Oxenfree 2: Lost Signals بالاخره با تاریخ انتشار جولای در راه است

تریلر جدیدی که امروز برای Oxenfree 2 نشان داده شد، برخی از عناصر جدید مانند یک خانه کج‌شده عجیب، موجودات عجیب و غریب ماوراء طبیعی، و یک سیستم واکی تاکی جدید برای کمک به ارتباط شخصیت‌ها را نشان می‌دهد.

ربکا ولنتاین گزارشگر خبری IGN است. می توانید او را در توییتر پیدا کنید @duckvalentine.

منبع: https://www.ign.com/articles/oxenfree-2-lost-signals-is-finally-on-the-way-with-a-july-release-date

ما در واقع مقدار زیادی از Oxenfree 2 را در سال 2021 در پیش نمایش عملی خود دیدیم و نسبت به پتانسیل و حس انتخاب گسترده آن خوشبین بودیم. مدتی از آن زمان می گذرد، زیرا Oxenfree 2 از انتشار سال 2021 به امسال به تعویق افتاد تا زبان های محلی بیشتری اضافه شود و بازی «واقعاً خاص» شود. در آن زمان، استودیو Night School توسعه‌دهنده توسط Netflix خریداری شد و Oxenfree به Netflix Games آورده شد. به‌طور شگفت‌انگیزی، دنباله آن در نت‌فلیکس، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، رایانه شخصی و موبایل نیز خواهد بود.

هفت سال پس از اینکه Oxenfree اصلی شروع به تنظیم رادیویی خود کرد، داستان دوران بلوغ خود را در PX و کنسول‌ها آغاز کرد، عاقبت در نهایت به سراغ ما آمد. در جریان نمایشگاه امروز Nintendo Indie World، بالاخره شاهد بودیم که Oxenfree 2: Lost Signals تاریخ انتشار ۱۲ جولای را دریافت کرد.

Oxenfree 2 شخصیتی را دنبال می کند که در Oxenfree اصلی ظاهر نشده است، Riley. رایلی یک محقق محیط زیست است که پنج سال پس از وقایع Oxenfree، پس از مشاهده پیام‌های رادیویی عجیب به Camena برمی‌گردد. در حالی که رایلی بخشی از داستان Oxenfree نبود، به‌روزرسانی بازی در سال 2021 این دو را به هم پیوند می‌دهد، بنابراین به احتمال زیاد مراجع زیادی را مشاهده خواهیم کرد یا حتی با برخی از گروه اصلی نوجوانان که اکنون جوان‌ها هستند، ملاقات خواهیم کرد.

بخوانید:   برنامه‌نویس‌های آنلاین ارباب حلقه‌ها سعی می‌کنند طرفداران خود را در مورد اعلامیه بازی LOTR آمازون راحت کنند