High on Life’s Spooky DLC دارای 52 شخصیت جدید و Gabourey Sidibe است


آن‌ها ایده‌های جدید زیادی دارند، مانند آن‌ها که می‌خواهند در High on Life آن را تحت فشار قرار دهند – و اینجاست که تمرکز Squanch فعلاً در اینجاست.

آینده High on Life

او واقعاً خوب تبلیغ می کرد. چند صحنه دراماتیک وجود داشت که او فقط میخکوب می کرد.» سپانو می گوید. «حداقل یکی دو بار مثل «لعنتی مقدس» بی زبان بودیم. او عالی است. بنابراین او نقش بسیار مهمی در نیمه دوم DLC ایفا می کند.”

Erich Meyr، مدیر طراحی Spano و Squanch، تنها یک ساعت پس از معرفی High on Knife در نمایشگاه Xbox Games Extended این هفته، با IGN به گفتگو نشست. آنها در این مرحله فرصتی پیدا نکرده اند که به واکنش هواداران نگاه کنند، اما البته، یک سوال در اطراف وجود دارد که چگونه در حقیقت یک بازی در مورد سلاح های هوشمند می تواند ترسناک باشد، حتی اگر لحظاتی پرتنش در پایگاه High on Life وجود داشته باشد.

«ما تکه‌هایی داریم که عمداً ترسناک هستند و تکه‌هایی که بسیار خنده‌دار هستند.

شخصیت دیگری نیز وجود دارد که به طور خلاصه در تیزر نشان داده شده است: یک رئیس جدید بداخلاق به نام ماکس، که صداپیشگی آن را کسی جز بازیگر نامزد اسکار گابوری سیدیبه بر عهده ندارد. و اگر از شنیدن آن متعجب شدید، خب، Squanch نیز کمی متعجب شد.


اسپانو می‌گوید: «ما یک استودیو کوچک هستیم، بنابراین باید قبض‌ها و موارد دیگر را پرداخت کنیم. و اگر این DLC وجود خود را توجیه کند، پس شاید DLC بیشتری وجود داشته باشد. اگر اینطور نباشد، به احتمال زیاد هنوز چیزهایی برای High on Life در آینده وجود دارد. شاید DLC بیشتر نباشد. این فقط به نحوه پیش رفتن بستگی دارد.»

او تصدیق می‌کند که اکنون نمی‌تواند کسی را به جز دیوید هرمان در حال انجام صدای جین تصور کند. اما این رویا زنده می ماند: او قول می دهد که “احتمالاً دنی دویتو را دوباره به دنبال چیز دیگری می گیریم”.

اما همانطور که معلوم شد، سیدیبه واقعاً علاقه مند بود. سپانو فکر نمی کند که حتی High on Life را بازی کرده باشد، اما مشتاق بود بیشتر وارد کمدی شود. و درست است که در حالی که سیدیبه در نقش دراماتیک نامزد اسکار خود در Precious شکست، او در سال‌های اخیر کارهای کمدی زیادی انجام داده است، از هارگ نالین اسکلوپیو پیپیو براد نیلی تا سریال اخیرش The Prank Panel.

بخوانید:    کره جنوبی؛ مسن ترین کشور جهان در سال ۲۰۴۴

آنها همچنین می گویند که رفتن رویلند نیز واقعاً برای آینده آنها تفاوتی ایجاد نمی کند. سپانو می‌گوید رویلند «فقط یک قطعه جانبی کوچک» از Squanch بود، و بنابراین غیبت او در داخل «اصلاً تفاوتی ایجاد نمی‌کند» – و آنها «هیچ برنامه‌ای، هیچ تمایلی» ندارند تا دوباره با او کار کنند.

اسپانو و مایر هر دو موافق هستند که تا زمانی که علاقه وجود داشته باشد (و مطمئناً علاقه به بازی پایه وجود داشت، همانطور که بود بزرگ‌ترین راه‌اندازی شخص ثالث Xbox Game Pass در سال 2022آنها می خواهند “این دنیا را ادامه دهند و داستان آن را بازگو کنند.”

و فقط از نظر محتوا، آنها فکر می‌کنند دنیایی ساخته‌اند که می‌توانند انواع داستان‌ها را در آن جای دهند – مثلاً یک داستان ترسناک، و حتی به طور تصادفی فانتزی قرون وسطایی را مطرح می‌کنند. اما البته، این یک تجارت است. آنها باید به نحوه انجام آن پاسخ دهند.

به کنار، بسیاری از ویژگی‌های جدید وجود دارد که آن‌ها هیجان‌زده هستند که در DLC به نمایش بگذارند، حتی اگر هنوز نتوانند جزئیات زیادی را وارد کنند (اگرچه آنها اذیت کردند که در San Diego Comic-Con در سن دیگو حضور خواهند داشت. جولای). توانایی های جدید پیمایش و همچنین لباس جایزه جدید وجود خواهد داشت.

سپانو می‌گوید: «این یکی از معدود مواردی بود که نمی‌دانم مثل یک نه بود، فقط فکر می‌کنم که آنها واقعاً نمی‌دانستند چه می‌خواهیم».

آنها همچنین تاکید می کنند که آنها واقعا می خواهم آن تیزر کوتاه را با دقت تماشا کنید. وقتی از آنها در مورد “ارتقای بسیار خشونت آمیز Knifey” که در اطلاعیه به آن اشاره شده بود می پرسم، اسپانو خاطرنشان می کند که “اگر شما گوش بده به تریلر، احتمالاً می توانید چند نقطه را وصل کنید و بفهمید که چیست.”

زمانی که روی High on Life کار می‌کردیم، خیلی در مورد آن شوخی می‌کردیم، به عنوان مثال، خنده‌دار نیست اگر آن را یک بازی ترسناک بسازیم؟ مایکی اسپانو، مدیر ارشد خلاقیت Squanch به IGN می گوید. و همه ما اینگونه بودیم که واقعاً باید این کار را انجام دهیم. ما باید آن را انجام دهیم. و بنابراین وقتی یک DLC ظاهر شد، ما اینطور گفتیم: “این یک فرصت عالی برای امتحان کردن چیزی کاملا متفاوت است.” “

بخوانید:   "Time Master" یک معمای دستکاری زمان است که این هفته از رایانه شخصی به تلفن همراه پرش می کند - TouchArcade

سپانو می‌گوید: «گابوری یکی از آن‌هایی بود که فکر می‌کردیم یک شوت فوق‌العاده است. ما سه نفر (اسپانو، میر و رابینز)، نحوه انجام کارها این است که از نظر فنی نقش‌هایمان را در استودیو داریم، اما ما سه نفر با هم به نوعی به عنوان یک کارگردان خلاق برای همه چیز عمل می‌کنیم. و بنابراین بسیاری از اوقات یکی از ما اینگونه خواهد بود که “هی، در مورد این شخص برای این نقش چطور؟” و سپس به نوعی علاقه یکدیگر را بسنجند و گابوری انتخاب برتر همه بود. ما می گفتیم، “این هرگز اتفاق نخواهد افتاد.” “

مایر می‌گوید: «احساس می‌کنم در اولین بار مجبور شدیم از چیزهای زیادی عقب‌نشینی کنیم و ایده‌های بسیار عالی داشتیم که فقط این همه چیز عقب مانده داریم. حتی این DLC ایده هایی بود که ما قبلاً در حال تهیه آن بودیم.

الکس استدمن یک سردبیر ارشد اخبار با IGN است که بر گزارش های سرگرمی نظارت می کند. وقتی او در حال نوشتن یا ویرایش نیست، می توانید او را در حال خواندن رمان های فانتزی یا بازی Dungeons & Dragons بیابید.

منبع: https://www.ign.com/articles/high-on-lifes-spooky-dlc-has-52-new-characters-and-gabourey-sidibe

در واقع، جدای از Knifey و Gene و سه اسلحه از بازی پایه، Spano و Meyr می‌گویند که High on Knife «بیشتر» روی شخصیت‌های جدید تمرکز می‌کند – دقیقاً 52 مورد از آنها. تعدادی از آنها قبلاً در اعلامیه اولیه نشان داده شده بودند: یک اسلحه به نام هارپر، با صدای سارا شرمن از SNL، و یک تفنگ دیگر به نام BALL، “یک تفنگ پین بال کوچک عجیب و غریب” که توسط الک رابینز، کارگردان روایت High on Life صداپیشگی می کند. . (بله، BALL مخفف است؛ نه، آنها هنوز نمی گویند که مخفف چیست).

اما، شاید تعجب آور نباشد که این تبدیل به وحشت به عنوان یک جوک شروع شد.

جدا از اینکه Roiland دیگر با Squanch همراه نیست، Spano و Mery گفتند که «همیشه» می‌خواهند شخصیت‌های جدید را کشف کنند و DLC «فرصتی عالی» برای انجام این کار بود.

گسترش دامنه

با این حال، اسپانو و مایر اصرار دارند که او آن اسکار را به نقش بیاورد.

اما پس از آن میر به او نهنگ سفیدشان را یادآوری می‌کند: دنی دویتو، که در ابتدا می‌خواستند صداپیشگی ژن را بر عهده بگیرد.

بخوانید:   افزایش بی‌سابقه بودجه نظامی تایوان برای سال آینده میلادی

اسپانو همچنین خاطرنشان می کند که آنها مشتاق بودند تا اولین اسلحه غیر گاتلیایی خود را با BALL وارد کنند، “بنابراین از نظر فنی این یک اسلحه زنده نیست، فقط موجودات زنده ای دارد که آن را هدایت می کنند.”

آنها در مورد نوع کمدین هایی که می توانند داشته باشند شگفت زده می شوند، از جی بی اسموو گرفته تا بتسی سودارو و تیم رابینسون. هنگامی که از اسپانو پرسیده شد که آیا رویایی برای صداپیشگان آنها وجود دارد یا خیر، سپانو در تلاش است تا آن را بیابد – آیا آنها قبلاً آن را به دست نیاورده اند؟

“ما حداقل یکی دو بار مثل “لعنت مقدس” لال بودیم.

میر می گوید: «بله، تنش واقعی است. «این کل DLC نیست. ما تکه هایی داریم که عمدا ترسناک هستند و تکه هایی که خیلی خنده دار هستند. آنچه مردم از ما انتظار دارند.»

او می‌گوید: «این کاری است که مدتی می‌خواستم انجام دهم. و با DLC، این اولین چیزی بود که من طراحی کردم. من می‌گفتم: «می‌خواهم این اسلحه را با بچه‌های عجیب و غریب که آن را خلبانی می‌کنند بسازم» و آن را کشیدم و فوراً کشش پیدا کرد. بنابراین این اولین تفنگ جدیدی بود که وارد شد.»

زمانی که بازی Squanch دیروز معرفی شد بالا در اولین DLC زندگی، این یک سرمایه گذاری را در یکی از محبوب ترین زیرژانرهای کمدی نشان داد: کمدی ترسناک کلاسیک. DLC جدید پولیHigh on Knife که در ماه اکتبر در دسترس خواهد بود، لحن ترسناک‌تری را برای بازی به نمایش می‌گذارد و تیزر تنها 40 ثانیه از تاریکی و وحشت بدن را به نمایش می‌گذارد.

اسپانو اضافه می کند که در مورد “50/50 خنده دار و ترسناک” است، حتی اگر بسیاری از آن جعلی از ژانر وحشت به عنوان یک کل باشد. و آنها اذعان می کنند که این یک DLC بسیار بزرگ است که حدود دو تا سه ساعت طول می کشد. اسپانو به شوخی می گوید: «ما قطعاً با High on Knife به پای خودمان شلیک کردیم، و این دامنه به تعداد زیادی شخصیت جدید گسترش می یابد – حتی اگر کنی، اسلحه ای که جاستین رویلند صداپیشگی کرده است.که راه خود را از استودیو جدا کرد بعد از از زمان کاهش یافته است اتهامات خشونت خانگی علیه او عمومی شد) – وجود ندارد.