Markiplier برای کارگردانی و بازی در اقتباس فیلم Iron Lung

مارک ادوارد “Markiplier” Fischbach، یوتیوبر کهنه کار که برای اولین بار به شهرت رسید بازی های ترسناک مستقل مانند فراموشی: فرود تاریک و پنج شب در فردی، یکی از آن بازی های ترسناک را به صفحه نقره ای خواهد آورد. ریه آهنی، یک بازی ترسناک بقا در زیر آب در سال 2022 که روی یک زیردریایی جریان دارد، در یک بیایید در کانال Markiplier بازی کنیم اندکی پس از اولین آن. در جمعه، ضرب الاجل گزارش داد که یوتیوبر از «فیلمنامه خودش» برای اقتباس، کارگردانی و بازی در نسخه فیلم استفاده خواهد کرد ریه آهنی.

از زمان اعلام این خبر، شیمانسکی جزئیات بیشتری را در مورد این پروژه در توییتر شخصی خود به اشتراک گذاشته است، مانند این واقعیت که فیلم “یک قانون جداگانه” از بازی، و آن بلند مدت خواهد بود.

اولین تریلر برای ریه آهنی، که در بالا تعبیه شده است، با تصویری از فضای داخلی زیردریایی از بازی ویدیویی شروع می شود. در سرتاسر تریلر، صدایی از رادیو زیردریایی پخش می‌شود که سفر کشتی را به «حداکثر عمق» در سفر زیر آب توصیف می‌کند. شات از نسخه بازی ویدیویی فضای داخلی ساب به یک بازسازی اکشن زنده از مجموعه می گذرد.

کارولین کاپلان (توطئه علیه آمریکا، اثبات) در این فیلم با ویل هاید و جف گوئررو به عنوان تهیه کننده به Markiplier خواهند پیوست. مارکیپلیر این فیلم را نیز خود تامین مالی می کند.

و برای کسانی که می پرسند، بله، این به عنوان یک ویژگی نمایشی در نظر گرفته شده است!

بخوانید:   پیشرو در Roblox با دیمیتری اسیونین

– دیوید شیمانسکی (@DUSKdev) 21 آوریل 2023

منبع: https://www.polygon.com/23693132/markiplier-movie-film-iron-lung-game-david-szymanski-twitter

بنابراین بله، دکتر دلیل اینکه اخیراً اینقدر سرم شلوغ بوده این است که به شدت درگیر تولید فیلم ریه آهنی بوده ام، از کمک در فیلمنامه و پیش تولید تا اکنون سر صحنه فیلمبرداری و حتی داشتن نقش کوتاهی در فیلم!

– دیوید شیمانسکی (@DUSKdev) 21 آوریل 2023