‘Grand Mountain Adventure+’ اکنون در Apple Arcade – TouchArcade منتشر شده است

آخرین به روز رسانی بزرگ هفته است گل وایلد به روز رسانی سیستم کشاورزی خود به بازیکنان اجازه می دهد حیوانات را به مزارع اضافه کنند، سیستم های مزرعه را از طریق سوله تکثیر ارتقا دهند و موارد دیگر. با انجام به‌روزرسانی‌ها، به تاپیک‌های انجمن ما بروید کوک. اینجا، مامان آشپزی: آشپزی! اینجا، Crayola Create and Play+ اینجا، اصل Sonic Dash اینجا، Sonic Dash+ اینجا، باب اسفنجی: تعقیب پتی اینجا، Squiggle Drop اینجا، بیس بال بالستیک اینجا، و گل وایلد اینجا. برای سایر موارد مرتبط با Apple Arcade، انجمن اختصاصی Apple Arcade ما را برای بحث در مورد این سرویس و هر بازی موجود در اینجا بررسی کنید. نظر شما در مورد عرضه های اپل در این ماه چیست؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/04/28/grand-mountain-adventure-download-apple-arcade-iphone-ipad-wylde-flowers-farming-update/

کوک. امروز یک پازل شیکاکو را با دسته موجودات افسانه ای به ارمغان می آورد. مامان آشپزی: آشپزی! روز مادر را با مواد جدید با زمان محدود از امروز جشن می گیرد. Crayola Create and Play+ امروز به فعالیت پیتزا کیهانی اضافه می کند و به شما امکان می دهد بهار را با یک تلاش جدید و همچنین محتوای روز مادر را اضافه کنید. Rockstar Rouge می پیوندد Sonic Dash+ از امروز نیز آغاز می شود. باب اسفنجی: تعقیب پتی داستان نوآر را با پاتریک ادامه می‌دهد که در آزمایشگاه پلانکتون به دنبال سرنخ‌هایی می‌گردد که او را به بیکینی باتم برمی‌گرداند. 20 سطح جدید، دو حوزه جدید و پنج دستاورد جدید وارد می شوند Squiggle Drop با دو ساختمان جدید و 20 ویژگی ساختمان اضافه شده است. بیس بال بالستیک به شما امکان می‌دهد با حالت چالشی Ballistic Bash با به‌روزرسانی امروز با دیگران رقابت کنید که همچنین پاداش‌های جدیدی را برای حالت شغلی و سه ورزشکار ستاره نوظهور جدید به ارمغان می‌آورد.

بخوانید:   Skyrim Mod از ChatGPT و سایر ابزارهای هوش مصنوعی برای دادن حافظه به NPCها و چیزهای بی پایان برای گفتن استفاده می کند.

Grand Mountain Adventure+_Screenshot_3840x2160_04

به روز رسانی پرورش گل ویلد

قرار بود امروز دو بازی در Apple Arcade منتشر شوند ذرت جارو و Grand Mountain Adventure+ (). اولی برای اطمینان از اینکه بازی نهایی با دیدگاه سازنده مطابقت دارد به تعویق افتاده است. اپ استور عالی Grand Mountain Adventure+. Grand Mountain Adventure+ اکنون در Apple Arcade منتشر شده است. این یک تجربه اسکی و اسنوبورد در جهان باز است. این بازی مستقل در حال حاضر به صورت رایگان با چند خرید در برنامه برای بسط، پوسته و موارد دیگر در دسترس است. نسخه Apple Arcade بدون هیچ گونه خرید در برنامه منتشر شده است اینجا. یک اسکرین شات از آن را در زیر ببینید: