Pirates of the Puribean اعلام شد، در سال 2024 برای کنسول و رایانه شخصی عرضه می شود و مدتی بعد برای موبایل – TouchArcade

توسعه دهنده The Gentlebros. نسخه اصلی را منتشر کرد تلاش گربه در آگوست 2017، و این بازی ای بود که ما بیش از یک سال در آن نقطه چشم داشتیم و فوق العاده برای آن هیجان زده بودیم. خلاصه ناامید نشد. این یک RPG اکشن ساده بود که مملو از نبردهای استراتژیک فریبنده و جناس های گربه ای بیشتر از آن چیزی بود که بتوانید سبیل خود را در آن تکان دهید، و ما آن را به عنوان بازی هفته خود انتخاب کردیم و در آن زمان در بررسی خود به آن 5 ستاره دادیم. بنابراین طبیعتاً زمانی که یک دنباله در ماه مه 2018 اعلام شد، ما برای آن نیز بسیار هیجان‌زده بودیم. پس از پیگیری توسعه آن مانند هاک ها، قبل از انتشار سپتامبر 2019 آن را یاد گرفتیم Cat Quest II یک عنوان راه اندازی برای سرویس Apple Arcade خواهد بود، چیزی که من پیش بینی می کردم اتفاق بیفتد. ناراحت نباش که من یک دقیقه بوق خودم را بزنم. این پیگیری نیز عالی بود، از بسیاری جهات نسخه اصلی را بهبود بخشید و جناس‌های گربه‌ای بیشتری را ارائه داد. هر دو تلاش گربه بازی‌ها راه خود را به کنسول‌های مختلف و پلتفرم‌های رایانه شخصی باز می‌کنند، و این مجموعه به‌عنوان یک کل واقعاً به یک بازیگر اصلی خارج از حباب بازی‌های موبایل تبدیل شده است. حالا این هفته سومین بازی به نام اعلام شده است جستجوی گربه: دزدان دریایی پیوربینو در تریلر زیر می توانید آن را با تمام شکوه و عظمتش ببینید.

همانطور که می بینید، این بسیار شبیه به قبلی است تلاش گربه بازی‌هایی که در آن نقشه بزرگ جهان را کاوش می‌کنید و در نبردهای هک و اسلش در زمان واقعی شرکت می‌کنید، سپس در سیاه‌چال‌ها و شهرهای مختلف شیرجه می‌زنید و ماموریت‌ها را تکمیل می‌کنید و گنج‌ها را جمع‌آوری می‌کنید. با این حال، این بار تمرکز اصلی کشتی دزدان دریایی شما خواهد بود که می توانید آن را با انواع خوبی ها تجهیز و سفارشی کنید و به شما امکان می دهد در بین جزایر مختلف جهان زیپ کنید و همچنین در نبردهای مبتنی بر آب شرکت کنید. این بازی همچنین دارای یک «سیستم جنگی جدید» و «انبوهی از سلاح‌ها و طلسم‌های جدید برای به دست آوردن پنجه‌های خود» است که با مکانیک جدیدی برای تعویض سلاح ترکیب شده است که به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از حملات مختلف انواع ترکیب‌های ترکیبی جالب ایجاد کنید. اوه، و البته جناس های گربه ای بیشتر است. به نوعی این بچه ها هنوز جناس های گربه ای تمام نشده اند. جستجوی گربه: دزدان دریایی پیوربین برای عرضه در سال 2024 در PS5، PS4، Nintendo Switch، Xbox Series X|S، Xbox One و PC از طریق Steam و به عنوان برنامه ریزی شده است. در حساب توییتر جنتلبروس تایید شد آن را به تلفن همراه در برخی از نقطه پایین خط نیز می رسد.

بخوانید:   نینتندو همه 1-2 سوییچ را برای راه اندازی در پایان ماه ژوئن اعلام می کند

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/26/cat-quest-pirates-of-the-purribean-announced-coming-to-console-and-pc-in-2024-and-mobile-sometime-after/