“Pocket City 2” – TouchArcade

اگر از نسخه اصلی لذت بردید، فکر می‌کنم این دنباله را انتخاب نکنید. به نظر می رسد تا اینجا از هر نظر بهتر است. اگر بازی اول را از دست دادید، فکر می‌کنم فقط از آن بگذرید و مستقیماً وارد آن شوید شهر جیبی 2 بجای. فقط با پنج دلار بازی های زیادی در اینجا به دست می آورید، و من گمان می کنم هنوز هیچ مدعی واقعی برای تصاحب تاج آن به عنوان بهترین سازنده شهر موبایل ممتاز تا زمان اجتناب ناپذیر وجود نخواهد داشت. شهر جیبی 3 روزی در آینده می آید همچنین، برای بینش بیشتر در مورد شهر جیبی 2 و توسعه آن، حتماً مصاحبه ما با Codebrew Games را در اوایل این هفته بررسی کنید و به زودی منتظر بررسی ما از بازی باشید.

منبع: https://toucharcade.com/2023/04/14/toucharcade-game-of-the-week-pocket-city-2/

در خطر تمسخر، فکر می‌کنم اجازه می‌دهم دوستمان میخائیل در بررسی کامل خود به این سؤال پاسخ دهد. شهر جیبی 2، به زودی به چشمان شما می آید. با این حال، آنچه من می گویم این است که ویژگی جهان باز می تواند به همان اندازه که می خواهید در بازی باشد، به این معنی که اگر می خواهید کاملاً آن را نادیده بگیرید و فقط بازی کنید. شهر جیبی 2 مانند یک شهرساز معمولی ایزومتریک. در واقع تقریباً در 80 درصد مواقع اینگونه بازی می‌کنم، بیشتر به این دلیل که ساختن، مدیریت و نظارت بسیار زیاد است که واقعاً وقت ندارم به این موضوع فکر کنم: «اوه، من می‌خواهم به آن‌ها شلیک کنم. پارکی که تازه ساختم!» یا «اوه، من می روم جلوی سرقت های تصادفی را در خیابان بگیرم!» من دوست دارم این گزینه‌ها وجود داشته باشند، و فکر می‌کنم زمانی که به شهرم بیشتر می‌شوم، جایی که به مدیریت خرد زیادی نیاز ندارد، احتمالاً آنها را بیشتر بررسی خواهم کرد.

بخوانید:   راهنمای روز جامعه پوکمون گو فنکین

باورش سخت است اما ما فقط چند ماه تا 5 سالگی بازی Codebrew با نام توسعه دهنده بابی لی که نسخه اصلی را معرفی کرد فاصله داریم. شهر جیبی در اپ استور سیم‌کارت ساخت شهر ممتاز چیزی است که در طول سال‌ها به شدت در موبایل کمبود داشت و آن نسخه اصلی شهر جیبی کالاها را با رابط صفحه نمایش لمسی فوق العاده، تصاویری زیبا و ساختمان شهری راضی کننده تحویل داد. و هیچ تراکنش کوچکی در چشم نیست! دلیلی وجود داشت که آن را به‌عنوان بازی هفته خود انتخاب کردیم و در بررسی خود به آن 5 ستاره زمانی که منتشر شد، اعطا کردیم، و از آن زمان نسخه اصلی شهر جیبی هنوز هم تقریباً تنها گزینه جدی برای کسانی است که می خواهند یک شهرساز برتر در تلفن همراه داشته باشند.

هرچند در حال حاضر، شهر جیبی 2 دقیقا همان چیزی است که طرفداران بازی اصلی می توانند به آن امیدوار باشند. این از هر نظر بزرگتر و بهتر است، فقط در مکانیک شهرسازی آن، با چیزهای جهان باز اضافی که مانند شیرینی روی کیک هستند. این شاید عمیق‌ترین سازنده شهر در مورد استراتژی نباشد، اما آن را با سرگرمی و دسترسی کامل جبران می‌کند. شما هنوز هم می توانید بین منظره یا پرتره در حال پرواز تغییر دهید، و شهر جیبی 2 آن کیفیت فوق‌العاده را نسبت به نسخه اصلی حفظ می‌کند، جایی که به راحتی می‌توان آن را فقط برای چند لحظه در یک زمان یا برای مدت طولانی بازی کرد. بسیاری از بازی‌های سیم‌کارت دارای چنین قابلیتی نیستند، اما کاملاً کار می‌کنند شهر جیبی 2 به عنوان یک بازی موبایل

بخوانید:   ماهواره‌های چینی برای امدادرسانی در ترکیه مستقر شدند

فقط به این دلیل که رقابت واقعی در آن فضا وجود ندارد، به این معنی نیست که Codebrew روی موفقیت های خود تکیه کرده است. در پاییز 2020 یک دنباله اعلام شد و این بار کل بازی به صورت سه بعدی ساخته خواهد شد. من از اعلام هیجان زده شدم، اما صادقانه بگویم شهر جیبی 2 پس از آن زمان از ذهن من خارج شد، بنابراین وقتی یک تریلر جدید در ماه گذشته منتشر شد و دقیقاً آنچه را برای این دنباله سه بعدی در انتظار بود، فاش کرد، من به ویژه از آن غافل شدم. شهرسازی ایزومتریک بازی اول حفظ شد، اما مانند یک ترفند جادویی، در هر لحظه می‌توانید مستقیماً در شهری که می‌ساخته‌اید بزرگ‌نمایی کنید تا حالت جهان باز سه‌بعدی را نشان دهید که در آن شما به‌عنوان شهردار شهر می‌توانید در فعالیت‌ها شرکت کنید. یا انجام ماموریت ها

این که بگویم این ویژگی ذهن من را به هم ریخته است. من بیش از دو دهه است که بازی‌های جهان باز بازی می‌کنم و نزدیک به سه سال است که با سازندگان شهر بازی می‌کنم، و هرگز به ذهنم خطور نمی‌کند که طراحی و ساختن شهر خود و سپس کاوش کامل آن با پای پیاده چقدر عالی است. یا با وسیله نقلیه این مانند یک لحظه کره بادام زمینی و شکلاتی است که فقط التماس می‌کردیم که کشف شود، و اکنون با انتشار شهر جیبی 2 این هفته. من حدس می‌زنم سوال بزرگ این است که آیا این توانایی پرسه زدن در شهر خود به سبک جهان باز چیزی به تجربه اضافه می‌کند یا فقط یک حقه زیباست؟

بخوانید:   بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 از 19 تا 26 آوریل رایگان است