Magic Mike’s Last Dance روی مکس است، پس به تماشای صحنه خوب آن بروید

یک رقصنده مرد سیاه‌پوست با شلوار جین و کلاه بیسبال به عقب در حالی که رقصنده‌های مرد دیگر پشت سر او خمیده‌اند روی صحنه‌ای با نور آبی که با نورافکن‌های سفید درخشان در صحنه‌ای از آخرین رقص مایک جادویی، پشت سر او خم می‌شوند، می‌پرد.

عکس: Warner Bros/Courtesy Everett Collection

مایک چانینگ تیتوم، اکنون با برش وزوز، پیراهن خود را بالا می‌گیرد تا شخصیت سلما هایک بتواند شکمش را در آخرین رقص جادویی مایک لمس کند.

تصویر: برادران وارنر

فاصله هشت ساله بین آخرین فیلم و این فیلم را مقصر بدانید. سرزنش کردن تلاش برای ترغیب مردم به تماشای فیلم در سینما. یا دقیق تر، فقط مشکلات بی پایان خود فیلم را مقصر بدانید. اما به هر دلیلی، فیلم زمانی که در فوریه 2023 در سینماها اکران شد، به سختی موج زد.

مایک می گوید که دیگر نمی رقصد – اما فریب پول و گزیده شدن از توصیف “رقص احمقانه”، نظرش را تغییر می دهد، سطوح خانه ماکساندرا را از گیاهان گلدانی و چیزهای کوچک پاک می کند و یک اجرای انفرادی به او ارائه می دهد که اینطور نیست. حتی سعی کنید خود را به عنوان چیزی غیر از پیش بازی بسیار تئاتری و تنها در فیلم بپوشانید.

با این حال، این لذت پخش است – بینندگان می توانند در اوقات فراغت به داخل و خارج شوند و بدون تعهد به موارد خسته کننده، روی قسمت های سرگرم کننده تمرکز کنند. آنها همچنین می توانند پس از پایان برنامه آکروباتیک 6000 دلاری تیتوم و هایک پینو، برای تماشای چیزهای لذت بخش تر خرید کنند. اصلی مایک شگفت انگیز و جادوی مایک XXL همچنین در مکس – و در نتفلیکس و همچنین بسیاری از پلتفرم‌های اجاره دیجیتال هستند.

منبع: https://www.polygon.com/23747222/magic-mike-last-dance-best-scene-channing-tatum-salma-hayek-pinault

بقیه فیلم فقط یک حرکت در سراشیبی است، که بلافاصله بعد از سکانس رقص با پلان شروع می شود، جایی که مشخص می شود مایک و ماکساندرا رابطه جنسی شبیه سازی شده خود را با رابطه جنسی واقعی دنبال کردند. خوب است، با این تفاوت که از آن جا، از مخاطبان خواسته می شود باور کنند که مایک عاشق ماکساندرا شده است و برای حفظ رابطه با او دست به هر کاری می زند، حتی اگر او متزلزل، دستکاری، ناصادق، توهین آمیز، و مهمتر از همه اینقدر سطحی نوشته باشد. و به طور نامنظمی که دیدن جذابیت آن دشوار است. به خصوص که خود مایک در بیشتر این فیلم بیشتر شبیه یک تکیه گاه به نظر می رسد تا حضور. کار نجاری که او را در مایک شگفت انگیز رفته است دوستانی که او را در جادوی مایک XXL به غیر از یک بررسی سریع زوم برای تأیید وجود آنها، کنار گذاشته شده اند. فلسفه ورزی او درباره نقشش در جهان به پایان رسیده است. تنها چیزی که او را در این فیلم تعریف می کند، عاشقانه او با ماکساندرا است – که به طور غیرقابل توضیحی، توسط دختر نوجوان خاردار ماکساندرا قاب شده و با زبانی کاملاً شاعرانه و مزخرف روایت می شود.

بخوانید:   روایتی از یک خبر | سئول در سودای سلاح هسته‌ای

آخرین رقص جادویی مایک اکنون در مکس پخش می شود، پلتفرمی که در ابتدا برای آن ساخته شده بود. مانند هر فیلمی که در حال پخش است، اکنون فرصت جدیدی برای یافتن مخاطب دارد. اما نسخه Max به احتمال زیاد نمی تواند سوزن را به حرکت درآورد، با توجه به این که پروژه ناامیدکننده، حساب شده و نیمه تمام است. صادقانه بگویم، فقط یک صحنه در آن وجود دارد آخرین رقص جادویی مایک این واقعا ارزش دیدن را دارد، حداقل برای طرفداران فیلم های قبلی، و در اوایل فیلم آمده است.

در مقایسه با سال 2015 جادوی مایک XXL، دنباله استیون سودربرگ، آخرین رقص جادویی مایک، بوی گیشه بود. سومین فیلم مایک جادویی به عنوان آخرین قسمت از یک سه گانه با بازی چانینگ تیتوم در نقش یک رقصنده مرد با قلب طلایی، یک تجارت جانبی در نجاری و یک فلسفه کاملاً بررسی شده در مورد لذت زنان در نظر گرفته شده است. اما برخلاف فیلم‌های قبلی Magic Mike، هیچ‌گاه یک طرفدار ایجاد نکرد و به مرکز بحث آنلاین تبدیل نشد.

صحنه در واقع یک “رقص احمقانه” است، اما این تنها بخشی از فیلم است که واقعا شبیه فیلم های قبل از آن است – به ویژه مانند جادوی مایک XXL، با سخنرانی های طولانی خود (برخی از آنها به صورت شاعرانه که توسط دونالد گلاور ارائه شده است) در مورد اینکه چگونه تحقق فانتزی های زنان یک هنر مقدس است. مایک با بالا کشیدن پیراهنش شروع می‌کند و دست ماکساندرا را روی شکمش می‌گذارد، انگار که قدرت شفابخشی دارند. سپس از تمام او و اثاثیه‌اش بالا می‌رود، و او را با یک رقص روی دامان پذیرایی می‌کند که شامل حمل کردن او در حالی که صورتش در فاق او فرو رفته است، در حالی که شلوارش را از تنش در می‌آورد، در قفسه‌های خوش‌دست‌اش حرکت می‌کشد و روی میز می‌خزد. چهار دست و پا او را زیر خود قرار داده و او را با کشاله ران خود در امتداد سطح هل می دهد.

برای مشترکان استریم (و اجاره‌کنندگان دیجیتالی بی‌صبر)، این سکانس حدود هشت دقیقه بعد شروع می‌شود، زیرا شخصیت تیتوم، مایک لین، برای ملاقات با کارفرمای آن لحظه، زنی ثروتمند و بی حوصله به نام ماکساندرا (سالما هایک پینو) فراخوانده می‌شود. کووید، کسب و کار نجاری مایک را زیر پا گذاشت، و او کارهای عجیب و غریبی انجام می دهد، مانند بارتنینگ برای شرکت پذیرایی که Maxandra برای آخرین کنسرت جمع آوری کمک های مالی خود استخدام کرده است. ماکساندرا که به خاطر طلاق قریب الوقوع خود افسرده شده بود، از یکی از همسران سابق مایک شنید که او یک “رقص احمقانه” انجام می دهد که ممکن است او را تشویق کند. او حاضر است 6000 دلار برای یک نمایش خصوصی به او پیشنهاد دهد.

همه اینها به شدت خنده دار است. برای کسانی که قادر به خرید فانتزی در حال فروش هستند، به نوعی سکسی نیز هست، البته فقط به این دلیل که هر دو مجری قدرت و ظرافت فیزیکی برای انجام این نوع حرکات را دارند. و اگر هیچ چیز دیگری نباشد، پیش نیازی برای شیرجه زدن در آن است مصاحبه های کلی خنده دار بازیگران در مورد تجربه فیلمبرداری آن کار کرده اند. در هر صورت، صحنه با گرانش مستقیم و تقریباً مذهبی برخورد می‌شود که فیلم‌های مایک جادویی همیشه به روال‌های رقص شهوانی آورده‌اند. بازیگران اساساً در حالی که لباس‌هایشان را پوشیده و چهره‌هایشان را مجلل نگه می‌دارند، سکس آکروباتیک و اسلوموشن را تقلید می‌کنند.

تیتوم دوباره در آن سکانس می رقصد، و طراحی رقص قانع کننده است – او و شریک رقص کایلی شی، که او نیز هرگز نام شخصیتی به دست نمی آورد، با هم در سراسر یک صحنه خیس می چرخند. اما به جز این سوال که آیا رابطه ناخوشایند و توسعه نیافته مایک و ماکساندرا ادامه خواهد داشت یا آنها پس از نمایش از هم جدا خواهند شد، در هیچ یک از آن ها هیچ احساس خطری وجود ندارد.

مهمتر از آن، این فیلم به صراحت حول محور ترویج زندگی واقعی ساخته شده است مایک جادویی زنده نمایش صحنه ای، و به شخصیت های اصلی کمان های بسیار کم و غیر جالبی می دهد در حالی که بر تلاش آنها برای تولید یک اجرای نواری مشابه تمرکز می کند. نقطه اوج بزرگ فیلم اجرای رقص طولانی توسط تعدادی بازیگر جدید است که اکثراً حتی نام شخصیت ها را هم نمی شناسند، چه رسد به شخصیت. (توجه منصفانه: سایر بینندگان Polygon آن را بیشتر از من دوست داشتند. اگر شما با نداشتن شرط یا مشخصات برای آن سکانس خوب هستید، و فقط می خواهید تماشا کنید، صحنه سازی کنید، و برخی از افراد عضلانی پیراهن خود را درآورند، درست قبل از آن شروع می شود. 88 دقیقه.)