Homebody یک بازی قدیمی مدرسه بقا توسط استودیوی Game Grumps است

اما بعد ساعت معکوس می شود و من دوباره به خانه رسیدم. من سعی می‌کنم این تجربه را از طریق درخت‌های گفتگو با دوستانم در هنگام گپ زدن به ارمغان بیاورم، اما مهم نیست که چقدر سعی می‌کنم به آن‌ها هشدار بدهم – این فقط به بحث‌های کوچک پیش پا افتاده تبدیل می‌شود. خونه ترس اولیه از زندگی خود را با ترس بسیار کمتر (اما قابل ربط بیشتر) از مکالمات ناخوشایند، روابط دوستانه تیره و عصبانی شدن مردم با شما مخلوط می کند.امیلی، شخصیت اصلی Homebody، خانه اجاره ای بزرگ و سورئال را که دوستانش در حال گذراندن تعطیلات در آن هستند، بررسی می کند و به ساختاری شبیه به یک مرکز خرید باز می شود.

تصویر: بازی Grumps/Rogue Games

گروهی از دوستان در Homebody پاتوق می کنند.  یکی از آنها بر روی یک مجسمه عظیم هات داگ بالا رفته است و با دستان باز شده در حال ژست گرفتن است که توسط ماه شکل گرفته است.

تصویر: بازی Grumps/Rogue Games

در حالی که نوشتن جذاب است، مکانیک ممکن است گاهی اوقات ناخوشایند باشد. دوربین ثابت و کنترل‌های تانک به این معنی بود که من اغلب دور یک در می‌چرخیدم و ناخواسته بین دو اتاق عقب و جلو می‌رفتم. همچنین تنها یک نوار ولوم اصلی در تنظیمات وجود دارد که زمانی که جلوه های صوتی کمی بیش از حد بلند هستند، ناخوشایند است. نیمی از دوستان امیلی احساس می کنند کمی غیر ضروری هستند، مثل اینکه آنها فقط برای تکمیل بازیگران آنجا هستند. چند دوست در نهایت نقش مهمی در گذشته امیلی ایفا می کنند، و کاتارسیس او از کاوش در این روابط ناشی می شود. دیگران در خانه فقط برای اضافه کردن تفسیر به روابط مهم هستند، قبل از اینکه به قتل برسند تا تنش را افزایش دهند. به این ترتیب، به نظر می‌رسد که بین راه‌اندازی و بازده این داستان خاص، مقدار زیادی پرکننده وجود دارد.

این مسائل کوچک اما دائمی معامله شکن نیستند، اما تنش را کاهش می دهند. خونه من را تا حد زیادی نترساند، اما هنوز هم خودم را مجبور به کشف اسرار آن می‌دانستم، و تکمیل آن فقط چند ساعت طول می‌کشد. طرح نکات کلیدی را برای تفسیر باقی می گذارد، و به این ترتیب، این نوعی بازی است که من مدتی در حال هضم آن خواهم بود. این همان مارک ترسناکی نیست که ترس از پرش یا مرگ‌های وحشتناک وجود دارد، اما در عین حال آزاردهنده است.

خونه با لذت از بازی‌های ترسناک بقای دوران پلی‌استیشن، با زوایای ثابت دوربین و گرافیک چند ضلعی، الهام می‌گیرد. امیلی استعداد رزمی ندارد و به همین دلیل، بهترین گزینه من برای مقابله با قاتل، پنهان شدن در کمد یا فرار است. کات سین ها و فلاش بک ها نقطه گذاری می شوند خونه، اضطراب اجتماعی امیلی را به تصویر می کشد. او در طول سال گذشته خود را منزوی کرده است و این یک منبع فزاینده رنجش برای دوستانش است.

منبع: https://www.polygon.com/reviews/23755473/homebody-survival-horror-puzzle-game-grumps-reviewخونه در تاریخ 1 ژوئن برروی نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی ویندوزی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس منتشر شد. بازی با استفاده از کد دانلود ارائه شده توسط Rogue Games بر روی رایانه شخصی بررسی شد. Vox Media شراکت های وابسته دارد. اینها بر محتوای سرمقاله تأثیری ندارند، اگرچه Vox Media ممکن است برای محصولاتی که از طریق پیوندهای وابسته خریداری شده اند، کمیسیون دریافت کند. میتونی پیدا کنی اطلاعات بیشتر در مورد خط مشی اخلاقی Polygon در اینجا.