Ixion، شهرساز مورد علاقه من از سال 2022، فقط بهتر شد

در واقع، این چیزی حتی بهتر از آن است: آنها گزینه های دشواری عمیقا قابل تنظیم هستند. به این نگاه کن!

که در ایکسیون شما هستید همیشه در خطر، همیشه چیزی که نیاز دارید کم است، و به دست آوردن این چیزها در بهترین زمان سخت است، چه رسد به زمانی که با همه چیز از اعتصاب کارگران گرفته تا آتش زدن کارخانه ها سروکار دارید. یک شهرساز حداقل باید گاهی یک تجربه آرام باشید، زیرا آنها در مورد ساختن و تماشای چیزهایی هستند که در حال رشد هستند. در اینجا چند لحظه گرانبها وجود داشت که من به شدت استرس نداشتم، و هرگز احساس نکردم این فرصت را پیدا کردم که فقط برای یک یا دو روز از این واقعیت لذت ببرم که، هی، ما هنوز زنده بودیم. حالت sandbox یا freeplay واقعاً می‌توانست به اینجا کمک کند، اما متأسفانه بازی هیچ یک از این موارد را شامل نمی‌شود، فقط کمپین است.

IXION | تریلر به روز رسانی مشکل

این حالت برای بازیکنانی است که می خواهند از روایت بازی لذت ببرند و برای کسانی که با سبک شهرساز آشنایی ندارند توصیه می شود.

پیش فرض:

مبارزه ای بی امان برای بقا؛ این حالت برای مدیرانی است که واقعاً می خواهند مهارت های خود را آزمایش کنند.

من سال گذشته کمی در مورد آن نوشتم ایکسیونیک شهرساز فضایی عمیق که لذت حضور در سازه‌های کوچک را با برخی عناصر 4X مانند اکتشاف ترکیب می‌کند، سپس همه آن را در داستانی جذاب درباره روزهای رو به مرگ نسل بشر پیچیده است. من بازی را دوست داشتم، اما از آن نیز متنفر بودم.

من این را در دسامبر نوشتم –ایکسیون فقط جیرجیر کرد در لیست GOTY 2022 من—و اکنون در ماه مه 2023 هستیم. و باید بدانید، در حالی که بازی حالت “sandbox یا freeplay” ندارد، اکنون چیزی شاید حتی بهتر از آن دارد: گزینه های دشواری.

ده بازی برتر در Steam Deck: نسخه آوریل 2023

این تجربه مورد نظر IXION است و برای بازیکنان آشنا با سازندگان شهر توصیه می شود.

کمی سفارشی سازی بیشتری می خواهید تا بتوانید IXION را همانطور که تصور می کردید بازی کنید؟ سپس این گزینه چهارم برای شما مناسب است. در حالت سفارشی، می توانید طیف گسترده ای از مکانیک های بازی را به سلیقه خود تنظیم کنید. خسته از تخریب مداوم بدنه. خاموشش کن. از کرایوپودها کارگر کافی دریافت نمی کنید؟ نسبت را تغییر دهید. تصادفات خیلی زیاد اتفاق می افتد؟ فرکانس را کاهش دهید.

حرف اولم ایکسیون توصیه در سال 2022 با اخطارهای بسیار قوی همراه بود. اینها تقریباً همه در حال حاضر از بین رفته اند، بنابراین اگر ایده شهرسازی وجود داشته باشد Battlestar Galactica شبیه چیز توست، شما قطعا باید آن را در سال 2023 بررسی کنید.

منبع: https://kotaku.com/ixion-city-builder-4x-steam-pc-strategy-survival-sci-fi-1850426650

هر بازی جدید اکنون با انتخاب سه حالت دشواری آغاز می شود:

شما همچنین می توانید این پارامترهای دشواری را از طریق منوی مکث در اواسط پخش – از جمله در ذخیره های موجود خود تنظیم کنید!

چالش:

The Week In Games: Return To Hyrule

سفر:

کامل. این هست کامل. این به ما اجازه می‌دهد بازی را همانطور که توسعه‌دهندگانش می‌خواستند ادامه دهیم، اما همچنین به ما اجازه می‌دهد – رویال ما، آنهایی از ما که از برخی از مشکلات و مسائل مربوط به سرعت آن کوتاهی نکرده‌ایم – برخی از جنبه‌های آزاردهنده‌تر آن را به سادگی بسازیم. سرگرم کننده تر است و این فقط به این معنی نیست که کارها را ساده تر کنید، بلکه می توانید آنها را بسازید سخت تر اگر بخواهی!

بخوانید:   بازی Midnight Ghost Hunt در فروشگاه Epic Games رایگان است

من آن را دوست داشتم به همه دلایلی که اینجا توضیح دادم، اما من از آن متنفر بودم زیرا گاهی اوقات بیهوده استرس زا بود، و روایت محکم آن، که از راه های بسیار دیگری به بازی کمک می کرد، هنگام پیشرفت در بازی نیز دردسرساز بود. ایکسیون سطوح: