Magic: The Gathering Arena در این ماه به Steam خواهد آمد

Magic: The Gathering Arena در سال 2019 به عنوان یک اقتباس دیجیتال (بهتر) از بازی کارتی تجارت فیزیکی چند دهه ای منتشر شد. بررسی ما آن را به دلیل توانایی‌اش در قابل درک کردن دوچرخه‌سواری برای تازه‌واردها و استفاده از انیمیشن‌های حمله به سبک HearthStone موفقیت‌آمیز دانست.

قبلاً فقط به صورت دانلود از وب‌سایت خود در دسترس بود، اما اکنون Wizards می‌گویند که در ۲۳ می به Steam می‌آید.

از آن صفحه استیم، به نظر نمی رسد که ویژگی خاصی برای انتشار استیم خود دریافت کند. این یک بازی با ورق تجاری است که شامل یک آموزش، 15 عرشه قابل باز شدن، حالت های مختلف بازی از جمله Draft و Brawl، و لوازم آرایشی، آستین کارت و حیوانات خانگی است که از طریق پاداش های روزانه به دست می آیند.

همچنین، به طور طبیعی، شامل یک فروشگاه درون بازی برای خرج کردن پول واقعی برای همه موارد فوق و موارد دیگر است. Arena اغلب مجموعه کارت های جدید MtG را قبل از انتشار به صورت فیزیکی دریافت می کند و مجموعه های جدید اغلب از ماه ها قبل اعلام می شوند. Deckbuilder اوایل امسال به Innistrad بازگشت و کراس اوورهایی با Assassin’s Creed و Final Fantasy در سال 2024 دریافت خواهد کرد.

در حالی که ممکن است یک بازی رایگان منتشر شده برای استیم جالب ترین خبر نباشد، یک مزیت آشکار وجود دارد: باید به این معنی باشد که Arena در Steam Deck قابل بازی است. هنوز خیلی زود است که بدانیم آیا وضعیت تأیید شده به آن داده می شود یا خیر، اما Arena در حال حاضر به عنوان صفحه نمایش لمسی iOS و Android در دسترس است، که نشانه خوبی از سازگاری رابط کاربری و کنترل های آن با فرمت Steam Deck است.

بخوانید:   سفینه «شنزوی-۱۵» چین فردا با سه سرنشین به فضا پرتاب می‌شود

من Arena یا هیچ Magic: The Gathering را بازی نکرده‌ام، اما شاید بتوانم آن را اجرا کنم. این در لیست ما از بهترین بازی های رومیزی دیجیتال در رایانه شخصی و سایت خواهر ما Dicebreaker است جدیدترین مجموعه ها را جالب جلوه دهید.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/magic-the-gathering-arena-will-come-to-steam-this-month