Red Skull شیار خود را در آخرین به‌روزرسانی «Marvel Snap» برمی‌گرداند – TouchArcade

اول از همه، Krakoa به طور موقت به عنوان یک مکان غیرفعال شده است. برای کسانی که به یاد نمی آورند، مکان کارت های هر دو بازیکن را در نوبت پنجم برای آنها بازی می کند. این بسیار سرگرم کننده است و می تواند استراتژی ها را ویران کند، اما من فرض می کنم که توسعه دهندگان در Second Dinner دلایلی پیدا کرده اند که چرا باید دوباره کار شود. و این چیزی است که اتفاق می افتد. این مکان در آینده پس از اینکه تیم بتواند کاری متفاوت با آن پیدا کند، باز خواهد گشت.

مارول اسنپ (رایگان) در چند هفته اخیر با اضافه شدن حالت Conquest، تعدادی روش جدید برای استفاده از Tokens و Gold، و برخی تغییرات مهم تعادلی که متا را روی سر و عقب آن چند بار تغییر داده است، شاهد تغییرات زیادی بوده است. . در مقایسه با برخی از آنها، به‌روزرسانی این هفته بسیار راحت‌تر است. عمدتاً بر روی تنظیمات موجودی متمرکز است و همه به جز یکی تغییرات مثبتی برای کارت های مورد نظر هستند. اون یکی دیگه؟ خب، روزی عذاب برای همه می آید. حتی عذاب. بیایید به جزئیات بپردازیم.

در مرحله بعدی نمرود و نیک فیوری قرار دارند. Nimrod 5-Cost 5-Power بود و اکنون 5-Cost 6-Power است، که باید شاهد بازی بیشتر او در عرشه های نابودگر باشد. نیک فیوری، ستاره نمایش جدید دیزنی پلاس تهاجم مخفی، از 5-Cost 7-Power به 4-Cost 5-Power می رسد، که باید به بازیکنان اجازه دهد زودتر او را مستقر کنند و از مزایای توانایی احضار کارت او بهره ببرند. من همچنین کارت Pig عمومی را که Spider-Ham تولید می‌کند در اینجا می‌دهم، زیرا 4-هزینه 0-توان در نظر گرفته می‌شد، اما اکنون برای جلوگیری از تعاملات عجیب، 0-هزینه 0-توان در نظر گرفته می‌شود.

بخوانید:   زیردریایی تایتانیک همه یک کنترلر بازی ارزان را تعمیر کرده اند

و این برای آخرین به روز رسانی است مارول اسنپ. بازیکنان Doom احتمالا باید تا حدودی دک های خود را تنظیم کنند و جالب است که ببینیم بازیکنان با Red Skull، Nimrod و Nick Fury اکنون با آمارهای جدید خود چه می کنند. این یکی دیگر از ماه های پر هرج و مرج برای ساخت عرشه در بازی بوده است، پس حتماً چشمان خود را برای راهنمای ساخت عرشه ماه جولای ما که در اوایل جولای بالا می رود، باز نگه دارید.

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/23/new-marvel-snap-update-red-skull-buff-doom-nerf-patch-notes/

نگران نباشید، طرفداران شرارت. در حالی که Doom تا حدودی قدرت خود را کاهش داده است، یک مرد بد محبوب دیگر دوباره به زین می‌رود. جمجمه قرمز قبلاً به عنوان بخشی از اقدامات کاهش شوری عصب کشی شده بود، اما اکنون که او ضعیف شده است دیگر نیازی به گوشه ای شدن Red Skull نیست. قبلاً 5-هزینه 12-Power با توانایی مداوم که به کارت های دشمن در همان مکان قدرت +1 می دهد، Red Skull اکنون یک کارت 5-هزینه 14-Power است که توانایی آن +2 Power به کارت های دشمن در همان مکان می دهد. همانطور که بازیکنان Red Skull به خوبی می دانند، راه هایی برای مقابله با این توانایی مزاحم وجود دارد. به میز شلوار بزرگ، جمجمه خوش آمدید.

خوب، به طرفداران و عصبان برای هفته. در واقع فقط یک nerf وجود دارد و آن برای Victor von Doom است. قبلاً، این کارت 5-Power 6 هزینه، Doombots 5-Power را به مکان های دیگر احضار می کرد. این او را به یک کارت بسیار محبوب تبدیل کرد، به خصوص زمانی که با Cerebro جفت می شد که آن ربات های زیبا را با 2-Power اضافی برای هر کدام دوست می داشت. متاسفم رفیق Doom، اما میخی که می چسبه کوبیده میشه. Doom اکنون 4-Power Doombots را به مکان های دیگر احضار می کند، در حالی که آمار خودش بدون تغییر باقی می ماند. امیدواریم که این منجر به محبوبیت برخی دیگر از کارت‌های 6 هزینه شود.

بخوانید:   اسپوتنیک: توافق ایران و عربستان نشانه کاهش نفوذ آمریکا در خاورمیانه است