Preloading The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom آغاز شده است

آملیا زولنر یک نویسنده مستقل در IGN است که همه چیزهای مستقل و نینتندو را دوست دارد. خارج از IGN، آنها به سایت هایی مانند Polygon و Rock Paper Shotgun کمک کرده اند. آنها را در توییتر پیدا کنید: @ameliazolner.

منبع: https://www.ign.com/articles/the-legend-of-zelda-tears-of-the-kingdom-preloading-has-begun

با این حال، هنوز چیزهای زیادی در مورد Tears of the Kingdom تا 12 مه نمی دانیم، از جمله نقش واقعی گانوندورف در داستان بازی و آنچه که ممکن است جایگزین سیاهچال های Divine Beast شود.

البته، تا زمانی که بازی به طور رسمی باز نشود، هنوز قابل بازی نخواهد بود، اما از قبل بارگذاری آن در حال حاضر ممکن است به شما کمک کند کمی زودتر به دنیای Hyrule بازگردید. GameSpot اشاره کرد، فایل 16.2 گیگابایت است.

نسخه دیجیتالی من از Tears of the Kingdom اکنون در سوئیچ من از قبل بارگذاری می شود! برای کسانی که هنوز پیش بارگذاری را ندیده اند (من از کوپن بازی NSO استفاده کردم) پیش خرید را لغو کرده و دوباره سفارش دهید، دانلود ظاهر می شود! نمی توانم برای 12 می صبر کنم <3 #زلدا #ZldaTearsoftthe Kingdom #NintendoSwitch pic.twitter.com/gkAysxpXo0

– لیل خانم تریش (@PhantomxKairi) 5 مه 2023

ما هفته گذشته Tears of the Kingdom را پیش‌نمایش کردیم و طبق آنچه دیدیم، مملو از تغییرات و پیشرفت‌هایی در همه چیز از آشپزی گرفته تا سیستم دوام سلاح بحث‌برانگیز Breath of the Wild است.

Tears of the Kingdom در ساعت 9 بعد از ظهر به وقت محلی در 11 می (یا ساعت 12 صبح به وقت شرقی در 12 می) رسما منتشر خواهد شد (و برای طرفدارانی که از قبل بارگذاری کرده اند قابل پخش خواهد بود).

بخوانید:   کره شمالی درباره گسترش حضور آمریکا در منطقه اقیانوس آرام هشدار داد

برخی از طرفداران برای شروع پیش بارگذاری مشکل گزارش کرده اند، اما به نظر می رسد راه حل ساده ای وجود دارد. به گفته کاربر توییتر @PhantomxKairi، لغو پیش‌سفارش و پیش‌سفارش مجدد باید باعث شود که پیش‌بارگذاری به درستی آغاز شود.