Pip-Boy خود را بگیرید و وارد Fallout: New Vegas Ultimate Edition شوید – به صورت رایگان در فروشگاه Epic Games موجود است

رایگان هفتگی شما به فروشگاه اپیک گیمز رسیده است و همینطور است Fallout: New Vegasکه بسیاری آن را یکی از بهترین بازی های Fallout می دانند که تا کنون ساخته شده است.

این نسخه Ultimate Edition که توسط Obsidian توسعه یافته و توسط Bethesda منتشر شده است، دارای تمام محتوای بازی پایه به همراه مجموعه کامل افزونه ها است.

DLC الحاقی شامل Dead Money، Honest Hearts، Old World Blues و Lonesome Road و بسته های الحاقی دیگر است: Courier’s Stash و Gun Runners Arsenal.

با Dead Money، خود را در دامی که به عنوان کازینو Sierra Madre ظاهر می‌شود، اغوا می‌شوید. در اینجا، برای زنده ماندن باید با سه نفر دیگر کار کنید.

Honest Hearts شما را در سفری به پارک ملی Zion در یوتا پیدا می کند، و البته همه چیز به اشتباه می افتد. به جای یک تور دوست داشتنی برای بررسی فرود فرشتگان، تخت بزرگ سفید، نقطه مشاهده، سه پاتریارک یا کوه کلیسای جامع، درگیر جنگ بین قبایل می شوید و بین یک مبلغ کنعانی جدید و مرد سوزان مرموز درگیر می شوید. .

در بازی Old World Blues، شما به مرکز تحقیقات و توسعه کوه بزرگ منتقل می شوید. در این دهانه یک مرکز، شما توسط اندیشکده استخدام می شوید تا آنها را از آزمایشات علمی خارج از کنترل خود نجات دهید. موفق باشید با آن.

بسته الحاقی نهایی، Lonesome Road: Ulysses، متوجه می شود که Courier Six اصلی با شما تماس می گیرد و قول می دهد پاسخ دهد که چرا او از تحویل تراشه Platinum در شروع Fallout: New Vegas خودداری کرد. اما آنها فقط به شما می گویند که چرا اگر برای آخرین بار به دره های Divide سفر کنید.

بازی پایه به خودی خود نسبتاً گسترده است، اما موارد اضافه شده، مناطق متمایز جدیدی پر از ماموریت‌های شاخه‌دار، شخصیت‌های جدید و شانس بیشتری برای بازی در نقش نجات دهنده یا پاریا به ارمغان می‌آورند.

هر بسته همچنین تعداد سلاح های در اختیار شما را افزایش می دهد، مانند Goodbye Two-Step و Sleepy Time – هر دو نام های طنزآمیز برای چنین اسلحه خانه قوی هستند. و هر یک از چهار بسته الحاقی اصلی، سقف سطح را به میزان پنج افزایش می‌دهد و در نهایت سقف را تا سطح 50 افزایش می‌دهد.

بازی رایگان بعدی که در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار خواهد گرفت هنوز یک راز است و هفته آینده در تاریخ 1 ژوئن معرفی خواهد شد.

منبع: https://www.vg247.com/grab-your-pip-boy-and-dive-into-fallout-new-vegas-ultimate-edition-available-for-free-on-epic-games-store

بخوانید:   رئیس جمهور سریلانکا با هواپیمای سعودی ازکشور خود گریخت