Monster Hunter اکنون RPG Capcom را به دنیای واقعیت افزوده Niantic می آورد

آلبوم عکس

Monster Hunter Now به طور کامل در ماه سپتامبر برای iOS و دستگاه های تلفن همراه راه اندازی می شود. بازیکنان علاقه مند می توانند برای تست بتای بسته هم اکنون در بازی ثبت نام کنند وب سایت رسمی، با برنامه ریزی بتا برای شروع ۲۵ آوریل.

این بازی از فناوری AR علامت تجاری Niantic استفاده می‌کند که در بازی‌هایی مانند Pokemon Go و اخیراً در NBA All-World به نمایش گذاشته شده است تا به بازیکنان اجازه دهد با هم در مکان‌های واقعی شکار کنند. در اوایل این هفته، مدیر عامل شرکت Niantic، جان هنکه، در یک نشست خبری با مطبوعات گفت که مذاکرات بین نیانتیک و کپکام چهار سال پیش آغاز شد، در حالی که ریوزو سوجیموتو، تهیه‌کننده قدیمی Monster Hunter گفت که «نمی‌توانست به این ایده نه بگوید».

تسوجیموتو گفت: «ما از طرفداران Monster Hunter زیاد می شنویم که می خواهند یک بازی Monster Hunter را با AR بازی کنند. اگر قرار بود چنین بازی بسازیم، مطمئن بودم که باید با نیانتیک کار کنیم.”

بازیکنان همچنین می توانند در برابر هیولاهای بزرگتر با هم متحد شوند، زیرا ویژگی های چند نفره بازی به طور خودکار بازیکنانی را که در حال تعقیب یک هیولای خاص روی نقشه هستند به یکدیگر مرتبط می کند. ویژگی جدید “پینت بال” همچنین به شما این امکان را می دهد که هیولایی را که در سفرهای خود با آن مواجه می شوید علامت گذاری کنید و سپس آن را در خانه “احضار” کنید تا با دوستان و خانواده به چالش بکشید.

بخوانید:   GFN پنجشنبه: 40٪ در اولویت GeForce NOW صرفه جویی کنید

Monster Hunter Now به بازیکنان این امکان را می دهد که هیولاها را در دنیای واقعی شکار کنند، با مناطقی در سراسر جهان که مناطق اکولوژیکی خاصی را در نظر گرفته اند که هیولاهای خاصی را تولید می کنند. هیولاهای مبارز بسته به سلاح مجهز، از کنترل‌های ضربه و سوایپ استفاده می‌کنند و سلاح‌ها و زره‌ها را می‌توان با استفاده از مواد به‌دست‌آمده از هیولاهای شکست‌خورده جعل و ارتقا داد. قابل ذکر است که هر مبارزه با هیولایی که با آن مواجه می‌شوید حداکثر ۷۵ ثانیه طول می‌کشد، که تغییر بزرگی نسبت به نبردهای معمولی ۱۰ تا ۲۰ دقیقه‌ای است که در سراسر فرنچایز یافت می‌شود.

شرحی ارائه نشده است

نیانتیک، توسعه‌دهنده Pokemon Go، بازی موبایل بعدی خود را معرفی کرد: Monster Hunter Now. همکاری با Capcom، Rathalos را از طریق واقعیت افزوده در سپتامبر 2023 به محله شما خواهد آورد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/monster-hunter-now-brings-capcoms-rpg-to-niantics-ar-world/1100-6513326/?ftag=CAD-01-10abi2f