«Human Fall Flat 2» در بازی‌های No Brakes در حال توسعه است که توسط Devolver Digital – TouchArcade منتشر شده است.

اگر مایلید در جریان اطلاعات باشید انسان سقوط تخت 2، به رسمی مراجعه کنید انسان سقوط تخت 2 سایت اینترنتی اینجا. شما می توانید لیست علاقه مندی ها انسان سقوط تخت 2 در استیم اینجا قبل از انتشار آن صفحه Steam نیز دارای اسکرین شات های بیشتری است. سال انتشار اعلام نشد. در حال حاضر، فقط برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های موجود در آن تأیید شده است سوالات متداول رسمی، اما جزئیات بیشتری در مورد پلتفرم ها هنوز فاش نشده است. با توجه به موفقیت بازی، من تصور می کنم انسان سقوط تخت 2 بعداً به موبایل راه پیدا خواهد کرد، اما هنوز به طور رسمی برای موبایل اعلام نشده است.

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/09/human-fall-flat-2-gameplay-trailer-devolver-direct-sequel-puzzles-online-8-player-platformer/

در طول نمایشگاه Devolver Digital در این هفته، ناشر و توسعه دهنده بازی No Brakes Games فاش کرد انسان سقوط تخت 2. انسان سقوط تخت 2 قصد دارد دنباله ای بزرگتر و بهتر برای پلتفرمر پازل فوق العاده محبوب و موفق باشد انسان سقوط تخت. انسان سقوط تخت تقریباً به هر پلتفرمی پورت شده است و حتی به Apple Arcade راه پیدا کرده است انسان سقوط تخت + (). انسان سقوط تخت 2 شامل پازل های جدید، اسباب بازی ها، دستگاه ها و موارد دیگر با پشتیبانی از تیم های حداکثر هشت نفره از دوستان است. از یک موتور فیزیک جدید نیز استفاده می کند. صفحه Steam به کنترل‌ها، تصاویر و موسیقی پیشرفته اشاره می‌کند. تماشای انسان سقوط تخت 2 تریلر از Devolver Direct در زیر: