های عالی دریافت کنید تا در طول فروش تابستانی Steam در دستگاه‌هایتان پخش شود. در مجموع، تا 13 جولای بیش از 1000 عنوان با تخفیف تا 90 درصد یافت می شود.

بخوانید:   Reality Bytes: Another Fisherman's Tale رویکردی کاملاً جدید برای معماهای ذهنی خود به ارمغان می آورد.
ردیف فروش تابستانی Steam در GeForce NOW
به بازی بروید و در عین حال صرفه جویی کنید.

اعضا همچنین می توانند لیگ برتر بیسبال را تجربه کنند پارک بال مجازی جدید و در روز شنبه، 8 ژوئیه، بخشی از پارتی تماشای سافت بال ستاره های مشهور MLB باشید. با پشتیبانی زیرساخت پخش ابری جهانی NVIDIA، طرفداران دسترسی بدون اصطکاک به تجربیات تعاملی با وفاداری بالا خواهند داشت. ثبت نام برای رویداد

داستان هشت مسافری را که از مناطق مختلف آمده‌اند و در سرمایه‌گذاری‌های بسیار متفاوتی قرار دارند، کاوش کنید. به کفش‌های آن‌ها قدم بگذارید و از استعدادهای منحصربه‌فرد آن‌ها برای تصمیم‌گیری استفاده کنید که مسیر شما را شکل می‌دهد و به شما در طول سفرتان در این دو بازی نقش‌آفرینی برنده جایزه کمک می‌کند.

این آخر هفته چه برنامه ای برای بازی دارید؟ به ما اطلاع دهید توییتر یا در نظرات زیر