Mortal Kombat هم پیش درآمد و هم دنباله است، در سپتامبر عرضه می شود – WGB، صفحه اصلی نقدهای عالی

پس از برخی اخبار منتشر شده و حتی چند مورد لو رفتن، Netherealm به طور رسمی ورود جدیدی را در سری طولانی Mortal Kombat با عنوان Mortal Kombat 1 اعلام کرد. یک تریلر لذت بخش تایید کرد که بازی جدید در 19 سپتامبر سال جاری برای سری Xbox منتشر خواهد شد. S/X، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی.

من عاشق این هستم که فقط چند ماه بین اعلام شدن بازی و قابل پخش بودن آن فاصله باشد. این بسیار زیباتر از یک مزخرف معمولی سه‌گانه است که در آن یک بازی اغلب سال‌ها قبل از عرضه‌اش فاش می‌شود.

با توجه به تمایل این سری به حشره‌هایی که تایم لاین را تغییر می‌دهند، Mortal Kombat جدید هم یک دنباله و هم یک راه‌اندازی مجدد است. تریلر به وضوح نشان می‌دهد که ما پس از پایان DLC فوق‌العاده Mortal Kombat 11، Aftermath، داستان را دنبال می‌کنیم. (هشدار اسپویلر) لیو کانگ را دید که تبدیل به خدا شد و کنترل ساعت شنی غول پیکر کرونیکا را به دست گرفت و به او توانایی بازنویسی تاریخ را داد. در داستان واقعی مزخرفات بسیار بیشتری وجود داشت که شامل جنون در سفر در زمان می شد، اما اصل ماجرا همین است.

تریلر جدید Mortal Kombat 1 نگاهی اجمالی به دنیای جدید لیو کانگ را به ما نشان می‌دهد که در آن او ادعا می‌کند مردم می‌توانند تصمیم بگیرند «در آرامش زندگی کنند یا درگیری‌های خونین». ما نکاتی دریافت می کنیم که این یک Mortal Kombat کمی سردتر است و رقبای دیرینه Scorpion و Sub-Zero ظاهراً اختلافات خود را کنار گذاشته اند و Mileena و Katana بدون تلاش برای تکه تکه کردن یکدیگر در یک کالسکه هستند.

بخوانید:   توصیه چین به ژاپن: به تلاش‌های آمریکا برای مهار پکن نپیوندید

مطمئناً، صلح و رفاه باعث می‌شود که یک بازی مبتذل Mortal Kombat ایجاد شود تا جادوگر مورد علاقه همه، Shang Tsung ظاهر شود. برخی از مرگ و میرهای بسیار وحشتناک را که به قدری عکس واقع گرایانه هستند، نشان دهید که ممکن است در واقع باعث پرفشاری شما شوند.

وب سایت رسمی نکات بسیار کوچکی در مورد آنچه که می‌توانیم انتظار داشته باشیم ارائه می‌کند، به سیستم مبارزه‌ای جدید و حالت‌های بازی جدید اشاره می‌کند. شاید جالب‌ترین اطلاعات، سیستم جدید Kameo باشد، که بازی آن را اینگونه توصیف می‌کند: «از فهرستی منحصربه‌فرد از شرکای جنگی Kameo برای کمک به شما در نبرد انتخاب کنید».

همچنین وعده یک کمپین “غوطه‌ورانه” داده شده است که می‌تواند پیشنهاد دشواری باشد زیرا تک‌نفره گوشتی Mortal Kombat 11 قبلاً بسیار عالی بود. آیا Netherealm می تواند آن را بالا ببرد؟

نمی‌توانم توضیح دهم که چقدر هیجان‌زده هستم که دوباره چند خار را پاره کنم.

منبع: https://wolfsgamingblog.com/2023/05/18/new-mortal-kombat-is-both-prequel-sequel-launching-in-september/