Playstation Showcase هفته آینده برگزار می شود – چه انتظاری می توانیم داشته باشیم؟ – WGB، صفحه اصلی بررسی های عالی

سونی اعلام کرده است که رویداد Playstation Showcase را در 24 می در ساعت 13:00 PT / 4pm ET / 9pm UK برگزار خواهد کرد که به صورت زنده در یوتیوب و توییچ پخش می شود. این نمایش که سونی بیان می کند کمی بیش از یک ساعت طول خواهد کشید، شامل نگاه هایی به عناوین PS5 و PS VR 2 شخص اول و همچنین برخی از بازی های شخص ثالث خواهد بود. هیچ چیز خاصی تایید نشده است.

این خبر اظهارات جف گراب و اندی رابینسون، مالک و سردبیر VGC را در هفته گذشته تأیید می کند، که هر دو اظهار داشتند که در مورد برگزاری نمایشگاه پلی استیشن در پایان ماه می شنیده اند.

زمانش هم فرا رسیده است. سونی در مورد آنچه دارندگان پلی استیشن می توانند در یکی دو سال آینده منتظر آن باشند کاملاً بی سر و صدا بوده است، بنابراین من مشتاقانه منتظرم تا نگاهی اجمالی به آنچه در فروشگاه دارد داشته باشم. تصور می‌کنم یک شرط امن نگاهی به مرد عنکبوتی 2 مارول است که قرار است دو مرد عنکبوتی و شرور/ضد قهرمان کلاسیک را نمایش دهد.

و بیایید سایر شایعات را فراموش نکنیم مبنی بر اینکه سونی و کونامی ممکن است بر سر نوعی قرارداد انحصاری با هم در چندین پروژه که گفته می شود شامل بازسازی Metal Gear Solid 3، یک بازی جدید Castlevania و چیزی در ارتباط با Silent Hill باشد، به توافق رسیده باشند. اگر این درست باشد، ویترین می‌تواند میزبان برخی اعلان‌های نسبتاً بزرگ باشد.

همچنین اشاره کردم که پست وبلاگ رسمی که نمایشگاه را اعلام می کند از این عبارت استفاده کرد: «و همچنین بازی‌های جذاب از شرکای شخص ثالث و سازندگان مستقل ما». احتمالاً چیزی نیست، اما نمی‌توانم فکر کنم که آیا این ارجاع به پروژه بعدی فرضی From Software پس از Armored Core 6 به نام Spellbound است یا خیر. با توجه به منبع، که از 4Chan سرچشمه گرفته است، بنابراین آن را با کمی نمک مصرف کنید، این بازی تمرکز زیادی روی جادو خواهد داشت.

بخوانید:   هدست PlayStation VR 2 به خرده فروشان بیشتری می آید

اما با کنار گذاشتن حدس و گمان محض، سونی چیزهای زیادی دارد که می تواند نشان دهد. برای مثال، بازی چند نفره آینده Naughty Dog ممکن است برای اولین بار عرضه شود، یا ممکن است شاهد ظهور Ghost of Tsushima 2 از سایه ها باشیم. Bend از Days Gone روی چیزی کار می‌کند و Media Molecule ممکن است با اعلام اینکه دیگر از Dreams پشتیبانی نمی‌کند، آماده افشای پروژه جدید خود باشد. هیچ یک از این استودیوها در بیش از 3 سال هیچ چیزی منتشر نکرده اند، به غیر از Naughty Dog که دوباره The Last of Us را بازسازی کرده است، بنابراین همه آنها در نقطه ای هستند که به طور منطقی می توانیم انتظار داشته باشیم چیزی از آنها ببینیم.

سونی همچنین استودیوهای جدید خود را در قالب Firewall، Firesprite و Savage Games دارد که ممکن است همه آماده نمایش بازی های جدید خود باشند.

هیجان‌انگیز است و به همین جا ختم نمی‌شود، زیرا نمایشگاه چند هفته‌ای از جمله جشنواره بازی‌های تابستانی و نمایشگاه بازی‌های ایکس‌باکس را در ماه ژوئن آغاز می‌کند.

تبلیغات

تنظیمات حریم خصوصی

منبع: https://wolfsgamingblog.com/2023/05/17/playstation-showcase-is-happening-next-week-what-can-we-expect/