Pokémon Go Kleavor ضعف، کانترها و بهترین ست حرکت

به یاد داشته باشید، اگر براق است، مطمئناً در اولین پرتاب موفق خود آن را می گیرید – بنابراین از Pinap Berry برای به دست آوردن آب نبات اضافی آسان استفاده کنید.

اساساً، شما می‌خواهید با انواع فولادی یا آب قوی همراه باشید، با هر نوع سنگ قوی برای تکمیل تیم. اگر با Kyogre می‌آیید، امیدواریم که یک بازی Primal Evolution فعال داشته باشد و پوکمون‌هایی را که قبلاً تحت فشار قرار گرفته بودند، قوی‌تر کند.

بدیهی است که شما نمی توانید آب و هوا را کنترل کنید، اما اگر فکر می کنید که نبرد یک تماس نزدیک خواهد بود، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که برخی از انواع را بر اساس شرایط بیرونی خود نسبت به سایرین اولویت بندی کنید تا به شما در برتری کمک کند.

بهترین ست حرکت برای Kleavor

برای اطلاعات بیشتر در مورد حملات، ما را بررسی کنید پوکمون گو راهنمای حمله

آیا Scyther می تواند به Kleavor در Pokémon Go تبدیل شود؟

برای هجوم و ورزشگاه، انتخاب کنید حمله سریع و سرازیری صخره ایو اگر توانایی مالی دارید، X-Scissor به عنوان یک حرکت شارژ دوم برای استفاده از اشکال تایپ. متأسفانه، هیچ حرکت سریعی از نوع راک وجود ندارد، و بین آن و برخی آمارهای پایین، Kleavor را در حالت متا کمی در مضیقه قرار می‌دهد.

آیا Shiny Kleavor موجود است؟

در اولین حضور خود، Scyther نمی تواند به Kleavor در Pokémon Go تبدیل شود.

با در نظر گرفتن موارد فوق، شمارنده های Kleavor زیر را توصیه می کنیم:

  • متاگروس با گلوله پانچ و شهاب مش
  • کیوگره با Waterfall و Origin Pulse یا Surf (ایده آل به عنوان یک تکامل اولیه)
  • سوامپرت با Water Gun و Hydro Cannon (در صورتی که Kyogre Primal Evolved نداشته باشید به عنوان یک Mega Evolution ایده آل است)
  • دیالگا با پنجه فلزی و سر آهنی
  • Rhyperior با Smack Down و Rock Wrecker یا Stone Edge

این گزینه‌های زیادی برای بازی در اختیار ما قرار می‌دهد – و مخصوصاً برای بازیکنان جدیدتر با پوکمون‌های قوی‌تر کمتر و برای کسانی که مهمانی‌های قدرت بالاتری دارند، امکان پیروزی انفرادی مفید است.

علاوه بر این، بدانید که افزایش آب و هوا می تواند حرکات را بیشتر تقویت کند. در مورد نقاط ضعفی که می خواهید از آنها استفاده کنید، بارانی آب و هوا حرکات نوع آب را تقویت می کند، در حالی که نیمه ابری به بهبود خروجی آسیب نوع سنگ شما کمک خواهد کرد. در ضمن اگر دارید برف، که به حرکات فولادی شما کمک می کند.

نیانتیک گفته است که حمله‌ها تنها راه برای گرفتن Kleavor “در حال حاضر” است، که نشان می‌دهد یک روش تکاملی ممکن می‌تواند در نقطه‌ای از راه برسد. اما در حال حاضر، روزهای حمله مانند روز 6 می 2023 است که تنها راه برای دستیابی به آن است.

منبع: https://www.polygon.com/pokemon-go-guide/23712224/kleavor-weakness-counters-solo-best-moveset

در اینجا یک مقایسه کنار هم در بازی، با حسن نیت ارائه شده است YelloWool در reddit:

بخوانید:   چین :بیش از ۴۰ هزار مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شدند

اولین حضور خود را در Pokémon Legends: Arceus، تکامل Scyther اضافه می کند سنگ به آن اشکال تایپ، به این معنی که چند نقطه ضعف مختلف برای بهره برداری وجود دارد.

این صفحه توضیح می دهد نقاط ضعف کلوور، شمارنده ها، و – وقتی گرفتار شد – بهترین ست حرکتی Kleavor.

ضعف کلوور

کلوور شمارنده می کند

البته، اینها فقط توصیه های برتر ما هستند. حرکاتی که با هر یک از نقاط ضعف فوق مطابقت دارند، می توانند شما را در مزیت قرار دهند، به خصوص اگر عضو یک تیم باشید. اما اگر تصمیم دارید به صورت انفرادی با Kleavor شرکت کنید – که از نظر تئوری امکان پذیر است – فاکتور گرفتن در انتخاب های بالا مهم است.

Kleavor در Pokémon Go

تصویر: نیانتیک

کلیور یک پوکمون منطقه هیسویی است که می توانید با آن بجنگید و آن را بگیرید پوکمون گو.

Kleavor نوعی اشکال و سنگ است، به این معنی که همینطور است ضعیف به فولاد –، اب-، و انواع سنگ.

برخلاف اکثر پوکمون ها در اولین بازی خود، Kleavor از همان ابتدا به صورت براق در دسترس است و ظاهر قهوه ای بژ خود را به سبز تیره تبدیل می کند.