Minecraft Legends: بهترین پیشرفت‌ها برای رسیدن به چاه سرنوشت

الزامات: 100 سنگ، 100 منشور، 25 طلا

دنبال کردن کمپین شما را به بهبود جمع آوری آهن سوق می دهد. با این حال، شما نباید از یکی از زغال سنگ غافل شوید. نقاط زیادی در دنیای ماوراء الطبیعه برای جمع آوری آن وجود دارد، و احتمالاً اغلب به آنها برخورد می کنید.

در نهایت، اگر تعجب می‌کنید که «هر بهبود اضافی» به چه معناست، این اساساً اصطلاحی برای ارتقاء بهبود مورد نظر است. برای انجام این کار، باید یکی دیگر از همان نوع یا به تعداد دلخواه خود قرار دهید تا از مزایای اضافی در بالای پایه پایه استفاده کنید.

بهترین پیشرفت‌های Minecraft Legends برای اولین بار انتخاب کنید

در اینجا بهترین ها هستند افسانه های Minecraft بهبودهایی که ابتدا باید انتخاب شوند:

بهبود: ذخیره سازی Allay

هر زمان که در چاه سرنوشت هستید، می توانید کتاب آهنگ را باز کنید تا همه پیشرفت های موجود را ببینید. برخی از آنها به طور پیش‌فرض در هاتبار شما ظاهر می‌شوند، اما می‌توانید از منوی کتاب آهنگ بین آنها مبادله کنید.

اگر می‌پرسید بهترین پیشرفت‌ها در چیست افسانه های Minecraft نگران نباشید، زیرا ما به دنبال بهینه‌ترین انتخاب‌ها برای اولویت‌بندی در درجه اول از جهان خارج شده‌ایم.

نحوه عملکرد بهبودها در Minecraft Legends

قهرمان توسط ارتشی از کمانداران اسکلت در Minecraft Legends احاطه شده است

اسکلت تا جایی که چشم می تواند ببیند.
تصویر: Mojang Studios، Blackbird Interactive/Xbox Game Studios

بهبود: بنر

این ارتقا بسیار مهم است. هنگامی که مجموعه قابل توجهی از واحدها و انواع منابع را به دست آوردید، خوب است که اولین ها را بیدار کنید. اینها گولم هایی هستند که می توانید در اطراف نقشه پیدا کنید که برای فعال کردن آنها به مقدار قابل توجهی طلا نیاز است.

این نامگذاری خاص در افسانه های Minecraft می تواند کاملا گیج کننده باشد به طور خلاصه، افزایش ظرفیت بنر باعث می شود افراد بیشتری در مهمانی شما حضور داشته باشند. این به این معنی است که گروه های تخم ریزی خود را جمع آوری کنید، و سپس برخی از حیوانات یا واحدهای دیگر را در طول مسیر به خدمت بگیرید. اگر می خواهید تعداد اوباش را افزایش دهید تخم ریزیبا این حال، به بهبود زیر نیاز دارید.

بهبود: شعله های آفرینش

چند نکته: هنگامی که برای اولین بار بهبود جمع آوری را دریافت کردید، یک دسته کوچک از آن را به عنوان رایگان دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، پیشرفت‌های باز کردن قفل نیز باعث می‌شود که این منبع در سینه‌های دهکده یا صندوق‌های کوچک در سراسر جهان ظاهر شود. این می تواند برای موادی مانند سنگ قرمز یا الماس مفید باشد، زیرا یافتن آنها سخت است و معمولاً در دسته های کوچک وجود دارند.

دیگران دوست دارند نجاری خبره مفید هستند، اما واقعاً مجبور نیستید آن را بر دیگران اولویت دهید، به خصوص در چند ساعت اول شروع کمپین. به هر حال برای چند روز ابتدایی بازی، منابع زیادی برای دفاع از دهکده ها در طول حملات شبانه خواهید داشت، زیرا محاصره ها آنقدر پیچیده نیستند که بتوانید مقاومت کنید.

الزامات: 100 سنگ، 100 منشور، 10 طلا

الزامات: 200 سنگ ، 200 پریمارین ، 25 طلا

قبل از اینکه شروع به جذب گروه های بیشتر کنید، باید بنر خود را افزایش دهید. این بهبود 15+ موب اضافه می‌کند که می‌توانند با قهرمان شما جمع شوند، و هر بهبود اضافی که ایجاد می‌کنید، 15+ را به بالا اضافه می‌کند. داشتن یکی در ابتدا کافی خواهد بود، اما اگر منابع لازم برای صرفه جویی در اختیار داشته باشید، هر چه بیشتر باشد، بهتر است.

که در افسانه های Minecraft، پیشرفت ها کلید موفقیت در تلاش های ساختمانی شما هستند. بهبودهایی که به‌عنوان نامی جذاب برای ارتقاها معرفی شده‌اند، همه چیز را از باز کردن انواع منابع جدید گرفته تا افزایش تعداد واحدهایی که می‌توانید همراه خود داشته باشید و بیشتر انجام می‌دهند.

الزامات: 100 سنگ، 100 منشور

الزامات: 100 سنگ، 100 منشور

این بهبود همچنین به شما امکان می دهد زامبی ها را احضار کنید. به یاد داشته باشید که برای انجام این کار، ابتدا باید با Zombie Homestead تعامل کنید و پس از اشغال شدن توسط Piglins، آنها را نجات دهید.

هنگامی که به پیشرفت‌ها دسترسی پیدا کردید افسانه های Minecraft، احتمالاً دچار بلاتکلیفی خواهید شد. منابع کمیاب هستند – مخصوصاً منشوری – و امکان باز کردن چندین امکانات در یک زمان وجود ندارد. به این ترتیب، در زیر یک ترتیب پیشنهادی از آنچه که باید ابتدا قفل آن را باز کنید، ارائه شده است، اگرچه اولویت‌های شما ممکن است بسته به سبک بازی شما متفاوت باشد.

همین امر در مورد کوچه های فراوان. می توانید این را در انتهای لیست خود نگه دارید، زیرا در درجه اول بر ساختن تمرکز دارد. توانایی جمع آوری منابع بیشتر در یک زمان مکانیک مفیدی است، اما یک بار دیگر، تا زمانی که در اواسط تا اواخر کمپین قرار نگیرید، نیازی به نگرانی در مورد سرعت بیش از حد نخواهید داشت. در هر صورت، به جای تنها یک کوچه در اطراف یک منطقه، چندین کوچه جمع آوری کنید. این کار روند را تسریع می‌کند و پس از اتمام همه آنها، به طور خودکار به شما باز می‌گردند تا دوباره از آنها استفاده کنید.

منبع: https://www.polygon.com/guides/23685768/minecraft-legends-best-improvements

Redstone برای بسیاری از سازه‌ها مفید است، از لانچر Redstone شروع می‌شود و قطعاً ارزش اولویت‌بندی را دارد. علاوه بر این، ارتقاء این شانس را برای سینه های واقع در سینه های شنا و کنار گذاشتن می دهد تا دارای سنگ قرمز در داخل خود باشند.

الزامات: 100 سنگ، 100 منشور

که در افسانه های Minecraft، بهبودها ساختارهایی هستند که شما در چاه سرنوشت می سازید و قفل انواع ارتقاها را باز می کنند. از جمع‌آوری انواع منابع جدید گرفته تا افزایش ساختمان یا جمع‌آوری قابلیت‌ها، بهبودها بخش مهمی از تجربه شما در کمپین هستند.

داشتن مقدار قابل توجهی زغال سنگ همیشه مفید خواهد بود، به خصوص که این منبعی است که به شما امکان می دهد تا خزنده ها را احضار کنید، که به دلیل ماهیت انفجاری خود، واحد مفیدی برای داشتن آنها هستند. به یاد داشته باشید که ابتدا باید با Creeper Homestead تعامل داشته باشید و بعد از اینکه توسط Piglins اشغال شدند آنها را نجات دهید.

بهبود: رداستون را جمع کنید

همانطور که گفته شد، این بهبود به خوبی با بهبود بنر جفت می شود. داشتن فقط یک Flames of Creation در ابتدا کافی خواهد بود، اما توصیه من این است: هنگامی که به واحدهای ویژه (خزنده، اسکلت و غیره) دسترسی پیدا کردید، می خواهید پیشرفت های بیشتری از این نوع ایجاد کنید تا برای آنها تخصیص دهید. .

بهبود: اولین ها را بیدار کنید

همانطور که گفته شد، آنها برخی از قدرتمندترین واحدها هستند افسانه های Minecraft. آنها می‌خواهند یک شکاف از واحدهای بنر شما را بگیرند، و اگر بمیرند، می‌توانید آنها را از نزدیک‌ترین دهکده یا چاه سرنوشت جمع کنید.

یک راه آسان برای دانستن اینکه آیا منابع کافی دارید یا نه، بررسی کتاب ترانه است. اگر رنگ‌های یک بهبود خاکستری است، به این معنی است که چیزی را از دست داده‌اید

این بهبود میزان منابعی را که می توانید حمل کنید افزایش می دهد. به عبارت دیگر، شما قادر خواهید بود ساختارهای بیشتری بسازید و موب های بیشتری نسبت به آنچه به طور پیش فرض می توانید ایجاد کنید.

اگر نظر خود را در مورد بهبود تغییر دهید، می توانید به سادگی به ساختاری که قرار داده اید نزدیک شوید و آن را حذف کنید. شما تعداد دقیق منابعی را که صرف کرده اید جبران خواهید کرد، که خوب است.

قهرمان ساختار Improvement: Banner را در اطراف چاه سرنوشت در Minecraft Legends قرار می دهد

بهبودهایی در اطراف ستون های اطراف چاه سرنوشت انجام شده است.
تصویر: Mojang Studios، Blackbird Interactive/Xbox Game Studios

از آنجا، هر بهبود Allay Storage اضافی که قرار می‌دهید به شما امکان می‌دهد 500+ چوب، +500 سنگ، +150 لاجورد، +150 منشور و +150 طلا را حمل کنید. اما داشتن یک مورد از قبل تفاوت ایجاد می‌کند و می‌توانید به پیشرفت‌های فوری‌تر دیگری بروید.

بهبود: جمع آوری زغال سنگ

داشتن واحدهایی که تا حد امکان به شما کمک می کنند بسیار مهم است، و این بهبود تعداد اوباش را که می توانید در یک زمان احضار کنید افزایش می دهد. هر بهبود اضافی که ایجاد می‌کنید، آن را هر بار چهار ماب افزایش می‌دهد.

بخوانید:   راهنمای بازی‌های گاردین Destiny 2 2023: مدالیون، زره، تفنگ جدید پیشاهنگی و عجیب و غریب