Quarterback نتفلیکس یک نمایش بسیار خوب است که می تواند عالی باشد

کرک کازینز در یک زمین فوتبال با لباس وایکینگ های مینه سوتا خود در کوارتربک نتفلیکس ایستاده است.

تصویر: نتفلیکس

کوارتربک سه QB را دنبال می کند – پاتریک ماهومس از فرماندهان کانزاس سیتی، کرک کازنز از مینه سوتا وایکینگ ها و مارکوس ماریوتا از آتلانتا فالکونز – در حالی که در فصل NFL 2022 پیشرفت می کنند. اما برخلاف بزرگترین سریال ورزشی نتفلیکس، فرمول 1: برای زنده ماندن رانندگی کنید، سریال متمرکز بر فوتبال تلاش می کند تا جنبه انسانی ورزشکاران نخبه را به نمایش بگذارد. ما آنها را در خانه با بچه هایشان می بینیم، اما هرگز نمی فهمیم که این برای آنها در زمین چه معنایی دارد. خبر خوب این است که راه های زیادی برای اصلاح وجود دارد کوارتربک و کمک کنید تا از حالت خوب به عالی برسد.

بازیکنان جالب تری را انتخاب کنید

NFL به طور معروف از فیلم‌های بازی محافظت می‌کند، که آن را بسیار هیجان‌انگیز می‌کند کوارتربک می شود از فیلم های فصل گذشته استفاده کرد. متأسفانه، سریال اغلب از آن به‌عنوان عصایی برای روایت‌های اپیزودیک خود استفاده می‌کند و به جای ایجاد تنش طبیعی که بازی‌ها ایجاد می‌کنند، بازی‌های نامرتبط را با هم ترکیب می‌کند و آنها را به مونتاژ تبدیل می‌کند. یک داک لایک آخرین رقص یک مثال عالی از آنچه در هنگام دسترسی امکان پذیر است. درایو تاچ داون برنده بازی را با صدای میدانی به ما نشان ندهید. اجازه دهید کازنز یا مربی او با دقت ما را در مورد چگونگی بازگشت آنها به ما توضیح دهند و به جزئیات نمایشنامه هایی که ممکن است از دست داده باشیم اشاره کنند.

بخوانید:   Reality Bytes: Another Fisherman's Tale رویکردی کاملاً جدید برای معماهای ذهنی خود به ارمغان می آورد.

بگذارید کیو بی ها بپزند

همانطور که هر کسی که فوتبال تماشا می کند ممکن است انتظار داشته باشد، کوارتربک در واقع شامل تعداد زیادی از ستاره های QB است که با هم تیمی های خود صحبت می کنند. گیرنده‌ها، پایان‌های تنگ، دونده‌ها، خط‌بانان، مربیان و مربیان همگی فریادهای کلیدی دریافت می‌کنند که عدم شرکت آنها در نمایش را کمی گیج‌کننده می‌کند. شنیدن صحبت های جاستین جفرسون در مورد اینکه چگونه مسیری را برای کمک به کازنز طی کرده است یا تراویس کلس توضیح می دهد که چگونه Mahomes بداهه می نویسد، توضیح این موضوع را عمیق تر می کرد. تیم ها برنده شدن در بازی ها و روابط پشت پرده باعث شد همه این اتفاق بیفتد.


خبر خوب این است کوارتربک همچنین دقیقاً همان جایی است که هر تیم NFL می‌خواهد چشم‌انداز امیدوارکننده‌ای داشته باشد: با وجود اشتباهات فراوان، در اوایل موفق، اما با فضای زیادی برای رشد.

منبع: https://www.polygon.com/23794966/netflix-quarterback-review-patrick-mahomes-cousins-mariota

ترکیب آن بخش‌های مصاحبه با فیلم واقعی بازی NFL می‌تواند منجر به تجزیه و تحلیل ورزشی شود که نمی‌توانید از یک نمایش پانل در ESPN دریافت کنید، مهم نیست که تعداد بازیکنان سابق آنها چقدر باشد. لحظاتی مانند دیدن اینکه ماهومس عمیقاً روی تیک ها می رود یا به او می گوید که در حین تماشای رقبای خود در فیلم متوجه می شود و اینکه چگونه به او کمک می کند تاچ داون را به ثمر برساند یا در یک بازی برنده شود، بینشی است که فقط یک بازیکن می تواند ارائه دهد. حتی اگر ترکیب QB در فصل 1 وجود نداشته باشد، همه سوژه ها کاملاً با شخصیت به نظر می رسند و آماده ارائه آنچه هستند. کوارتربک بهترین کار را انجام می دهد پاتریک ماهومز خودش نیست وقتی یک گروه دوربین را به اطراف می‌راند. وقتی پوشش‌های دفاعی را از بین می‌برد یا در مورد پیچیدگی‌های فراخوان بازی تهاجمی صحبت می‌کند، خودش است.

بخوانید:   ۱۱ داستان طولانی‌ترین بازی ویدیویی تمام دوران
کوارتربک در حال حاضر در موقعیت پیچیده ای قرار دارد. با وجود تمام مشکلاتش، هنوز هم نمایشی بسیار سرگرم‌کننده است که برای طرفدارانی که فصل 2022 را فقط در سطح سطحی درک می‌کنند، لحظاتی پر از بازده دارد. شکستن یک درایو برنده بازی یا دیدن دعوای Cousins ​​از طریق صدمات بی‌شماری، زمانی که آنها خودشان آن را روایت می‌کنند، جذاب است. اما آن لحظات در حال حاضر استثنا هستند، نه عادی.

بازی ها با قرار دادن بهترین بچه ها در زمین به دست می آیند. کوارتربک فصل 1 این کار را نمی کند. در حالی که کودتای اصلی سریال در حال فرود آمدن ماهومس، بازیکن اعجوبه 27 ساله چیفز بود، بقیه بازیگران در مقایسه با آنها رنگ پریده بودند. کازینز بسیار خوب و ماریوتا، بازیکنی که در اواسط فصل گذشته کار اصلی خود را از دست داد، به ناچار در سایه ماهومس گم شدند. فصل دوم از کوارتربک از یک بازیگر جذاب‌تر و موفق‌تر از کیوب‌ها سود می‌برد. همچنین، فقط یک بزرگتر. بازیکنان بیشتری که با دوربین دنبال می‌شوند، فرصت‌های بیشتری را برای داستان‌های در هم تنیده‌تر و ویرایش‌های سریع‌تر فراهم می‌کنند. در اینجا یک پیشنهاد وجود دارد: جاش آلن بوفالو بیلز را در این برنامه همراه با ماهومز دریافت کنید تا بتوانیم تداوم ضربات و رقابت آنها در AFC را مشاهده کنیم. یا یک تازه کار هیجان انگیز اما فرار مانند آنتونی ریچاردسون از کلت ها را دنبال کنید تا بتوانیم از اولین روزهایی که وارد زمین می شود او را دنبال کنیم.

اجازه دهید فیلم‌های داخل بازی داستانی را برای ما تعریف کنند

تمرکز بیشتر روی بازی‌ها همچنین باعث می‌شود نمایش فضای بیشتری از زندگی شخصی بازیکنان دور کند، که رنگ‌های عالی برای سریال هستند، اما تنها در چند قسمت از آن احساس قدیمی و تکراری می‌کنند.

بگذار هم تیمی ها بدرخشند

مارکوس ماریوتا فرزندش را در آغوش خود در کوارتربک نت‌لیفیکس گرفته است

مارکوس ماریوتا فرزندش را در آغوش گرفته است
تصویر: نتفلیکس

این نقطه به نقطه بالا گره خورده است، اما بهترین لحظات در آن است کوارتربک آنهایی هستند که در آن کارکنان تولید یکی از QBها را ترغیب می کنند تا در یک بازی، بازی یا تصمیم به عمق برود. کوارتربک‌ها همیشه جذاب‌ترین و باهوش‌ترین داستان‌نویس‌ها نیستند – همانطور که نمایش اشاره می‌کند، Cousins ​​دقیقاً یک بار در انظار عمومی جالب و احساسی بوده است. فورا تبدیل به یک میم شد – اما آنها فوتبال را بهتر از هر کسی روی کره زمین می شناسند. وقتی بازیکنان فقط درباره فوتبال کثیف صحبت می کنند، روشن می شوند. گوش دادن به تفاوت‌ها در نحوه برخورد کرک کازنز و پاتریک ماهومز به بازگشت‌ها، یا شنیدن تلاش مارکوس ماریوتا برای بیرون کشیدن خود در اواسط بازی، دقیقاً همان بینشی است که سریال را از صرفاً یک طرفدار پرهزینه جدا می‌کند.

جدیدترین مستندهای ورزشی نتفلیکس، کوارتربک، نشان می دهد که بازی QB سخت ترین موقعیتی است که هر کسی می تواند در یک ورزش تیمی بازی کند. شاید حق با فیلمسازان باشد. اما تاریخچه و درام موجود در موقعیت آنقدر پیچیده است که خلاصه کردن آن به یک برنامه تلویزیونی به معنای از دست دادن پیچیدگی ها و جزئیاتی است که این موقعیت را حداقل در فصل اول بسیار دشوار می کند.