Lord Of The Rings Online در این ماه شانزدهمین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد

MMO آنلاین با سابقه ارباب حلقه‌ها در ۲۴ آوریل تولد ۱۶ سالگی خود را جشن گرفت و سه هفته از جشن‌های سالگرد را آغاز کرد. بازیکنان می توانند با انجام مسابقات Anniversary Scavenger Hunt و Festival Quests و همچنین کمک به ایجاد بزرگترین نمایش آتش بازی که تا کنون در Bree دیده شده است، به آن بپیوندند.

The Scavenger Hunt از رویدادهای سالگرد سال‌های گذشته بازمی‌گردد و بازیکنان را در کل تاریخ بازی در مجموعه‌ای از ماموریت‌ها می‌برد. اگر بازیکنان قبلاً شکار را در سال‌های گذشته شروع کرده باشند، می‌توانند از جایی که آخرین بار متوقف شده بودند، ادامه دهند.

مجموعه ای از ماموریت های ویژه نیز در طول این رویداد در دسترس هستند که می توانند در Bree، Methel-stage، Thorin’s Gate، Horse Races و The Party Tree انتخاب شوند. تعدادی از فروشندگان رویدادهای ویژه در سرزمین میانه ظاهر می شوند تا به بازیکنان اجازه دهند چیزهای خوبی را برای سالگرد انتخاب کنند، از جمله آیتم های سالگرد سال های گذشته. می توانید راهنمای کامل رویداد سالگرد را بررسی کنید اینجا، تا مطمئن شوید چیزی را از دست ندهید.

با وجود سن، ارباب حلقه‌های آنلاین هنوز هم قوی است و برنامه‌هایی برای توسعه‌های آینده در دست اجراست. همچنین در سال گذشته و در جشن‌های 15 سالگی بازی در Steam به اوج بازیکن 10 ساله خود رسید.

توسعه جدیدی برای نیمه دوم سال جاری برنامه ریزی شده است که بازیکنان را به مناطق جنوبی سرزمین میانه خواهد برد. تعدادی از به‌روزرسانی‌های گیم‌پلی از جمله به‌روزرسانی‌های کلاس نیز در طول سال اجرا می‌شوند و رویدادهای فصلی بیشتری به زودی در راه است.

بخوانید:   رزمایش مشترک آمریکا، کره جنوبی و ژاپن برای مقابله با کره شمالی

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/lord-of-the-rings-online-is-celebrating-its-16th-birthday-this-month/1100-6513582/?ftag=CAD-01-10abi2f