GFN پنجشنبه: 7 بازی جدید در GeForce NOW

و با توانایی پخش جریانی از یک دستگاه بازی پرقدرت RTX در فضای ابری، GeForce NOW تنها راه برای اجرای بازی های گرافیکی فشرده مانند Cyberpunk 2077 و نگهبانان کهکشان مارول در موبایل تا 120 فریم در ثانیه با تأخیر بسیار کم برای اعضای Ultimate.

با استفاده از کنترل‌های لمسی پیشرفته موبایلی که برای بازی‌هایی مانند فعال شده است، اکنون GeForce را در تلفن همراه بدون کنترلر پخش کنید Genshin Impact، بازی محبوب نقش آفرینی رایگان، جهان باز و اکشن HoYoverse. اعضا به هنگام انتشار به به‌روزرسانی‌ها از جمله نسخه 3.6 بعدی دسترسی پیدا می‌کنند، رژه مشیت.» هفته آینده برای پخش در دسترس است و رویداد و شخصیت های جدیدی را به ارمغان می آورد که مطمئناً خوشحال خواهند شد Genshin Impact طرفداران

بنابراین، چه در تبلت، تلویزیون، مک، کروم بوک یا تلفن، اعضای GeForce NOW با پخش ابری با عملکرد بالا پوشش داده می شوند. امروز به عضویت Ultimate یا Priority بروید تا تمام مزایای بازی های رایانه شخصی را در حال حرکت تجربه کنید.

خیلی تازه

Ravenswatch در GeForce NOW
برای مقابله با کابوس با قهرمانان کشته شده افسانه ها و افسانه های عامیانه همراه شوید.

به علاوه، MMORPG علمی تخیلی محبوب برج فانتزی یک قایق از محتوای جدید، از جمله نقشه کاملاً جدید و مأموریت های درخواستی زیر آب را به ارمغان می آورد که بازیکنان می توانند همه چیز را از سطوح بالای جزیره دریای بزرگ گرفته تا آب های عمیق آتشفشان Dragon Breath را کشف کنند.

این پنجشنبه GFN راه های بسیاری را بررسی می کند GeForce در حال حاضر اعضا می توانند بازی های رایانه شخصی مورد علاقه خود را در دستگاه هایی که می شناسند و دوست دارند بازی کنند.

بخوانید:   وقتی The Sims 4 Horse Ranch Expansion Pack در 20 ژوئیه به راه می افتد، زین کنید و زندگی اسب سواری را کشف کنید.

زمان برای بستن چمدان برای سفر لحظه آخری است – کدام دستگاه را برای بازی در حال حرکت می آورید؟ 🏝️

GeForce NOW پلتفرم نهایی برای گیمرهایی است که می خواهند در دستگاه های بیشتری نسبت به رایانه شخصی خود بازی کنند. به لطف قدرت ابر، پیشرفت بازی را می‌توان در هر دستگاهی، چه در هنگام تصادف روی مبل با تلفن همراه و چه در سفر با تبلت، متوقف کرد و مشاهده کرد.

— 🌩️ NVIDIA GeForce NOW (@NVIDIAGFN) 5 آوریل 2023

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/04/06/geforce-now-thursday-april-6/

مثل همیشه، اعضا می توانند این هفته بازی های جدید را بلافاصله از فضای ابری تجربه کنند، بدون اینکه نگران زمان دانلود یا مشخصات سیستم باشند. عناوین از جمله Ravenswatch، Meet Your Maker، Road 96: Mile 0، TerraScape و نفرین موش های دریایی همگی گیم پد برای بازی در حال حرکت سازگار هستند.

یا در حال حرکت با گیم پدهای پیشنهادی GeForce NOW – از جمله Backbone One و Razer Kishi – که با دستگاه‌های Android و iOS کار می‌کنند تا تجربه موبایل بازی‌های ابری را با راحتی بیشتر بهبود بخشند. این دستگاه ها برای جلسات بازی طولانی تا شش ساعت مناسب هستند اعضای اولویت دار و تا هشت ساعت برای اعضای نهایی.

اعضای رایگان اکنون می توانند مطالبات خود را مطالبه کنند خورشید نیمه شب مارول جایزه. بررسی کنید پورتال پاداش تا شنبه، 6 می، لباس مارول قرون وسطایی کاپیتان مارول را دریافت کنید.

به علاوه، هفت بازی جدید به آن می‌پیوندند کتابخانه GeForce NOW این هفته.

راه های بیشتر برای بازی

بازی‌ها را در GeForce NOW لمس کنید
GeForce NOW بازی در حال حرکت را خوب می کند.

این در بالای هفت بازی موجود این هفته قرار دارد:

  • جاده 96: مایل 0 (نسخه جدید در بخار)
  • دیدار با سازنده ی خود (نسخه جدید در بخار)
  • TerraScape (نسخه جدید در بخار)
  • نفرین موش های دریایی (نسخه جدید در بخار، 6 آوریل)
  • Ravenswatch (نسخه جدید در بخار، 6 آوریل)
  • عرضه (نسخه جدید در بخار، 6 آوریل)
  • تخریب (بخار)

در نهایت، ما سوال هفته خود را داریم تا این پنجشنبه GFN را به پایان برسانیم. در نظرات زیر به ما اطلاع دهید که چه دستگاهی شما را به ابر متصل نگه می دارد توییتر یا فیس بوک.