Naruto X Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections: An Arena Fighter For a New Generation

با چاکرا متر کامل و نوار سلامتی خود به رنگ قرمز، می توانید یک بار دیگر وارد حالت بیداری شوید و هم به عنوان مکانیک بازگشت و هم به عنوان یک منظره تمیز کار کنید. به‌ویژه تغییر شکل جدید ناروتو در روباه نه‌دم، یکی از مواردی است که مثل جهنم بیمار به نظر می‌رسد. اجرای تک‌نفره Ultimate Jutsus جزء اصلی این سری است، و انجام این کار با شخصیت‌های جدید بسیار سخت است – با شرور جدید جیگن در ترکیب، دیدن او که از قدرت Otsotsuki برای احضار یک مکعب اختلال و خرد کردن مخالفانش استفاده می‌کند. استعداد برتر این بازی ها بسیار خوب است.

فراتر از شخصیت‌های جدید و اصلاحات گیم‌پلی، Boruto X Naruto دارای دو حالت داستانی است – یکی به نام History Mode، برای سرهای قدیمی مثل من، و دیگری به نام Special Story Mode که Boruto را در جلو و مرکز قرار می‌دهد. History Mode به عنوان یک کمپین قابل بازی در نظر گرفته شده است که لحظات کلیدی را در نسخه اصلی ناروتو به تصویر می کشد – مبارزاتی که در بازی های قبلی این سری تجربه کرده اید، که همچنین می تواند به عنوان یک نگاه اجمالی به گذشته سری برای کسانی که ممکن است وارد شوند کار کند. این بازی به عنوان یک طرفدار صرفا بوروتو. از طرف دیگر، حالت داستانی ویژه شما را در نبردهای محوری که در انیمه Boruto مشاهده می‌کنید می‌برد و وقایع تا کنون را برجسته می‌کند. و به عنوان فردی که در حاشیه این نسل جدید فرنچایز بوده است، نقطه ورود فریبنده ای است.

با وجود اینکه به نظر می‌رسد بازی‌های Ultimate Ninja Storm به صورت دسته‌جمعی عرضه می‌شوند، هفت سال از آخرین بازی مناسب می‌گذرد. در آن زمان، مشعل از پدر بوروتو به خود بوروتو منتقل شد و انیمه و مانگا آن میراث را به همراه داشت. با افزایش انیمه، مردم به تدریج با Boruto گرم می شوند، اما Boruto همچنین قصد دارد نسل جدیدی از طرفداران را معرفی کند. اینجاست که Naruto X Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections وارد می‌شود و درست از همان جایی که مجموعه مبارزات عرصه سه‌بعدی متوقف شد، شروع می‌شود.

بخوانید:   Anime Expo 2023: بهترین کازپلی از Attack On Titan تا Overwatch

در مورد آن موضوع، من همچنین از یوشیزاوا در مورد درک بوروتو به عنوان یک سریال، رشد مداوم آن و زندگی در سایه ناروتو پرسیدم. او گفت یکی از اهداف حالت داستانی ویژه این است که به بازیکنان اجازه دهد “از بوروتو آگاه شوند و سپس ممکن است به تماشای انیمه یا خواندن مانگا علاقه مند شوند.” یوشیزاوا همچنین خاطرنشان کرد: “تیم فکر می کند که (داستان بوروتو) به تدریج در حال محبوب شدن است. البته، اگر آن را با ناروتو مقایسه کنید، شاید به اندازه کافی نباشد. اما ما فکر می کنیم که (به اندازه کافی) محبوب شده است، بنابراین به همین دلیل است. ما حالت داستانی ویژه (علاوه بر) حالت سابقه داریم.”

شرحی ارائه نشده است

خارج از صحنه نمایشی مهیج و الهام گرفته از انیمه، یک طرح کنترل ساده شده جدید به تازه واردان اجازه می دهد بدون نیاز به مهارت فنی برای انجام کارهای جالب وارد شوند. من بیشتر از کنترل های ساده شده در زمان نمایش آزمایشی خود استفاده می کردم تا احساسی نسبت به آن داشته باشم، و می توانم ببینم که چگونه بازی را استقبال بیشتری می کند، به خصوص برای کسانی که ممکن است با مبارزات یا بازی های اکشن هماهنگ نباشند. این سریال برای شروع هرگز واقعاً به دلیل پیچیدگی شناخته نشد، اما منطقی است که گزینه ای مانند این برای دستیابی به مخاطبان گسترده تری داشته باشیم که به گفته تهیه کننده ماسایا یوشیزاوا، یکی از اهداف توسعه بزرگتر بود.

شرحی ارائه نشده است

بر اساس تجربه عملی من، به نظر می رسد که این مورد در مورد Boruto X Naruto: Ultimate Ninja Storm Connections است که اواخر امسال برای پلتفرم های پلی استیشن، کنسول های ایکس باکس، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ عرضه می شود.

بخوانید:   Nintendo Switch Online همه بازی‌های Super Mario Advance را در GBA دریافت می‌کند

از نظر مکانیکی، Naruto X Boruto مشابه بازی‌های قبلی این سری بازی می‌کند و دو بازیکن در یک میدان سه بعدی با استفاده از حملات اولیه، ترکیب‌ها، جاخالی‌های جایگزین و انواع Jutsus وحشی روبرو می‌شوند. همچنین یک تگ فایتر است و هر بازیکن تیمی متشکل از سه شخصیت دارد که می توانند در طول مبارزه با آنها عوض کنند. در حالی که این سیستم به شما امکان می دهد شخصیت های مورد علاقه خود را برای ترکیب تیم های مختلف ترکیب و مطابقت دهید، کاری که واقعاً می خواهید انجام دهید این است که خود را برای Combination Ultimate Jutsus تنظیم کنید. اینها در Ultimate Ninja Storm 4 بودند، اما اکنون با فهرستی از شخصیت‌های Boruto، می‌توانیم انواع جدیدی از آنها را اجرا کنیم. به عنوان مثال، من بوروتو و کاواکی را به طور هماهنگ حمله کردم، با کمک کاواکی به تقویت Rasengan بوروتو، برای یک تن آسیب.

صرف نظر از احساس شما در مورد زیرژانر جنگنده های عرصه سه بعدی، این یک پلت فرم قابل اعتماد برای اقتباس برای برخی از مشهورترین انیمه های شونن بوده است که مطمئناً با درجات مختلف کیفیت به موفقیت هایی منجر شده است. My Hero Academia، Demon Slayer، Kill la Kill و Shonen Jump All-Stars در Jump Force همگی پایه مشابهی را اتخاذ کرده اند که توسط بازی Dragon Ball Z: Tenkaichi ساخته شده و توسط سری Naruto: Ultimate Ninja Storm ساخته شده است. آنها ممکن است پیشگامانه نباشند یا چیز زیادی به انیمه‌ای که می‌شناسید و دوست دارید اضافه نکنند، اما آنها برای برخی از دورهای اکشن سرگرم‌کننده با شخصیت‌هایی که مطابق با منبع اصلی بازی می‌کنند ساخته‌اند.

بخوانید:   Boltgun' & 'Monster Menu'، به علاوه نسخه های جدید و فروش - TouchArcade

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/naruto-x-boruto-ultimate-ninja-storm-connections-preview-an-arena-fighter-for-a-new-generation/1100-6515281/?ftag=CAD-01-10abi2f

این ورودی جدید نوعی «بزرگترین موفقیت‌ها» برای بازی‌های Ultimate Ninja Storm است که مصادف با بیستمین سالگرد انیمه ناروتو است. دارای فهرستی گسترده از بیش از 130 شخصیت در طول تاریخ ناروتو و دو حالت داستانی است که چیزهای قدیمی و جدید را در فرنچایز ترکیب می کند. همانطور که این آخرین مطلب را در Summer Game Fest دریافت کردم، حس آشنایی قوی را به ارمغان آورد و در عین حال همان انرژی را که از یک جنگنده سریع و پر زرق و برق به سبک پیک آپ و بازی در عرصه بازی انتظار داشتم، به ارمغان آورد. برای یک دوره جدید