Racer Top-Down Rally ‘Thrash Rally’ ACA NEOGEO از SNK و Hamster اکنون در iOS و Android منتشر شده است – TouchArcade

برداشتی از بالا به پایین در مسابقات رالی، شاید این بازی بلافاصله تاثیرگذارترین بازی NEOGEO در زمان خود نبود، اما مطمئناً بسیار سرگرم کننده بود. منتقدان تا حد زیادی از آن لذت بردند و آنقدر خوب عمل کرد که در سال 1996 جانشینی معنوی به نام از بالا (3.99 دلار)، که قبلاً به تلفن همراه اضافه شده بود ACA NEOGEO کمی قبل خط من به احتمال زیاد به زودی بررسی این بازی را انجام خواهم داد، همانطور که برای بسیاری دیگر در گذشته انجام داده ام. اگر آن را از دست دادید، هفته گذشته ACA NEOGEO انتشار موبایل بازی فوتسال بود هدف لذت، و می توانید نظر من را با کلیک کردن در جایی در اطراف … اینجا بخوانید. و اگر می خواهید وب سایت خط تلفن همراه ACA NEOGEO را بررسی کنید، می توانید آن را در جایی در اطراف پیدا کنید… اینجا. آیا خاطره خوشی از تراش رالی? آیا این یکی را انتخاب خواهید کرد؟ بازی مورد علاقه شما در این سری تا کنون کدام بوده است؟ آیا آناناس روی پیتزا را دوست دارید؟ به راحتی می توانید تمام این سوالات را در نظرات زیر مطرح کنید.

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/05/top-down-rally-racer-thrash-rally-aca-neogeo-from-snk-and-hamster-is-out-now-on-ios-and-android/

سلام. دوست ما میخائیل در حال حاضر در تعطیلات است، و این بدان معنی است که من باید این هفته را اعلام کنم. ACA NEOGEO منتشر شده در iOS و Android از SNK و Hamster. کشش این هفته از اوایل عمر پلتفرم آرکید/خانه حاصل می شود. چیزی جز سال 1991 نیست تراش رالی (3.99 دلار)، که در ابتدا توسط ADK توسعه داده شد. اکنون می‌توانید آن را در دستگاه تلفن همراه انتخابی خود با قیمتی ناب، یعنی 3.99 دلار، انتخاب کنید. آیا نمی دانید که در موبایل چگونه به نظر می رسد؟ خوب، می توانید یک اسکرین شات را در زیر مشاهده کنید. یا فهرست فروشگاه App محلی خود را بررسی کنید. گزینه‌های زیادی وجود دارد، اما اگر اینجا آن را بررسی کنید، به من لطف خواهید کرد.

بخوانید:   Creative Studio تابستان را با نمایش صحنه های سه بعدی گرم "In the NVIDIA Studio" آغاز کرد