«Kloot Arena» مانند تیله‌های PvP است که با مدبال‌های سازندگان «Rest in Pieces» و «Gumslinger» بازی می‌شود و ماه آینده عرضه می‌شود – TouchArcade

از زمان انتشار بازی احمقانه آنها، چیز زیادی از توسعه دهنده Itatake نشنیده ایم بازوهای اسپاگتی در دسامبر سال 2020، اما قبلاً آنها مسئول برخی از بازی های موبایل عالی مانند سوینگر خزنده بوده اند. آسوده بخواب یا بازی دوئل PvP آدامس لنگر، بین دیگران. پس از دو سال وقفه، آنها اکنون در حال آماده سازی آخرین بازی موبایل خود هستند که به نام کلوت آرنا. این یکی دیگر از بازی‌های متمرکز بر PvP است که اساساً یک بازی بزرگ از تیله‌ها است که در میدانی با نبردهای نوبتی انجام می‌شود که در آن تیم شما در تلاش است تا تیم حریف شما را حذف کند. مانند هر یک از بازی های Itatake، جلوه های بصری در اینجا کاملاً چشمگیر است و کلوت آرنا مطمئناً حال و هوای خاصی دارد که اگر آن اسباب‌بازی‌های دهه 80 را به خاطر دارید، آن را به Madballs تشبیه می‌کنم. تریلر را ببینید.

در حالی که پایه شخصیت‌های شما چیزی بیش از کره نیست، شما می‌توانید این بچه‌ها (و دختران؟) را با وسایلی بپوشانید که می‌توانید در طول زمان آن‌ها را ارتقا دهید و ارتقا دهید و به تیم خود توانایی‌های منحصربه‌فرد و همچنین ظاهری منحصربه‌فرد بدهید. شما می توانید به صورت آنلاین با دوستان خود در نبردهای رودررو یا با حریفان تصادفی در بازی های رتبه بندی شده مبارزه کنید. به نظر می رسد این برای موبایل مناسب است و با توجه به تلاش های قبلی Itatake من مطمئناً علاقه مند به بررسی هستم کلوت آرنا. بازی است برای پیش‌سفارش در اپ استور iOS اینجا موجود است و برای پیش ثبت نام در Google Play برای اندروید در اینجا موجود است با تاریخ انتشار پیش بینی شده 14 ژوئن، بنابراین در کمتر از یک ماه منتظر آن باشید.

بخوانید:   Fantavision، معمای آتش بازی PS2 در سال 2000، دوباره ثابت می کند که همه بازی ها در نهایت به رایانه شخصی می آیند.

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/18/kloot-arena-trailer-and-release-date/