‘McPixel 3’، ‘Cafe Master Story’، ‘Maze Defenders’، ‘MLB 9 Innings Rivals’، ‘Tales of Dragon’، ‘Mech Offensive’، ‘Rally Crash’ و بیشتر – TouchArcade

موضوع انجمن: MLB 9 Innings Rivals (توسط Com2uS)


McPixel 3 (2.99 دلار)

فقط میزها و صندلی‌های پیشخوان خود را بچینید و منتظر باشید تا مشتریان وارد شوند. ویژگی‌های مفیدی مانند قفسه‌های مجله یا وسایل شیک را اضافه کنید تا فضایی دلپذیرتر به کافه‌تان بدهید.

بازی اکشن کوچک! چقدر می توانید بالا بروید؟

قوانین وضع کنید، با جنگ‌ها بجنگید، مرتکب جنایات شوید و به سراسر جهان سفر کنید، همه اینها با سکه مالیات دهندگان! چه کسی می تواند چیزی بیشتر بخواهد؟

موضوع انجمن: World of Smile (توسط Yelaex Games)


منبع: https://toucharcade.com/2023/07/06/best-new-iphone-games-july-6th/

دشمنان جنگ افروزان شیطانی را از بین ببرید و نفوذ آنها را از بین ببرید.

موضوع انجمن: Mech Offensive (توسط Full Fat)


استیضاح 2 (رایگان)

چه مدت می توانید در قدرت بمانید؟

تصادف رالی (رایگان)

Maze Defenders (رایگان)

شما یک خلبان ace مکانیک هستید، ماشین خود را بارگیری کنید و برای ایمنی سیاره بجنگید.

موضوع انجمن: رالی کراش (توسط توربوریلا)


CatJump (رایگان)

یک لحظه شما در قطاری با سرعت گیر کرده اید که به سمت صخره می رود. دیگری، شما در یک هواپیما در حال سقوط هستید. گاهی اوقات شما نیاز دارید که در یک مسابقه فوتبال غیرممکن برنده شوید، و دیگری، شما یک دایناسور هستید که سعی می کند از یک شهاب سنگ پنهان شود. در یک خانه شعله ور گیر کرده اید؟ بین دو ارتش در حال نبرد قرار گرفته اید؟ مطمئنا برای مک پیکسل مشکلی نیست! 100 سطح از اقدامات سریع در انتظار شما هستند!

توضیحات iTunes

توضیحات iTunes

موضوع انجمن: CatJump (توسط Omniorsa Holdings)


بپرید، دریفت کنید و از مسیرهای چالش برانگیز در تنها بازی موبایلی که کاملاً مبتنی بر ورزش هیجان انگیز رالی کراس است، عبور کنید، جایی که مسابقات اتومبیل رانی با موتور کراس ملاقات می کند! فرمان با انگشت شست یک دست بازی را ساده می کند، اما شکست دادن دیگران تا خط پایان کار دشوارتری است. دستکش های رانندگی خود را بپوشید و رالی کلش را به صورت رایگان نصب کنید!

داد و بیداد از طریق پایگاه، نابود کردن همه چیز!

پوزل (رایگان)

موضوع انجمن: Maze Defenders (نویسنده یوهان لیندبرگ)


توضیحات iTunes

موضوع انجمن: Reverb Arcade (توسط Yarncat LTD)


توضیحات iTunes

Tales of Dragon (رایگان)

Cafe Master Story (5.99 دلار)

تهاجمی مکانیکی (رایگان)

توضیحات iTunes

موضوع انجمن: Pozzle (توسط Game Jutsu)


در یک پیروزی غافلگیرکننده (دیگر) شما به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شده اید. شما اکنون از این قدرت استفاده می کنید که اخلاق و ارزش های خود را به صدها میلیون نفر منتقل کنید. آیا شما یک رهبر خیرخواه خواهید بود یا یک دیکتاتور بی رحم؟

یک بازی موبایل MLB با مجوز رسمی جدید با جدیدترین فهرست ها و برنامه ها!
از یک بازی موبایل MLB با گرافیک بهبودیافته لذت ببرید!
برای تجربه یک گیم پلی کاملاً جدید، در MLB 9 INNINGS RIVALS شیرجه بزنید.

موضوع انجمن: Echo_Squadrons (توسط Frosty Rhino Games)


توضیحات iTunes

موضوع انجمن: Tales of Dragon (توسط X-Legend)


اعداد را با افزودن کاشی‌هایی با همان شماره به فیلد کنار کاشی‌های از قبل قرار داده شده (عمودی یا افقی) ادغام کنید.
هر ادغام یک کاشی جدید با عدد یک بالاتر ایجاد می کند.

ادغام مغناطیسی: Number Master (رایگان)

توضیحات iTunes

توضیحات iTunes

بوی دانه‌های بریان‌شده تازه، صدای غرغر دستگاه اسپرسوساز، درخشش یک پیشخوان تمیز و جیر جیر… همه این‌ها و موارد دیگر در این بازی عجیب و غریب سیم‌کارت در انتظار شما هستند!

دنیای لبخند (رایگان)

موضوع انجمن: ادغام مغناطیسی: شماره استاد (توسط آرتم لانین)


چقدر می توانید بالا بروید؟
گربه شوید، از ابزارهای مختلف استفاده کنید، هیولاها را شکست دهید، ماموریت ها را کامل کنید و تم ها را باز کنید تا از لباس های جدید لذت ببرید!

رقابت های خود را در MLB 9 Innings Rivalsl به سطح بعدی ببرید! یک بازی MLB دارای مجوز رسمی

این یک پرنده است؟ آیا هواپیما است؟ خیلی سریع در حال سقوط است که یکی از این دو باشد. این مک پیکسل است! قهرمانی دوست داشتنی که مدام در غیرقابل باورترین موقعیت هایی که می توانید تصور کنید قاطی می شود.

Tales of Dragon یک ماجراجویی MMORPG است که در دنیایی از اژدهایان قدرتمند اتفاق می افتد. یک نقشه وسیع را کاوش کنید، با دیگر بازیکنان تیم شوید و با این جانوران قدرتمند مقابله کنید تا اسرار باستانی را کشف کنید. آیا به یک اژدها کش افسانه ای تبدیل خواهید شد؟

از بازوهای فنری موجودات غیر خندان برای جمع آوری تمام شیرینی ها با استفاده از مکانیک کشیدن و رها کردن استفاده کنید. بالاترین برج را بسازید – و در نهایت اجازه دهید آنها فضا را ببینند.

Maze Defenders یک برج دفاعی فانتزی مانند کلاسیک است. پیچ و خم های پیشرفته را برای سفر دشمنان بسازید، زرادخانه بیش از 17 برج خود را مستقر کنید و با بیلدر خود جادوهای قدرتمندی بیاندازید.

توضیحات iTunes

داستان ساده است… شما فرمانده یک ناو قدرتمند استارشیپ هستید. ماموریت شما این است که به اعماق نقاط دور به فضا بروید تا منبع کشتی های دشمن عجیب و غریب را کشف کنید. آن کشتی‌های دشمن بارها به کشتی‌های اکتشافی که در جستجوی منابعی برای اطمینان از بقای نژاد بشر فرستاده شده بودند، حمله کرده و آنها را نابود کرده‌اند.

توضیحات iTunes

قدرتمندترین ابزار mazing است، پیچ و خم های طولانی را برای سفر دشمنان خود ایجاد کنید. از بهترین استراتژی در این درگیری برج استفاده کنید و از پادشاهی در برابر جنگ های برج خشمگین دفاع کنید!

پازل و پوکر ترکیبی، چند نفره

در طول هر بازی، دشمنان سعی می کنند دفاع شما را بشکنند، وظیفه شما این است که به هر قیمتی از پادشاهی دفاع کنید. برج های خود را با درختان استعداد ارتقا دهید، رون های قدرتمند بسازید و جلوه های برج را برای بهترین قدرت شلیک ترکیب کنید!

MLB 9 Innings Rivals (رایگان)

موضوع انجمن: تراش رالی ACA NEOGEO (توسط SNK)


موضوع انجمن: Cafe Master Story (توسط Kairosoft)


140+ کارت، 30+ پایان، و عرشه سفارشی نامحدود!

آیا تا به حال خواسته اید که کافی شاپ خود را راه اندازی کنید؟

توضیحات iTunes

در میدان نبرد همیشه در حال تغییر Reverb، آیا می‌توانید با تهدیدات چند برابر شونده همگام باشید؟ زنده ماندن آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نخواهد بود، به خصوص زمانی که پژواک ها به یک دشمن جدید تبدیل می شوند. ما شما را به دنیای نئونی پر جنب و جوش دعوت می کنیم، جایی که یک جهش می تواند به یک چالش جدید بازتاب پیدا کند

THRASH RALLY یک بازی مسابقه ای اصلی است که توسط SNK در سال 1991 منتشر شد.
دو حالت بازی “حالت مسابقات قهرمانی رالی جهانی” و “حالت رالی” ارائه شده است.
در طول دوره های مختلف، در شهرها و روستاها سفر کنید.
*بخش های بازی که نیاز به استفاده از جک اتصال دارند گنجانده نشده است.

پول و تجربه جمع آوری کنید تا سلاح های قدرتمندی به دست آورید و مکانیک خود را تقویت کنید. آیا می توانید تمام جنگ افروزان را از بین ببرید و سیاره را نجات دهید؟

بخوانید:   بازی‌های سوییچ «افسانه زلدا» رتبه‌بندی شدند – نسخه ویژه SwitchArcade – TouchArcade

موضوع انجمن: استیضاح 2 (توسط جاستین پرولکس)


چرا این موجودات ناز هرگز لبخند نمی زنند؟ آنها برای ساختن بلندترین برج در این دنیای شگفت انگیز جدید به شیرینی بیشتری نیاز دارند. و این اتفاقی نیست – بالاخره آنها تصمیم گرفتند به فضا بروند!

تراش رالی ACA NEOGEO (3.99 دلار)

توضیحات iTunes

توضیحات iTunes

Echo_Squadrons (1.99 دلار)

یک شوتر آرکید با مضمون نئون برای سرگرمی بی پایان!

قهرمان عجولانه بازگشته است و با روش های وحشیانه ضرب و شتم از بلایا جلوگیری می کند!

هر روز بازی‌های جدید موبایلی وارد اپ استور می‌شوند، و بنابراین هر هفته فهرستی قدیمی از بهترین نسخه‌های جدید هفت روز گذشته را گردآوری می‌کنیم. در آن روزگار، اپ استور همان بازی‌ها را به مدت یک هفته به نمایش می‌گذاشت، و سپس هر پنجشنبه آن ویژگی‌ها را به‌روزرسانی می‌کرد. به همین دلیل، توسعه‌دهندگان عادت کردند که بازی‌های خود را در طول چهارشنبه یا اوایل پنجشنبه منتشر کنند تا امیدواریم یکی از آن ویژگی‌های مورد علاقه را به دست آورند. امروزه اپ استور دائماً تازه می شود، بنابراین نیاز همه به انتشار همه در یک روز کاهش یافته است. با این حال، ما قالب هفتگی چهارشنبه شب خود را حفظ کرده‌ایم، زیرا سال‌هاست که مردم می‌دانستند تا TouchArcade را برای لیست بازی‌های جدید بررسی کنند. و بنابراین بدون هیچ مقدمه ای لطفاً لیست کامل بازی های جدید این هفته را در زیر بررسی کنید و در بخش نظرات به ما اطلاع دهید که کدام بازی ها را انتخاب می کنید!


توضیحات iTunes

Reverb Arcade (1.99 دلار)

موضوع انجمن: McPixel 3 (توسط Devolver Digital)


توضیحات iTunes