Pathfinder Diablo 4 را با هک اند اسلش اکشن RPG خود به چالش می کشد

وقتی صحبت از Diablo شد، فقط یک هفته با بازی Diablo 4 بلیزارد فاصله داریم. ما در بررسی Diablo 4 خود بازی آینده را شگفت انگیز خواندیم و گفتیم: “Diablo 4 یک دنباله خیره کننده با پایان بازی و طراحی پیشرفت تقریباً عالی است که قرار دادن آن را کاملاً هیجان انگیز می کند. پایین.”

Pathfinder: Abomination Vaults حداکثر از چهار بازیکن در یک زمان پشتیبانی می کند، زیرا قهرمانان Pathfinder را از طریق Gauntlight Keep در ماموریت شکست دادن جادوگر شیطانی Belcorra Haruvex هدایت می کنند. بازی در یک ابر سیاهچال در زیر Gauntlight Keep که به بیوم های مختلف جدا شده است، اتفاق می افتد. بازیکنان می توانند بین چهار قهرمان Pathfinder یکی را انتخاب کنند: امیری بربر، هارسک رنجر، کیرا کشیش و ازرن جادوگر.

Logan Plant یک نویسنده مستقل برای IGN است که اخبار بازی های ویدیویی و سرگرمی را پوشش می دهد. او بیش از هفت سال تجربه در صنعت بازی با خطوط فرعی در IGN، Nintendo Wire، Switch Player Magazine و Lifewire دارد. او را در توییتر @LoganJPlant پیدا کنید.

منبع: https://www.ign.com/articles/pathfinder-is-challenging-diablo-4-with-its-own-hack-and-slash-action-rpgاستودیو BKOM و Paizo یک کمپین Kickstarter را برای یک RPG اکشن هک و اسلش بر اساس بازی رومیزی Pathfinder راه‌اندازی کرده‌اند.

با عنوان Pathfinder: Abomination Vaults, the کیک استارتر می گوید این اولین بازی RPG هک و اسلش است که بر اساس بازی نقش آفرینی Pathfinder ساخته شده است. در صورت تامین مالی، این عنوان قرار است از طریق Steam به رایانه شخصی بیاید.

حامیان Kickstarter واجد شرایط دریافت جوایزی مانند کتاب هنری، دسترسی زودهنگام، مجموعه تاس سفارشی و موارد دیگر خواهند بود. هدف این پروژه 410000 دلار کانادا در 30 روز باقی مانده است.

بخوانید:   Diablo 4 تحت حمله DDOS قرار گرفت که بازی را غیرممکن کرد

در حالی که این اولین بازی Diablo-like مجموعه Pathfinder است، این مجموعه با اقتباس‌های بازی‌های ویدیویی غریبه نیست. همین سال گذشته، Pathfinder: Wrath of the Righteous را دریافت کردیم، یک RPG ایزومتریک که در بررسی خود آن را عالی خواندیم.