Gollum بدترین بازی سال 2023 است که تا به حال بررسی شده است – WGB، Home of AWESOME Reviews

بسیار شبیه خود شخصیت اصلی، ارباب حلقه ها: زندگی گولوم طولانی و شکنجه شده است. در ابتدا در سال 2019 اعلام شد، اما چندین بار از انتشار اولیه برنامه ریزی شده 2021 خود به تعویق افتاده است. تریلرهای اولیه دقیقاً واکنش هیجان‌انگیز گیمرها را برانگیخت که می‌تواند دلیل انتشار آن را در سکوت کرکننده‌ای توضیح دهد. جدی، آیا کسی به یاد داشته که این در حال بیرون آمدن است؟ من این کار را نکردم.

خوب، این اتفاق افتاد و منتقدان تحت تأثیر آن قرار نگرفتند. در فهرست انتشارات واجد شرایط 2023 OpencriticThe Lord of the Rings: Gollum با بازی Across the Valley برای آخرین رتبه برابری می کند که هر دو امتیاز فقط 42 دارند. بازی قرار است داستان فرار گولوم از باراد-دور را ترسیم کند که بین رویارویی او با بیلبو و بیلبو اتفاق می افتد. حضور نهایی او در The Fellowship of the Ring.

Gamespot یک بررسی به خصوص وحشیانه ارائه کرد سام پیپ، نویسنده، امتیاز حیرت آور 2 از 10 را به دست آورد. او نقد خود را با این کلمات تند به پایان رساند: بسیار شبیه تلاش گولوم برای یک حلقه، تلاش من برای تکمیل ارباب حلقه‌ها: گولوم پر از شکست‌های بی‌پایان، شانس‌های غیرممکن، و سطوح فزاینده‌ای از جنون بود. و مانند گولوم، سفر من از همان ابتدا محکوم به فنا بود. بنابراین اگر هدف اصلی توسعه دهندگان این بود که واقعاً شما را به جای چنین شخصیت رقت انگیز و دوست داشتنی ای قرار دهند که در هر مرحله با درد و رنج دائمی روبرو می شود، حداقل در این کار موفق بودند.

بخوانید:   Dbrand با کلون جدید خود از Kingdom Skin برای سوییچ از نینتندو عکس می گیرد - WGB، صفحه اصلی نظرات عالی

واضح است که سم نفرت Samwise Gamgee از گولوم را به ارث برده است.

میدان فشار بیشتر از این به وضعیت اسفناک گولوم رحم نکرد. آرون باین 2 از 10 دیگر را به آن داد و گفت: “به عنوان طرفداران گسترده کتاب ها، فیلم ها و بازی ها، غم انگیز است که می بینیم هیچ چیز ارزشمندی در مورد این تجربه وجود ندارد.”

دیگر امیدی به متاکریتیک نیست. در لیست بازی های واجد شرایط خود که در سال 2023 راه اندازی شدارباب حلقه ها: گولوم آخرین بار مرده است. نسخه PC فقط 43 امتیاز دارد، در حالی که نسخه PS5 حتی کمتر از 38 است.

این دونوان ارسکین از Shacknews بود که نقدی را با حداقل نکات مثبت ارائه کرد. او نقد خود را با این جمله به پایان رساند: هیچ شکی در ذهن من نیست که طرفداران ارباب حلقه ها از چیزهایی که گولوم ارائه می دهد قدردانی خواهند کرد. واقعاً جالب است که می‌بینید چنین شخصیت فرعی جذابی در نقش قهرمان داستانی قدم می‌گذارد که بیشتر در جهان پر از رازهایی برای کشف گسترش می‌یابد. مشکلی است که چیز دیگری برای نوشتن در مورد آن وجود ندارد. تجربه‌ای کسل‌کننده از گیم‌پلی و مشکلات فنی، The Lord of the Rings: Gollum را به همان اندازه شخصیت اصلی آن یک تجربه قطبی‌کننده می‌سازد. دقیقاً ستایش درخشان نیست، اما مطمئناً بهتر از لگدزدایی است که سایت های دیگر به بازی داده اند.

برعکس، همین یکی دو هفته پیش بود که The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به پربازدیدترین بازی تمام دوران در Opencritic تبدیل شد. در مورد دو افراط صحبت کنید، نه؟

بخوانید:   فیلم D&D، مردی به نام اتو از نتفلیکس و هر فیلم جدیدی که باید تماشا کنید

این وضعیت برای یک بازی ارباب حلقه ها و برای Daedalic مایه تاسف است. این یک پروژه ممکن است پایانی برای آنها باشد که مجوز ارباب حلقه‌ها را بدست آورند. شاید باید این یکی را به آتش کوه دووم می انداختند.

تبلیغات

تنظیمات حریم خصوصی

منبع: https://wolfsgamingblog.com/2023/05/25/the-lord-of-the-rings-gollum-is-the-worst-reviewed-game-of-2023-so-far/