Pokémon Go Kleavor ضعف، کانترها و بهترین ست حرکت

در اولین حضور خود، Scyther نمی تواند به Kleavor در Pokémon Go تبدیل شود.

این گزینه‌های زیادی برای بازی در اختیار ما قرار می‌دهد – و مخصوصاً برای بازیکنان جدیدتر با پوکمون‌های قوی‌تر کمتر و برای کسانی که مهمانی‌های قدرت بالاتری دارند، امکان پیروزی انفرادی مفید است.

اساساً، شما می‌خواهید با انواع فولادی یا آب قوی همراه باشید، با هر نوع سنگ قوی برای تکمیل تیم. اگر با Kyogre می‌آیید، امیدواریم که یک بازی Primal Evolution فعال داشته باشد و پوکمون‌هایی را که قبلاً تحت فشار قرار گرفته بودند، قوی‌تر کند.

کلیور یک پوکمون منطقه هیسویی است که می توانید با آن بجنگید و آن را بگیرید پوکمون گو.

با در نظر گرفتن موارد فوق، شمارنده های Kleavor زیر را توصیه می کنیم:

  • متاگروس با گلوله پانچ و شهاب مش
  • کیوگره با Waterfall و Origin Pulse یا Surf (ایده آل به عنوان یک تکامل اولیه)
  • سوامپرت با Water Gun و Hydro Cannon (در صورتی که Kyogre Primal Evolved نداشته باشید به عنوان یک Mega Evolution ایده آل است)
  • دیالگا با پنجه فلزی و سر آهنی
  • Rhyperior با Smack Down و Rock Wrecker یا Stone Edge

اولین حضور خود را در Pokémon Legends: Arceus، تکامل Scyther اضافه می کند سنگ به آن اشکال تایپ، به این معنی که چند نقطه ضعف مختلف برای بهره برداری وجود دارد.

در اینجا یک مقایسه کنار هم در بازی، با حسن نیت ارائه شده است YelloWool در reddit:

برای اطلاعات بیشتر در مورد حملات، ما را بررسی کنید پوکمون گو راهنمای حمله

آیا Scyther می تواند به Kleavor در Pokémon Go تبدیل شود؟

برای هجوم و ورزشگاه، انتخاب کنید حمله سریع و سرازیری صخره ایو اگر توانایی مالی دارید، X-Scissor به عنوان یک حرکت شارژ دوم برای استفاده از اشکال تایپ. متأسفانه، هیچ حرکت سریعی از نوع راک وجود ندارد، و بین آن و برخی آمارهای پایین، Kleavor را در حالت متا کمی در مضیقه قرار می‌دهد.

آیا Shiny Kleavor موجود است؟

Kleavor در Pokémon Go

تصویر: نیانتیک

علاوه بر این، بدانید که افزایش آب و هوا می تواند حرکات را بیشتر تقویت کند. در مورد نقاط ضعفی که می خواهید از آنها استفاده کنید، بارانی آب و هوا حرکات نوع آب را تقویت می کند، در حالی که نیمه ابری به بهبود خروجی آسیب نوع سنگ شما کمک خواهد کرد. در ضمن اگر دارید برف، که به حرکات فولادی شما کمک می کند.

Kleavor نوعی اشکال و سنگ است، به این معنی که همینطور است ضعیف به فولاد –، اب-، و انواع سنگ.

به یاد داشته باشید، اگر براق است، مطمئناً در اولین پرتاب موفق خود آن را می گیرید – بنابراین از Pinap Berry برای به دست آوردن آب نبات اضافی آسان استفاده کنید.

این صفحه توضیح می دهد نقاط ضعف کلوور، شمارنده ها، و – وقتی گرفتار شد – بهترین ست حرکتی Kleavor.

بخوانید:   پوسته کوین دورانت برای فصل 3 Reloaded به Call of Duty می آید

ضعف کلوور

کلوور شمارنده می کند

بدیهی است که شما نمی توانید آب و هوا را کنترل کنید، اما اگر فکر می کنید که نبرد یک تماس نزدیک خواهد بود، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که برخی از انواع را بر اساس شرایط بیرونی خود نسبت به سایرین اولویت بندی کنید تا به شما در برتری کمک کند.

بهترین ست حرکت برای Kleavor

البته، اینها فقط توصیه های برتر ما هستند. حرکاتی که با هر یک از نقاط ضعف فوق مطابقت دارند، می توانند شما را در مزیت قرار دهند، به خصوص اگر عضو یک تیم باشید. اما اگر تصمیم دارید به صورت انفرادی با Kleavor شرکت کنید – که از نظر تئوری امکان پذیر است – فاکتور گرفتن در انتخاب های بالا مهم است.

برخلاف اکثر پوکمون ها در اولین بازی خود، Kleavor از همان ابتدا به صورت براق در دسترس است و ظاهر قهوه ای بژ خود را به سبز تیره تبدیل می کند.

نیانتیک گفته است که حمله‌ها تنها راه برای گرفتن Kleavor “در حال حاضر” است، که نشان می‌دهد یک روش تکاملی ممکن می‌تواند در نقطه‌ای از راه برسد. اما در حال حاضر، روزهای حمله مانند روز 6 می 2023 است که تنها راه برای دستیابی به آن است.

منبع: https://www.polygon.com/pokemon-go-guide/23712224/kleavor-weakness-counters-solo-best-moveset