Honkai: Star Rail – Where To Find All Trailblazer Eidolons

Honkai: Star Rail’س Trailblazer فقط یک شخصیت دور ریختنی نیست. مانند Traveler در Genshin Impact، Trailblazer به دلیل توانایی آنها در کنترل بیش از یک عنصر می تواند با چندین ضعف مقابله کند. هر عنصر همچنین به آنها قدرت می دهد تا بسته به تیم، نقش های کاملاً متفاوتی را ایفا کنند. متأسفانه Trailblazer همچنین یک راه منحصر به فرد برای باز کردن قفل دارد عیدلون در مقایسه با شخصیت های دیگر

Eidolons کپی‌هایی از شخصیت‌ها هستند که توانایی‌های اضافی را برای هر کدام که به دست می‌آورید باز می‌کنند. برای اکثر شخصیت های Star Rail از کشیدن بنرها Eidolons دریافت می کنید. به عنوان مثال، اگر قبلاً دن هنگ را دارید، اما دوباره او را از یک بنر بیرون کشیدید، آن کپی آیتمی را به شما می‌دهد که قفل اولین Eidolon (E1) او را باز می‌کند. قبل از اینکه Star Rail کاراکترهای اضافی را به ارزهای دیگر تبدیل کند تا در فروشگاه درون بازی خود خرج کنید، می‌توانید تا شش Eidolon در هر کاراکتر را باز کنید.

در حال پخش: Honkai: Star Rail | تریلر انتشار رسمی – “Interstellar Journey”

Trailblazer متفاوت است. شما نمی توانید Trailblazer را از بنرها بیرون بکشید، بنابراین Eidolon های آنها از منابع مختلفی مانند فروشگاه ها می آیند. این حتی پیچیده تر است زیرا Trailblazer بیش از یک مسیر (معادل نقش های جنگی بازی) دارد. Trailblazer در حال حاضر دوازده Eidolon دارد (شش عدد برای هر مسیر موجود)، اما این تعداد در به‌روزرسانی‌های آینده افزایش خواهد یافت.

همانطور که گفته شد، پیدا کردن این Eidolon ها دشوارتر از کشیدن یک بنر است. اینجا جایی است که می‌توانید همه Eidolon‌های فعلی Trailblazer را پیدا کنید.

سایه ها از تخریب

Shadows of Destruction قفل Eidolons را برای Physical Trailblazer باز می کند، یک شخصیت Destruction که عنصر فیزیکی را در اختیار دارد. این اولین نسخه از Trailblazer است که در مقدمه بازی با آن مواجه می شوید. شخصیت‌های تخریب برای توانایی‌های همه جانبه‌ای شناخته می‌شوند که از خوددرمانی گرفته تا انعطاف‌پذیری بین حملات تک و چند هدفه را شامل می‌شود.

می‌توانید پیش‌نمایش پاداش‌های سطح Trailblaze را از خودروی Parlor در Astral Express مشاهده کنید.
می‌توانید پیش‌نمایش پاداش‌های سطح Trailblaze را از خودروی Parlor در Astral Express مشاهده کنید.

در اینجا می توانید همه سایه های تخریب را پیدا کنید:

 • مقدمه ایستگاه فضایی هرتا
 • Jarilo VI – جایزه داستان اصلی
 • پاداش سطح 19 Trailblaze
 • پاداش سطح 30 Trailblaze
 • افسر خرید داخلی در ایستگاه فضایی
 • فروشگاه زیرزمینی در Jarilo VI

شما بیشتر Shadows of Destruction را از تکمیل داستان و بالا بردن سطح Trailblaze خود دریافت می کنید. دو مورد اول در این لیست از تکمیل دو ماموریت داستانی به دست می آیند. دو مورد دیگر از رسیدن به یک سطح Trailblaze خاص به دست می آیند که به هر حال برای ادامه داستان باید انجام دهید. در نهایت، دو مورد نهایی از دو فروشگاه مشخص شده در دو “سیاره” اول در Honkai: Star Rail می آیند..

می‌توانید توانایی‌های Eidolon را برای هر شخصیتی در بخش Relics در پروفایل آن‌ها بخوانید.
می‌توانید توانایی‌های Eidolon را برای هر شخصیتی در بخش Relics در پروفایل آن‌ها بخوانید.

اینها همه توانایی های Physical Trailblazer Eidolon هستند:

 • E1: یک ستاره در حال سقوط – هنگامی که دشمنان به دلیل بازی Trailblazer’s Ultimate شکست می خورند، Trailblazer 10 انرژی اضافی را بازسازی می کند. این اثر فقط یک بار در هر حمله می تواند فعال شود.
 • E2: یک میزبان ناخواسته – حمله به دشمنان با ضعف فیزیکی، HP تریل بلیزر برابر با 5 درصد ATK تریل بلیزر را بازیابی می کند.
 • E3: یک زمزمه پیشرو – مهارت Lv. +2، حداکثر تا Lv. 15 و استعداد Lv. +2، حداکثر تا Lv. 15.
 • E4: یک نگاه ویرانگر – هنگام حمله به دشمن با Weakness Break، CRIT Rate 25 درصد افزایش می یابد.
 • E5: یک امید زنده – Ultimate Lv. +2، حداکثر تا Lv. 15 و پایه ATK Lv. +1، حداکثر تا Lv. 10.
 • E6: یک اراده پیشرو – استعداد Trailblazer نیز زمانی فعال می شود که آنها یک دشمن را شکست دهند.
بخوانید:   اصل "چین واحد"، واقعیتی تاریخی است

سایه های حفظ

Shadows of Preservation برای Fire Trailblazer است، نسخه دیگری از قهرمان داستان که پس از رسیدن به نقطه خاصی در هنکای: راه آهن ستاره داستان. این Trailblazer بیشتر از همتای فیزیکی خود نقش دفاعی ایفا می کند. توانایی های آنها شامل کاهش آسیب، محافظت از متحدان و تمسخر دشمنان است.

شما باید Xianzhou Luofu را به طور کامل کاوش کنید تا چهار Shadows of Preservation را بدست آورید.
شما باید Xianzhou Luofu را به طور کامل کاوش کنید تا چهار Shadows of Preservation را بدست آورید.

در اینجا می توان همه سایه های حفظ را پیدا کرد:

 • Xianzhou Luofu – جایزه داستان اصلی
 • بتکده 4x جواهر در Xianzhou Luofu

در این زمان از نوشتن، تنها پنج مورد از شش Shadows of Preservation در حال حاضر در دسترس هستند. یکی از آنها پاداش برای تکمیل قوس داستان Xianzhou Luofu تا ماموریت “Humming Antlers, Entwined Horns” است. می‌توانید بقیه را از بتکده جواهر، فروشگاهی در مرکز استارسکیف هاون لوفو خریداری کنید.

Strales، ارز روی کشتی Xianzhou Luofu، از کاوش در کشتی سیاره‌مانند و تکمیل ماموریت‌ها در منطقه به دست می‌آید. برای دریافت هر چهار Eidolon از بتکده جواهر به حداقل 1000 Strales نیاز دارید.

اینها همه توانایی های Fire Trailblazer Eidolon هستند:

 • E1: تشدید لرزش زمین – وقتی Trailblazer از Basic ATK خود استفاده می کند، Fire DMG اضافی معادل 25 درصد از DEF Trailblazer را ارائه دهید. هنگامی که Trailblazer از Basic ATK پیشرفته خود استفاده می کند، Fire DMG اضافی برابر با 50 درصد DEF Trailblazer را دریافت می کند.
 • E2: سرسختی در برابر زمان – سپر اعمال شده برای همه متحدان استعدادهای تریل بلیزر، DMG اضافی معادل 2 درصد از DEF تریل بلیزر به اضافه 27 را مسدود می کند.
 • E3: Trail-Blazing Blueprint – مهارت Lv. +2، حداکثر تا Lv. 15 و استعداد Lv. +2، حداکثر تا Lv. 15.
 • E4: سوگند ملت ساز – بلافاصله 4 پشته (های) ماگما ویل را در ابتدای نبرد به دست می آورد.
 • E5: شعله گرم کننده روح – Ultimate Lv. +2، حداکثر تا Lv. 15 و پایه ATK Lv. +1، حداکثر تا Lv. 10.
 • E6: سنگرهای آهنگری شهر – پس از استفاده از Basic ATK یا Ultimate پیشرفته، DEF Trailblazer 10 درصد افزایش می یابد. تا 3 بار پشته می شود.
بخوانید:   Racer Top-Down Rally 'Thrash Rally' ACA NEOGEO از SNK و Hamster اکنون در iOS و Android منتشر شده است - TouchArcade

قوس داستانی Xianzhou Luofu هنوز به پایان نرسیده است، بنابراین آخرین Shadow of Preservation می‌تواند پاداشی برای تکمیل ماموریت‌های مرتبط با آن در به‌روزرسانی‌های آینده باشد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/honkai-star-rail-where-to-find-all-trailblazer-eidolons/1100-6514129/?ftag=CAD-01-10abi2f