Match3’، بازی پازل آینده Match-3 Webzen، به زودی در iOS و اندروید به صورت نرم افزاری راه اندازی می شود – TouchArcade

وبزن از راه اندازی نرم افزاری آینده خبر داده است ToyTopia: Match3، بازی پازل match-3 این استودیو که در سه ماهه سوم امسال برای iOS و اندروید قابل دانلود خواهد بود. این عنوان رنگارنگ بخشی از هجوم استودیو به بازار پازل است، با توسعه دهندگان که اعتباراتی از LINE Puzzle TanTan LINE: Pixar Tower، Wooparoo Mountain، Wooparoo Saga برای Kakao و موارد دیگر را در اختیار دارند.

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/28/toytopia-match3-soft-launch-iphone-ipad-android/

این مقاله از محتوای حمایت شده است که توسط TouchArcade نوشته شده است و از طرف Webzen برای ترویج راه اندازی نرم افزاری آتی منتشر شده است. ToyTopia: Match3. برای سوالات یا نظرات لطفا ایمیل بزنید (ایمیل محافظت شده)

محتوای حمایت شده

که در ToyTopia: Match3، بازیکنان می توانند منتظر بلوک های مشابه برای شکست دادن دشمنان خود در سراسر دنیای پر جنب و جوش با تم اسباب بازی باشند. این بازی که توسط شرکت تابعه Webzen WEBZEN Cube Inc. توسعه داده شده است، تجربه معمولی تری را برای بازیکنان ارائه می دهد که با بازی های دیگر این شرکت مانند MU، R2، Metin و Shot Online متفاوت است.

بازیکنان همچنین می توانند با جمع آوری ستاره ها با تکمیل پازل ها، دنیایی با تم اسباب بازی خود بسازند. آنها می توانند از Dreamcatcher Machine برای ساختن اسباب بازی ها نیز استفاده کنند و به عنوان جایزه سکه جمع آوری کنند.

هنوز تاریخ انتشار رسمی اعلام نشده است، اما در حال حاضر، اگر مایل به پیوستن به همه سرگرمی‌ها هستید، می‌توانید به انجمن فالوورهای رسمی بپیوندید. فیس بوک صفحه برای به روز ماندن در مورد آخرین تحولات. همچنین با مراجعه به سایت می توانید درباره سایر بازی های Webzen اطلاعات بیشتری کسب کنید وب سایت رسمی.

بخوانید:   کارگردان Batman: The Brave and the Bold، اندی موشیتی، کارگردان The Flash خواهد بود