Ixion، شهرساز مورد علاقه من از سال 2022، فقط بهتر شد

IXION | تریلر به روز رسانی مشکل

این تجربه مورد نظر IXION است و برای بازیکنان آشنا با سازندگان شهر توصیه می شود.

در واقع، این چیزی حتی بهتر از آن است: آنها گزینه های دشواری عمیقا قابل تنظیم هستند. به این نگاه کن!

پیش فرض:

من این را در دسامبر نوشتم –ایکسیون فقط جیرجیر کرد در لیست GOTY 2022 من—و اکنون در ماه مه 2023 هستیم. و باید بدانید، در حالی که بازی حالت “sandbox یا freeplay” ندارد، اکنون چیزی شاید حتی بهتر از آن دارد: گزینه های دشواری.

دوشنبه ساعت 15:53

این حالت برای بازیکنانی است که می خواهند از روایت بازی لذت ببرند و برای کسانی که با سبک شهرساز آشنایی ندارند توصیه می شود.

حرف اولم ایکسیون توصیه در سال 2022 با اخطارهای بسیار قوی همراه بود. اینها تقریباً همه در حال حاضر از بین رفته اند، بنابراین اگر ایده شهرسازی وجود داشته باشد Battlestar Galactica شبیه چیز توست، شما قطعا باید آن را در سال 2023 بررسی کنید.

منبع: https://kotaku.com/ixion-city-builder-4x-steam-pc-strategy-survival-sci-fi-1850426650

سفر:

The Week In Games: Return To Hyrule

کمی سفارشی سازی بیشتری می خواهید تا بتوانید IXION را همانطور که تصور می کردید بازی کنید؟ سپس این گزینه چهارم برای شما مناسب است. در حالت سفارشی، می توانید طیف گسترده ای از مکانیک های بازی را به سلیقه خود تنظیم کنید. خسته از تخریب مداوم بدنه. خاموشش کن. از کرایوپودها کارگر کافی دریافت نمی کنید؟ نسبت را تغییر دهید. تصادفات خیلی زیاد اتفاق می افتد؟ فرکانس را کاهش دهید.

چالش:

ده بازی برتر در Steam Deck: نسخه آوریل 2023

من سال گذشته کمی در مورد آن نوشتم ایکسیونیک شهرساز فضایی عمیق که لذت حضور در سازه‌های کوچک را با برخی عناصر 4X مانند اکتشاف ترکیب می‌کند، سپس همه آن را در داستانی جذاب درباره روزهای رو به مرگ نسل بشر پیچیده است. من بازی را دوست داشتم، اما از آن نیز متنفر بودم.