Miis از طریق Zelda: Tears of the Kingdom به زندگی خود ادامه می دهد

دوستداران Mii، هرگز امید خود را از دست ندهید، زیرا مشخص شد که The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom همچنان از آنها برای ساخت NPC های خود استفاده می کند.

آه، مییس. به‌راحتی بهترین چیزی که از Wii بیرون آمد، آن‌ها روشی فوق‌العاده سرگرم‌کننده و احمقانه برای ساختن نسخه‌هایی از شما و دوستانتان بودند، حتی اگر آنها در کارهایی که واقعاً می‌توانید انجام دهید محدود باشند. با این حال، آنها تأثیر ماندگاری بر روی دارندگان Wii گذاشتند، زیرا هنوز هم وجود دارند، حتی به لطف پورت Miitopia در نینتندو سوییچ در سال 2021. یکی از چیزهایی که ممکن است در مورد آنها ندانید این است که Miis در واقع پایه است. از بسیاری از NPC هایی که در Breath of the Wild پیدا می کنید، با اصلاح حتی به شما امکان می دهد Miis را برای سفارشی کردن NPC ها وارد کنید. خوب، خبرهای خوبی برای بازیکنان Tears of the Kingdom وجود دارد که امیدوار بودند در قسمت دوم هم همینطور باشد!

همانطور که توسط Alice، یا HEYimHeroic، که کشف اصلی را برای Breath of the Wild انجام داد، به اشتراک گذاشته شده است، Tears of the Kingdom دقیقاً از همان سیستم برای ساخت برخی از NPC های انسانی عمومی تر خود استفاده می کند. درست مانند Breath of the Wild، NPC های انسانی در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom از نسخه پیشرفته Miis استفاده می کنند! آلیس در توییتر نوشت. “مدینگ بازی به ما امکان می دهد Miis را به عنوان Tears of the Kingdom NPC وارد کنیم!” آنها حتی تعدادی NPC مود شده ارائه کردند تا دقیقاً منظور آنها را به شما نشان دهند، و بله، آنها از یک و تنها مت (کسانی که می دانند، می دانند) استفاده کردند.

بخوانید:   آن تریلر غمگین Zelda بر اساس بررسی ژاپنی آمازون ساخته شده است

این یک تخم مرغ کوچک برای عید پاک برای کسانی است که دوست دارند برخی از قسمت های پشت صحنه را بدانند، و من به شخصه از کسی که زمان زیادی را صرف ساختن Miis در کودکی کرده است قدردانی می کنم. من همچنین خوشحالم که شاهد بازگشت چیزی بسیار سرگرم کننده برای Tears of the Kingdom هستم، اگرچه نمی توانم این واقعیت را ببخشم که شما هنوز نمی توانید سگ را نوازش کنید (و همچنین نمی توانید در نقش زلدا بازی کنید).

منبع: https://www.vg247.com/miis-continue-to-live-on-through-zelda-tears-of-the-kingdom