Pokemon Sleep در برخی مناطق شروع به عرضه کرده است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/pokemon-sleep-has-started-to-roll-out-in-some-regions/1100-6516011/?ftag=CAD-01-10abi2f

در حال حاضر، Pokemon Sleep به طور کامل برای بازیکنان در استرالیا، نیوزیلند، کانادا و در سراسر آمریکای لاتین راه اندازی شده است، با حساب رسمی Pokemon Sleep که به زودی برای سایر مناطق به روز رسانی می شود.

این بازی همچنین می تواند از طریق دستگاه Pokemon Go Plus+ به Pokemon Go متصل شود که مزایای متعددی را در هر دو بازی اضافه می کند.

Pokemon Go اغلب ویژگی‌ها و حالت‌های بازی جدید را در اوایل استرالیا و نیوزلند راه‌اندازی کرده است، زیرا این کشورها جمعیت محدودی دارند. این مناطق همچنین بخشی از بتای محدود Pokemon Sleep هفته گذشته بودند که در ابتدا برای کاربران اندروید از استرالیا، نیوزلند، آرژانتین و کانادا باز بود و بعداً به تعدادی دیگر از کشورهای آمریکای لاتین گسترش یافت.

درست مانند راه اندازی Pokemon Go در سال 2016، Pokemon Sleep نیز عرضه کامل خود را با یک راه اندازی غیرمنتظره در استرالیا، نیوزیلند، کانادا و آمریکای لاتین آغاز کرده است. همانطور که برداشت شده است کوتاکو استرالیا، این بازی اکنون به طور کامل در iOS و Android برای بازیکنان در تمام این مناطق در دسترس است و احتمالاً مناطق دیگر به زودی به آن دسترسی خواهند داشت.

مراقب باشید حساب های اجتماعی Pokemon Sleep برای ادامه راه اندازی آن در مناطق دیگر.

Pokemon Sleep، همانطور که از نامش پیداست، یک ردیاب خواب با تم پوکمون است که در اطراف Pokemon Snorlax بدنام خواب‌آلود متمرکز شده است. هر شب، وقتی بازیکنان از Pokemon Sleep برای پیگیری کیفیت خواب خود استفاده می‌کنند، می‌توانند صبح بررسی کنند تا ببینند چه نوع پوکمونی توسط نوع خواب آنها جذب شده است.