Honkai: Star Rail سوالات متداول، پاسخ داده شده است

قابل ذکر است، برای شروع به پرورش هر اثر پنج ستاره باید در سطح تعادل سه باشید.

چگونه در Honkai: Star Rail آشپزی کنم؟

نه. تمام داستان با شخصیت های چهار ستاره قابل روشن شدن است، بنابراین نیازی به خرج کردن پول برای بازی نخواهید داشت.

همانطور که در مراحل اولیه بازی پیشرفت می کنید، Pom-Pom به شما یاد می دهد که چگونه سنتز کنید هنکای: راه آهن ستارهنسخه پخت و پز. پس از اینکه او به شما یاد داد چگونه می توانید از منوی درون بازی به ویژگی Synthesize دسترسی پیدا کنید تا تا زمانی که مواد لازم را دارید هر زمان که بخواهید بپزید.

کاراکتر پشتیبانی در پروفایل چه کاری انجام می دهد؟

در نهایت، بر اساس Genshin Impact، خزش قدرت فراوان خواهد بود هنکای: راه آهن ستاره. هر شخصیتی که از تار مبتدی یا استاندارد دریافت کنید، در ابتدا مفید خواهد بود، اما اگر در عرض شش ماه یا بیشتر از آن مفید واقع شوند، کار دشواری است. گفته می‌شود، اگر در ابتدا قوی‌ترین کاراکتر را به دست نیاورید، شاید متا تغییر کند و در ادامه کار مفیدتر باشند.

بخوانید:   چه چیزی بهتر است: مبارزه با چالش‌های دوگانه یا اختیاری که از قبل پاداش می‌دهند؟

به عنوان مثال، اگر من یک Bronya کاملاً ساخته شده داشته باشم، می‌توانم آن را به عنوان شخصیت پشتیبان خود تنظیم کنم و سایر بازیکنان می‌توانند او را برای استفاده در نبردهای خود قرض بگیرند.

همه دشمنان نقاط ضعف خود را بالای سرشان نشان می دهند. همچنین می توانید نقاط ضعف دشمن را در بانک اطلاعاتی که از منوی اصلی قابل دسترسی است، بررسی کنید.

Bronya در Honkai: Star Rail همانطور که در صفحه شخصیت دیده می شود

تصویر: Hoyoverse via Polygon

شما می خواهید به آن قوطی های بنفش درخشانی که در اطراف نقشه ها می بینید ضربه بزنید تا نقاط تکنیک خود را سوخت گیری کنید. هر کدام دو نقطه تکنیک را بازیابی خواهند کرد.

بسیاری از شباهت های بین هنکای: راه آهن ستاره، Genshin Impact و Honkai Impact 3 بیش از هر دلیل دیگری به دلیل ژانر RPG موبایل وجود دارد. هنکای: راه آهن ستاره ویژگی های زیادی را با بازی های موبایل (از جمله Genshin Impact)، مانند کشاورزی مبتنی بر استقامت و باز کردن قفل شخصیت ها از طریق گاچا.

همچنین می توانید از Stellar Jade برای پر کردن رزین خود تا هشت بار در روز استفاده کنید. 50 Stellar Jade 60 Trailblaze Power را دوباره پر می کند. همچنین می‌توانید از Fuel، پاداشی برای تکمیل مأموریت‌های پاس نبرد و سایر پاداش‌ها، برای شارژ مجدد 60 Trailblaze Power استفاده کنید.

چگونه یک تکنیک را در Honkai: Star Rail شارژ کنم؟

اینکه آیا باید از 40 پاسی که به سمت تار استاندارد در تار مبتدی می رود استفاده کنید یا نه، به شما بستگی دارد و اینکه چقدر برای شخصیت های پنج ستاره خاص نسبت به دیگران ارزش قائل هستید. این ما را به سوال بعدی می رساند …

کدام شخصیت های Honkai: Star Rail در زمان عرضه قوی ترین هستند؟

می‌توانید این موارد را روی نقشه‌تان علامت‌گذاری کرده و به آنها از راه دور منتقل کنید، اما از آنجایی که Honkai: Star Rail از نقشه جهان باز استفاده نمی‌کند، پیدا کردن سریع چیزی که دقیقاً به دنبال آن هستید می‌تواند دردسرساز باشد. توصیه می کنیم فقط از برگه «شاخص بقا» در Insterastral Guide استفاده کنید، که می توانید از طریق منوی اصلی یا با ضربه زدن روی مستطیل با حلقه دور آن در گوشه سمت راست بالا به آن دسترسی داشته باشید.

چگونه می توانم قدرت Trailblaze را دوباره پر کنم؟

در سطوح خاصی از Trailblaze (سطح حساب شما)، از شما خواسته می شود تا سطح تعادل خود را افزایش دهید. انجام این کار دشمنان اطراف شما را کمی سخت تر می کند، اما به شما این امکان را می دهد که شخصیت های خود را بیشتر تقویت کنید. فقط سطح دنباله خود را بالا ببرید و به گزارش جستجوی خود توجه کنید تا سطوح تعادل بالاتر را باز کنید.

با استفاده از یک مهمانی متشکل از چهار شخصیت، با استفاده از مبارزات نوبتی با دشمنان مبارزه می‌کنید و از طریق ماموریت‌های داستان اصلی و ماموریت‌های جانبی پیشرفت می‌کنید. برای تقویت شخصیت‌ها و مخروط‌های سبک (سلاح‌ها)، باید با دشمنان خاصی که قدرت Trailblaze شما را مصرف می‌کنند (استقامتی که در طول زمان دوباره پر می‌شود) مبارزه کنید. این تبدیل به چرخه ای از ورود به سیستم، انجام برخی از روزانه ها، و خرد کردن برای تقویت شخصیت ها و ارائه تجهیزات بهتر به آنها می شود.

داستان فیلم Honkai: Star Rail چیست؟

اجماع در مورد اینکه آیا شما باید این کار را انجام دهید یا نه، به نوعی تقسیم می شود. بنر مبتدی تخفیف دارد (هزینه 8 پاس ستاره راه آهن به جای 10 برای 10 بار). پس از 50 بار کشیدن (40 پاس راه آهن ستاره)، یک شخصیت تصادفی پنج ستاره از بنر معمولی تضمین می شود. بنر معمولی Warp به شما این امکان را می دهد انتخاب یک کاراکتر پنج ستاره استاندارد یک بار، اگر 300 کشش عظیم انجام دهید.

این به شما بستگی دارد، اما بیشتر شخصیت‌های تیم شما باید به یک اندازه بالا بروند. کاراکترهای شروعی که به شما داده می شود در واقع بسیار مفید هستند. تنها چیزی که ما به شدت توصیه می کنیم هنگام شروع کار این است که مطمئن شوید که یک محافظ یا شفا دهنده در تیم خود دارید. 7 مارس و ناتاشا هر دو به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند و به ترتیب متناسب با این نقش ها هستند.

آیا باید روی بنر مبتدی gacha warp رول کنم؟

همه گفته‌ها، همه اینها با انتشار وصله‌ها تغییر می‌کند، بنابراین توصیه نمی‌کنیم که این کاراکترها را به این زودی‌ها همه‌گیر کنید، مگر اینکه واقعاً آنها را دوست داشته باشید.


فقط صبور باش. شش دقیقه برای شارژ یک و 18 ساعت طول می کشد تا مجموعه کامل 180 شارژ شود.

جواب منفی. دشمنان نقاط ضعفی دارند، اما شخصیت های شما ضعف دارند، پس نگران مقابله با آنها نباشید.

چگونه ضعف یک هیولا را جستجو کنم؟

با این حال، محتوای پیشرفته مانند Simulated Universe و Forgotten Hall خواهد بود آسان تر با شخصیت های پنج ستاره البته این بدان معنا نیست که نمی‌توانید با استفاده از شخصیت‌های کم‌نظیر آن را شکست دهید. در حال حاضر ویدیوهایی از پخش‌کننده‌های بتا وجود دارد که سالن فراموش شده را تنها با شخصیت‌های چهار ستاره انجام می‌دهند، بنابراین غیرممکن نیست. هرچند سخت تر خواهد بود.

آیا Honkai: Star Rail مانند Genshin Impact یا Honkai Impact سوم است؟

حلقه گیم پلی (همانطور که در بالا در مورد آن صحبت شد) بسیار شبیه به هر دو عنوان Hoyoverse است، اما لازم به ذکر است که هنکای: راه آهن ستاره یک بازی جهان باز نیست و مانند چگونه دارای چند نفره فعال نیست Genshin Impact میکند.

چگونه Calyx/Stagnant Shadow/Cavern of Corrosion/Echo of War را پیدا کنم؟

چند چیز وجود دارد که تقریباً شبیه به هم هستند Genshin Impact، مانند صفحه کاراکتر و سایر عناصر رابط کاربری. اگر آشنا هستید جنشین در حال حاضر، شما قادر خواهید بود به سرعت با آن سازگار شوید هنکای: راه آهن ستاره به لطف طرح UI به تنهایی.

در زمان نوشتن این، ماشین حساب های DPS سیلی و جینگ یوان را به ترتیب در صدر نمودارهای تک هدف و چند هدف قرار دارند. با این اوصاف، لازم نیست این شخصیت‌ها را جذب کنید، زیرا شخصیت‌های چهار ستاره مانند Sushang و Serval وجود دارند که وقتی درست ساخته می‌شوند، هنوز هم می‌توانند اعداد بزرگ را از بین ببرند. این ماشین‌حساب‌ها همچنین بر ساخت‌ها و موقعیت‌های خاصی تکیه می‌کنند که ممکن است از آنها استفاده نکنید.

برونیا در مقابل برخی از وسایل مکانیکی، از جمله یک قوطی شیشه ای از چیزهای درخشان بنفش در Honkai: Star Rail ایستاده است.

تصویر: Hoyoverse via Polygon

چگونه سطح تعادل خود را بالا ببرم؟

شما نمی توانید از کاراکترهای پشتیبانی در Forgotten Hall یا Simulated Universe استفاده کنید.

آیا شخصیت های شما نسبت به انواع خاصی از مبارزات ضعف دارند؟

صفحه بانک اطلاعات یک استورمبرینگر، یک قنطورس مکانیکی سبز، در Honkai: Star Rail

تصویر: Hoyoverse via Polygon

کدام کاراکتر را باید اول سطح کنم؟

هنکای: راه آهن ستاره یک بازی جدید توسط Hoyoverse است Genshin Impact و Honkai Impact 3. این بازی دارای یک داستان اودیسه فضایی فانتزی با مبارزات نوبتی است و شما می توانید آن را بدون خرج کردن حتی یک سنت برای گاچا بازی کنید.

اکثر بازیکنان به این موضوع اشاره می‌کنند که Welt و Bronya بهترین شخصیت‌های Warp استاندارد هستند، زیرا debuffs و buffs آنها بسیار مفید هستند. با این حال، این می تواند با انتشار شخصیت های بیشتر در طول زمان و تغییر متا تغییر کند.

300 کشش زیاد است، و اگر قصد ندارید در این بازی پول خرج کنید، حتی با اهدای جوایز شروع پرشمار هویوورس، ممکن است مدتی طول بکشد تا پاس های Star Rail را برای رسیدن به این هدف جمع آوری کنید.

اگر سؤالات بیشتری دارید، آن‌ها را در زیر مطرح کنید، و ما می‌توانیم تمام تلاش خود را انجام دهیم تا بر اساس آنچه از نسخه بتای بازی می‌دانیم، پاسخ دهیم.

منبع: https://www.polygon.com/honkai-star-rail-guides/23691617/strongest-characters-genshin-impact-similaritiesTrailblazer (شما) به طور مرموزی پس از ایجاد شدن با استلارون از خواب بیدار می شود. Stellaron ها منابع انرژی قدرتمندی هستند که می توانند فاجعه ایجاد کنند، اما Trailblazer می تواند با آن ارتباط برقرار کند و قدرت خود را بدون انجام کار فوق العاده وحشتناک (یا چیزی که تاکنون دیده ایم) مهار کند. شما به خدمه Astral Express ملحق می‌شوید، که در قطار خود به دور ستاره‌ها پرواز می‌کنند و از هرگونه فاجعه‌ای که به دلیل استلارون‌ها در سیارات مختلف رخ می‌دهد، جلوگیری می‌کند.

آیا برای موفقیت باید در Honkai: Star Rail پول خرج کنم؟

اگر با بازی های گاچای موبایل آشنا نیستید یا فقط با اصطلاحات گیج شده اید هنکای: راه آهن ستاره استفاده می کند، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. ما برخی از سوالاتی که کارکنان Polygon هنگام بازی داشتند را گردآوری کردیم و در زیر به آنها پاسخ دادیم.


حلقه گیم پلی Honkai: Star Rail چیست؟

به جای استفاده از چهار شخصیت خود، می‌توانید شخصیت‌های دیگران را قرض بگیرید، البته تا زمانی که آنها به عنوان شخصیت پشتیبان آنها تنظیم شده باشند. هر کسی را که به عنوان شخصیت پشتیبان خود تعیین می کنید، همان کسی است که دیگران می توانند از شما قرض بگیرند.

بر اساس تجربه شخصی در مورد بازی‌های Hoyoverse به تنهایی، من توصیه می‌کنم فقط با استفاده از هر پاس ستاره راه آهنی که به شما پاداش داده می‌شود، وارپ مبتدی را بکشید. Stellar Jade خود را به پاس های اضافی تبدیل نکنید – فقط از پاس هایی که بازی واقعاً به شما می دهد استفاده کنید. بعد از آن می‌توانید از هر پاس ستاره راه آهن اضافی روی تار استاندارد استفاده کنید.