Monster Hunter Now بازی بعدی از توسعه دهنده Pokemon GO Niantic است

جوایز آن نبردها منابع و قطعات هیولا خواهد بود که به شیوه سنتی Monster Hunter، به بازیکنان اجازه می‌دهد تجهیزاتی را ایجاد و ارتقا دهند که سپس می‌توانند با خود به نبرد ببرند تا قدرتمندتر شوند و دوباره آن حلقه را تکرار کنند.

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

منبع: https://www.ign.com/articles/monster-hunter-now-is-the-next-game-from-pokemon-go-developer-niantic-capcom

اسکرین شات های Monster Hunter Now

برخی از این کهنه‌بازان و تازه‌واردها می‌توانند این وعده را برای خود آزمایش کنند زیرا بتای بسته Monster Hunter Now در 25 آوریل آغاز می‌شود. بازیکنان می‌توانند در نسخه بتا ثبت نام کنند. MonsterHunterNow.com و تیم تایید کرد که افراد پذیرفته شده قادر خواهند بود با شمشیر و سپر، شمشیر بزرگ و لایت باوگان با هیولاها مبارزه کنند. حالا بریم سراغ خود بازی.

علاوه بر این، Palicos هیولاها را حتی زمانی که بازی را انجام نمی‌دهید شکار می‌کند و آنها را با پینت‌بال تگ می‌کند تا بتوانید در خانه، محل کار و غیره آنها را به چالش بکشید. همچنین به دوستان و خانواده فرصت بیشتری برای مبارزه با هم در زمان مناسب بدهید.

Monster Hunter Now بازیکنان را تشویق می‌کند که بیرون بروند و در شهر خود قدم بزنند، در کنار کار، در سفر، و موارد دیگر. با این حال، ممکن است چیزهایی ظاهر شوند که شما را از پایان نبرد یا مواجهه با یک هیولای خاص باز دارد. با مکانیک پینت بال، می توانید یک هیولا را تگ کنید و پس از رسیدن به خانه یا هر زمان که برای شما راحت تر بود، آن نبرد را تمام کنید.

همچنین گزینه ای وجود خواهد داشت که از AR استفاده کنید تا ببینید این هیولاها در شهر شما زنده می شوند. در ویدیوی کوتاهی که در حین ارائه نمایش داده شد، ما بازیکنی را دیدیم که برای ملاقات با دوستانش در یک شهر می دوید و وقتی دوربین به سمت بالا حرکت کرد، نگاهی اجمالی به یک Rathalos عظیم در بالای آنها با خط افق در پس زمینه گرفتیم.

بخوانید:   اولیانوف: اروپا به فکر زندگی بدون نفت روسیه باشد

مانند Pokemon GO، Monster Hunter Now نیز بازیکنانی را خواهد داشت که در حین قدم زدن در دنیای واقعی با هیولاها روبرو می شوند. با این حال، زمانی که نبردها برگزار می شود، با Pokemon GO متفاوت است زیرا به یک بازی RPG اکشن تبدیل می شود که اگر کمی ساده شده باشد یادآور همتای کنسول خود است. از طریق ضربه و تلنگر، بازیکنان می توانند از سلاح های مورد علاقه خود برای از بین بردن هیولاهای عظیم به روشی شیک و قدرتمند استفاده کنند. Niantic همچنین اشاره کرد که داستانی در Monster Hunter Now وجود خواهد داشت و چهره‌های جدید و آشنا در این راه ظاهر خواهند شد.

IGN و دیگر اعضای مطبوعات توانستند در یک ارائه دستی از Monster Hunter Now شرکت کنند و تیم به وضوح اعلام کردند که می‌خواهند بهترین قسمت‌های Monster Hunter را در طول انتقال به فضای موبایل دست نخورده نگه دارند. علاوه بر این، Monster Hunter Now قرار است به طور یکسان برای تازه واردان و قدیمی‌های این مجموعه قابل دسترسی باشد.